JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Velvyslanectví USA v Kyjevě potvrdilo, že na Ukrajině jsou americké biologické laboratoře!

UKRAJINA: Velvyslanectví Spojených států v Kyjevě potvrdilo, že americké biologické laboratoře sídlí na Ukrajině.

Podle televize „112 Ukrajina“ diplomati uvedli, že program snižování biologických hrozeb Ministerstva obrany USA spolupracuje s ukrajinskou vládou na konsolidaci a neutralizaci patogenů a toxinů a na provádění mírového výzkumu a vývoje vakcín.
Velvyslanectví USA v Kyjevě potvrdilo informace na základě amerických biologických laboratoří na Ukrajině, uvedla podle „112 Ukrajina“ tisková služba velvyslanectví.

„Program na snižování biologických hrozeb Ministerstva obrany USA na Ukrajině spolupracuje s ukrajinskou vládou na konsolidaci a neutralizaci patogenů a toxinů, které jsou předmětem zájmu, v ukrajinských vládních zařízeních a zároveň umožňuje mírový výzkum a vývoj vakcín,“ tvrdí se ve zprávě velvyslanectví.

Dříve se zástupce „Opoziční platformy – pro život“, Viktor Medvedčuk obrátil na ukrajinskou vládu se žádostí o poskytnutí informací o práci 15 amerických vojenských biolaboratoří na Ukrajině.
 
Podle něj americké biologické laboratoře provádějí nezákonné činnosti, které ohrožují život a zdraví ukrajinských občanů.
 
Rovněž poznamenal, že v zemi působí „Vědecké a technologické centrum na Ukrajině“ – mezinárodní organizace financovaná americkou vládou, jejichž zaměstnanci mají diplomatickou imunitu.

Bulharští novináři zveřejnili mapu laboratoří na Ukrajině

 
( 112.ua,)

Odeslat komentář