HlavníKomentářeSvětVideo

VIDEA: Evropa ve válce. Šokující Multikulti obohacení. Toto se děje právě teď!

EU: Opět se můžete podívat na záběry z různých evropských zemí, které jsou již natolik multikulturně obohacované, že jsou v jejich ulicích podobné obrázky zcela běžné A to zejména ve čtvrtích, kde se nachází větší koncentrace obohacovačů. Dnes se podíváme na to, jak je obohacováno Lucembursko, Švédsko a Francie. A jako bonus mám pro vás video z Velké Británie, kde se můžete podívat na to, jak jde otec pomstít napadení své malé dcery černým vetřelcem.

První obrázek ukazuje takový běžný den v obohacované Francii, která tak tvrdě doplácí na svoji koloniální minulost.

Na druhém obrázku je obohacovačem pobodaný člověk na ulici v Lucembursku:

Počínaje včerejškem bude nyní patřit každý pátek nejkrásnější švédský park muslimům a jejich modlení k Alláhovi. Švédové jsou samozřejmě nadšeni, paní na videu dokonce říká, že se jí to velmi líbí.

Poslední video ukazuje opět zvrhlost evropské justice. Černoch se pokusil unést a znásilnit jedenáctiletou bílou britskou holčičku. Protože policie nekonala a vetřelce nechala běhat na svobodě, přijel si s ním vše vyřídit ručně a stručně otec holčičky spolu s přáteli. Kdo myslíte, že nakonec skončil ve vazbě? Myslím, že je vám jasné, že ne násilný vetřelec, ale právě otec jedenáctileté holčičky. Na to, jak si šel otec napadené holčičky pro spravedlnost se můžete podívat níže…

Slovanka

Zdroj: https://voxpopuliblog.cz/
Tagy

Napsat komentář

Back to top button
Close
Close