JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

VIDEO: Česká televize kamerou na stropě šmíruje členy Rady ČT, jak kdo konkrétně hlasuje za volební plentou! Luboš Xaver Veselý cestou z Kavčích hor natočil v autě šokující svědectví o poměrech v Radě ČT, když se zeptal na tu kameru na stropě, tak se dozvěděl, že to je normální, ta je tam už hodně dlouho a nemá se nad tím vzrušovat! Sbírá vedení ČT na členy Rady ČT kompro a munici pomocí skrytých nahrávek?

ČESKO: O tom, že v České televize panují naprosto šílené a neskutečné mravy, o tom ví už 10 milionů obyvatel České republiky poměrně dlouho. Neprůhledné financování, začerněné smlouvy od začátku až do konce namísto transparentnosti, přisáté agentury a soukromé produkční společnosti, které rýžují na zakázkách pro Českou televizi při výrobě anebo spolupráci při výrobě tvorby, to všechno víme. A víme také, že politické strany sice na jedné straně Českou televizi kritizují, ale ve skutečnosti žádná z těchto stran se opravdu nechce do České televize opřít a provést legislativní změny, které by Českou televizi očistily od liberálních bojůvek samozvaných redakčních bojovníků za hodnoty, které v podstatě nikdo ani nezná.

Jakub Železný

Jen před několika dny propukl skandál s Jakubem Železným, moderátorem České televize, který je m.j. synem Vladimíra Železného, bývalého ředitele TV Nova. Jakub Železný se totiž před několika dny v Událostech, komentářích na ČT otřel [1] o bývalého československého prezidenta, hrdinu Karpatsko-Dukelské operace a armádního generála Ludvíka Svobodu. Doslova uvedl: „Nejsou právě tohle ty chvíle, kdy si člověk neumí moc dobře představit, jak pendlujete mezi nábřežím Na Františku a nábřežím, které se bůhvíproč dodnes jmenuje po komunistickém prezidentu Ludvíku Svobodovi…“

Na stropě v Radě ČT je kamera, která sleduje za volební plentou radní, jak hlasují

Jakub Železný neví, že to nábřeží se nejmenuje po Ludvíku Svobodovi jen tak bůhvíproč, ale jmenuje se tak kvůli tomu, že velel československé armádě za II. sv. války na Východní Frontě a prošel se svojí armádou z Buzuluku až do Prahy a společně se sovětskou Rudou armádou byl generál Ludvík Svoboda jedním z hlavních představitelů vítězných mocností v květnu 1945. Jenže, to jsou pouze takové olejové skvrny na hladině v České televizi, které se objevují z hlubin na Kavčích horách, a v těch hlubinách se odehrávají takové věci, ze kterých se doslova tají dech.

Produkce ČT je často produkcí spíš pro samotnou televizi, ne pro diváka

Luboš Xaver Veselý totiž v polovině týdne při cestě z Kavčích hor natočil [2] ve svém autě video, kde kromě jiného šokoval diváky svého YouTube kanálu svědectvím, ze kterého doslova mrazí. Kdyby to někdo napsal na nějakém webu, okamžitě by se se spustily procesy cemperizace a vyvracení hoaxů, že to není pravda atd. Jenže ve chvíli, kdy toto svědectví podá člen Rady ČT, tak to mění situaci. Luboš Xaver Veselý totiž divákům sdělil, že při tajném hlasování v Radě ČT zažil neuvěřitelnou věc. Když totiž přišel za volební plentu, za tzv. paravan, tak si všiml, že úplně nahoře na stropě je umístěna kamera, která směřuje dolů přímo na volební pultík za paravanem, na kterém členové Rady ČT zaškrtávají jména voleného kandidáta.

Kde je kamera sledující radní u voleb, tam bude i mikrofon poslouchající radní při jednáních

Přímo volební místo, kde členové rady volí, tak přímo nad nimi je orwellovská dohledová kamera, která míří přímo dolů na pultík. Luboš Xaver Veselý se hned obrátil na předsedu Rady ČT, co to má znamenat, a dozvěděl se, že ta kamera tam už je dlouho, že nikdo neví, k čemu tam je, ale prostě tam je a nikdo to neřeší, protože už je tam dlouho. Když se Luboš Xaver Veselý ohradil, že tajné volby přece mají být tajné, tak vedení Rady ČT mu sdělilo, že tedy celou věc prověří, nechají to prošetřit a zjistí, k čemu tam ta kamera je, jestli je zapnutá, kdo k ní má přístup, jestli se nahrávky někam ukládají atd.

Luboš Xaver Veselý v Radě ČT

Tohle je neuvěřitelný skandál, který prostě nemá obdoby. A logicky se tak Luboš Xaver Veselý ptá, jestli tedy někdo ty nahrávky používá, jestli ta kamera má dostatečné rozlišení, aby viděla, jak kdo dole na pultíku vyplňuje hlasovací lístek a zaškrtává jméno, to prý není jasné. Jenže, pan Veselý zapomněl na jednu velmi podstatnou věc, že kamery obvykle mívají i mikrofony, a když míří dolů na volební pultík za paravanem kamera u stropu, není vůbec vyloučeno, že v místnosti jsou i štěnice a skryté odposlechové mikrofony.

V podstatě se dá říct, že cokoliv zazní v Radě ČT, vedení České televize a redaktoři hned vědí, o čem se členové Rady ČT baví, koho kritizují, kdo co o kom pronesl, co se probírá atd. Takže přímo zatepla mohou unikat informace do spřátelených médií Zdeňka Bakaly, do různých obskurních plátků, které potom exkluzivně informují, co se řešilo v Radě ČT.

Plné huby demokracie, ale přitom šmírují členy rady kamerou u tajných voleb

Česká televize má hubu plnou demokracie, lásky a pravdy, ale v zákulisí panují takové bolševické móresy, že vlastně ani bolševici by si to nedovolili, ti totiž alespoň tajné volby zrušili a volilo se transparentně, resp. tzv. manifestačně, tedy červená kandidátka Národní Fronty a hotovo. Tady ale najednou vidíme, že v Radě ČT mají tajnou volbu monitorovanou kamerou u stropu, přímo nad hlavou radního, který za plentou na stolku vyplňuje hlasovací lístek. Tohle prostě je možné jenom v České televizi.

Česká televize

Jenže, na stranu druhou potom dává smysl, proč Rada ČT tak spokojeně drží u moci v České televizi současné vedení, proč Rada ČT je naprosto v klidu a v pohodě, zatímco militantní redaktoři v ČT už stejně jako v USA na CNN útočí na bývalé prezidenty a generály, ať už je to kvůli rasismu, nebo kvůli rusofobii, to je úplně jedno. Pouze ale vidíte, že čím více se Česká televize zaštiťuje demokracií, svobodu a nezávislostí, tím větší bolševické metody se v ČT objevují. Ta kamera u stropu je tam možná už dvacet let, od Spacákové revoluce. Protože noví a nikým nejmenovaní majitelé ČT si řekli, že Českou televizi si rozvracet nenechají a nějakou Radou ČT už vůbec ne.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář