JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

VHÁNÍ NÁS KORONA MÍLOVÝMI KROKY DO NOVÉHO SVĚTOVÉHO POŘÁDKU?

Nejen pro mě je to víc než jasné – protože na Západě je mnoho renomovaných expertů, kteří si to nejen myslí, ale jsou o tom přesvědčeni! A žádného z nich nelze v žádném případě difamovat a označovat jako pomateného fanatického konspiračního teoretika, jak to v podobných případech dělají dévotní a poplatná systémová média!

1517492243852Jednou z takových uznávaných autorit je i německý docent, historik a politolog, autor, publicista a žurnalista Peter Orzechowski. V Mnichově studoval historii, germanistiku a politologii.

Ten je přesvědčen, že neodvratně směřujeme obrovskými kroky do totálně nového světového řádu, ve kterém bude méně svobody, než ji měli poddaní ve středověku.

V dalším něco z jeho myšlenek, přesvědčení a argumentů, které nedávno uvedl ve své publikaci.

Nejprve ale jedna “velmi zajímavá diplomatická” výpověď prezidenta Bundestagu, Wolfganga Schäubleho, která nám hodně prozrazuje:

“Konečně teď dostaneme ekonomickou a finanční unii, kterou jsme politicky nedokázali realizovat (celosvětovou máte na mysli pan Schäuble, pravda? – moje otázka)”

Náš život je ohrožen tak velmi jako nikdy dosud! Politika a média nám neustále namlouvají a doslova nám vtloukají do hlav, že jedině Covid je naším největším ohrožením a bohužel většina z nás zde uvěřila. Pravda je ale zcela jiná.

Covid je jen “služebník” a slouží globálně operující elitě jako skvělá a optimální záminka, aby naše soužití a naše životy byly kompletně přeorganizovalo a aby nám tak byly vnucena nová pravidla života. Tato elita pracuje už léta na tom, aby zničila tradiční hodnoty naší křesťanské společnosti a našeho života:

Klasickou rodinu, národy se svou svrchovaností (ty nelze snadno manipulovat – jednotnou “lidskou kaši” ano), naši důvěru v pravé demokratické zákony a především naši osobní svobodu.

Tato svoboda je nám sice garantována v rámci lidských práv definovaných OSN a zaručuje ji i německý Grundgesetz (ústava), jakož i zákondárství členských států EU, ale teď, když nastala “vláda” údajné celosvětové pandemie, tak jsme se najednou stali “vyděděnci” takové svobody a všude kontroluje policie – někde dokonce i armáda – abychom v tomto stavu setrvali.

Najednou už nesmíme sami rozhodovat o našem životě a ani o našem zdraví. To dělají za nás politické autority a jejich virologové. Zdegradovali nás na malé děti, které musí poslouchat a poslušně se nechat očkovat fakticky čímkoli, co nám autority vyžadují.

Nesmíme se navštěvovat, nesmíme se shromažďovat, nesmíme společně oslavovat, nesmíme dokonce ani jen truchlit společně. A nesmíme cestovat tam, kde bychom chtěli.

Zavřeli nás do nejtemnějšího vězení, kde “dozorci” určují to malé minimum, což nám ještě je dovoleno. A abychom ve všem poslouchali, tak plodí iracionální strachy a posílají je na nás, aby nás jimi zcela ochromily, což se jim bohužel dobře daří.

A nebezpečné pro nás velmi při této tvorbě nového světového pořádku je říkat to, co si opravdu myslíme. V takovém případě nám může být odebráno všechno – především naše práce, kterou si vyděláváme na živobytí.

K tomu dodám, že naší jedinou a poslední baštou, která nám ještě zbývá, je suverénním nacionální stát a právě ten nám globalistické elity chtějí vzít za každou cenu.

To by si měli uvědomit naplno všichni roduvěrní Češi, protože Česko je zemí, kde působí extrémně hodně odstředivých sil a národně nacionálně povědomí je poměrně slabé. Mnohem lépe jsou na tom např. Maďaři a Poláci. Na Balkáně jsou zejména Srbové, kteří mají toto povědomí nesmírně silné.

Pokud si toto plně neuvědomíme a neposílíme naši českost, naše národní povědomí, tak naše státnost bude velmi rychle už jen minulostí!

 

Autor: Roman Bednár

Zdroj: https://pravyprostor.cz

Odeslat komentář