JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Velký restart – Starý plán, nová tvář (VIDEO, CZ Titulky + PŘEPIS)

Velký restart – často se teď o něm mluví, co to ale je? Je to vážně tak „benevolentní” věc, jak se nám elity snaží namluvit? Posuďte sami…

Přepis:

Vítejte ve Velkém restartu, nebo jak mu ráda říkám, Velká kokotina. Vezmete starou kokotinu, oprášíte ji a použijete ji jako novou kokotinu. Možná jste slyšeli o Velkém restartu pod jeho známějšími názvy jako Agenda 21, Agenda 2030, čtvrtá průmyslová revoluce nebo můj nejoblíbenější, nový světový řád. Nenechte se oklamat výrazem „restart”, protože neplánují nic restartovat. Restart je to, když váš počítač začne zlobit, tak zmáčknete tlačítko, restartujete ho a jede znovu.

Tohle je něco takového, až na to, že když počítač znovu zapnete, než abyste viděli svoji plochu s ikonkami, vašemu počítači narostou nohy a ruce, a jde zabít vaši babičku. Mluvíme tady o naprosté transformaci lidstva do bezbožné, transhumanistické noční můry z Orwellovského pekla. Chci vaši pozornsot nasměrovat na Světové ekonomické fórum, které vytvořilo tento ďábelský plán, a zejména na jeho zakladatele, Klause Schwaba. Pan Schwab rád říká spoustu populárních slov, aby přesvědčil masy lidí, že tato agenda je pro zlepšení lidstva. Slova jako „udržitelnost” a „inkluzivita” a „rovnoprávnost pro všechny”.

Ve své knize „Čtvrtá průmyslová revoluce” z roku 2016 je mnohem otevřenější o elitářském plánu pro světovou nadvládu. Projděme si nějaké útržky z tohoto literárního skvostu. „Nástroje čtvrté průmyslové revoluce umožní nové formy sledování a další prostředky řízení, které jsou v rozporu se zdravou a otevřenou společností.” No to zní hezky… „Veřejný zločin pravděpodobně ustoupí díky zavedení senzorů, kamer, umělé inteligence a softwaru na rozpoznávání obličejů.”

Tyto technologie „mohou narušit až doposud soukromý prostor naší mysli, číst naše myšlenky a ovlivňovat naše chování.” To zní jako ovládání mysli, ale to je konspirace, takže to nemůže být pravda. „Jak se schopnosti v této oblasti vylepší, zvětší se pokušení policejních agentur a soudů používat techniky ke zjištění pravděpodobnosti zločinné aktivity, vyhodnocení viny nebo i získání vzpomínek přímo z mozků lidí. Dokonce přechod přes národní hranici může jednou zahrnovat detailní mozkový sken k vyhodnocení bezpečnostního rizika daného jedince.” A v neposlední řadě… „Budoucnost zpochybní naše chápání toho, co to znamená být člověkem, jak z biologického tak společenského hlediska.”

To abych zavolala Sáru Connorovou (z Terminátora). Pokud posledních 8 měsíců neužíváte mikrodávky sedativ, určitě si nyní uvědomujete, že pandemie Covidu-19 byla vytvořená k nastartování této agendy. A pokud jste si nevšimli, gratuluji vám, je dobrá šance, že se vyhnete vypaření. „Svoboda je otroctví. Nevědomost je síla.” Ale příběh o neviditelném strašákovi nevydrží na věky, a Světové ekonomické fórum o tom ví. Proto mají záložní krizi, aby tuto agendu implementovali.

O jakou krizi jde? Přesně tak… uhodli jste to. Náš starý dobrý přítel, globální oteplování. Ti z vás, co to neví, globální oteplování je umělá krize vytvořená Římským klubem, což je krizový think-tank založený v roce 1968 s cílem přesvědčit masy lidí, aby souhlasili s vlastním zánikem. Buďte připraveni, že uslyšíte o všem, co budete muset obětovat, abyste „zachránili planetu”. Obětovat věci jako práva na svůj majetek, přestěhovat se do chytrých měst, a nechat si píchnout nanotechnologii, aby mohli zjistit vaše myšlenkové zločiny.

Proč by kdokoliv s trochou selského rozumu si myslel, že je dobrý nápad, dát elitářům, kteří ničí planetu, více moci, aby teď planetu zachránili? To nechápu, ale mluvíme o stejném druhu, který si dává do pusy prací prostředek a myslí si, že polyester ho zachrání před virem.

Překlad:David Formánek

Zdroj: https://www.otevrisvoumysl.cz/

Odeslat komentář