JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

VIDEO: CIA již v roce 1975 odhalila Heart Attack pistoli před vyděšenými kongresmany, která střílí ledovou šipku s jedem způsobující srdeční infarkt! Vraždu nelze nijak odhalit, v těle nezůstane žádná jehla a jed se rychle rozloží! Peking je přesvědčený, že čínský velvyslanec, který o víkendu zemřel ve své rezidenci v Tel Avivu údajně na infarkt, byl ve skutečnosti zastřelen právě touto pistolí!

ČÍNA/USA: Čína již oznámila, že do Izraele vysílá forenzní experty a poslední informace z Číny dokonce hovoří o tom, že čínská vláda podezřívá přímo americkou tajnou službu CIA, že stojí za likvidací Du Weie v Izraeli. Peking se odvolává na to, že Du Wei prošel nedávno zdravotní prohlídkou v Pekingu, neměl zvýšenou hladinu cholesterolu v krvi a nikdy neměl srdeční problémy. Čína má totiž podezření, že Du Wei mohl být zastřelen, a to speciální zbraní CIA, která byla odhalena před americkým Kongresem již v roce 1975.

Americký kongres v roce 1975, zejména v souvislosti s aktivitami CIA ve Vietnamu, v Laosu a ve Střední Americe, začal vyšetřovat agenty z Langley ve veřejném slyšení pod názvem “United States Senate Select Committee to Study Governmental Operations with Respect to Intelligence Activities”, tedy v překladu Senátní vybraná komise pro studium vládních operací s ohledem na činnost zpravodajských služeb. Během tohoto slyšení promluvilo mnoho svědků a agenturních pracovníků, ale především došlo i k představení děsivé služební zbraně CIA, která dostala označení jako Heart Attack Gun, tedy pistole na vyvolání srdečního infarktu.

Během slyšení v Kongresu byla zbraň představena a byla popsána i její funkce. Pistole střílí zmražené šipky, které jsou tvořeny směsí vodního ledu a toxické látky přírodní báze, která se rychle v těle rozkládá. Po výstřelu vletí šipka do těla člověka obrovskou rychlostí a v kůži nezanechá nic jiného, než je malá červená tečka, která je prakticky nerozlišitelná od ostatních kožních defektů.

Pistole CIA na zabíjení lidí pomocí vyvolání srdečního infarktu

Jakmile se kus ledové šipky dostane do lidského těla, během několika minut šipka roztaje a vypustí do krve toxin. Ten během několik chvil vyvolá zástavu srdce. Toxin se následně v lidském těle rozloží do 60 minut po vniknutí do těla. Následná pitva nenalezne nic jiného, než je zastavené srdce a pitevní zpráva tedy zní, že člověk zemřel přirozenou cestou na srdeční infarkt. Tato děsivá zbraň zřejmě byla o víkendu použita na likvidaci čínského velvyslance v Tel Avivu, a pokud to Čína zjistí, i když není jasné, jak by mohla, když není šance v této chvíli toxin v těle oběti již zjistit, tak by to bylo vyhodnoceno jako válečný akt proti Číně.

Prohlížení zbraně během kongresového slyšení.

Čínský institut současných mezinárodních vztahů (CICIR) počátkem května předa čínské vládě studii, která označuje současné vztahy mezi Čínou a USA za nejhorší v dějinách, což by mohlo vést až k ozbrojenému konfliktu, jak se uvádí v dokumentu, a zcela bez přehánění. Vlivný šéfredaktor čínského deníku Global Times Chu Si-ťin napsal, že USA se pod Donaldem Trumpem stávají čím dál tím více iracionální zemí, na kterou platí už jenom síla. Je zvláštní, že to Čína zjišťuje až teď, protože v Severní Koreji to vědí o USA už dlouhé dekády, a pokud by KLDR neměla jaderné zbraně, žádná KLDR by dnes už ani neexistovala, ale byla by to provincie nějakého McDonaldu s miliony nezaměstnaných a hlavně zadlužených u sionistických bank.

CIA musela odhalit svoji zbraň na zabíjení beze stop.

Všechno, co v této chvíli dělá Donald Trump, je vehnání USA do procesu občanské krize, která přeroste v občanskou válku, které ale bude předcházet konflikt USA se zemí v zahraničí. A podle všeho to nebude Rusko, ale bude to Čína. Všechny kroky, které Donald Trump v této chvíli provádí, se zdají být jako útoky proti Číně, proti její ekonomice, vypadá to jako mamutí obchodní válka, jenže v USA je těsně před prezidentskými volbami. Donald Trump ví, že když bude obviňovat Čínu z toho, že vyrobila ve Wuhanu virus a rozšířila ho do USA, které k dnešnímu dni mají největší počet nemocných i mrtvých na světě, tak že mu to ve volbách nažene hlasy. A jak se zdá, Američané si opravdu myslí, že virus přišel z Wuhanu do USA úmyslně, že jde o čínský útok na USA. Jenže Donald Trump nedomyslel jednu zásadní věc.

Donald Trump žene USA do absolutní izolace od globalizace, ale studená válka USA proti Číně už má své mrtvé v Izraeli a možná i v ČR?

Pokud americký prezident prokopne stavidla amerického vojensko-průmyslového komplexu, už tu vlnu nezastaví. Peking chce totiž v odvetě za americké sankce proti Huawei zakázat firmám Apple, Boeing, Qualcomm a Cisco přístup na čínský trh. A to jsou jedny z největších amerických globálních firem. Donald Trump tak nechrání americké zájmy, dámy a pánové. On je ničí a likviduje! Proto Donald Trump nedávno prohlásil, že s globalizací je konec. Problém je v tom, že to neřekl úplně přesně. Jediné, s čím je konec, je s americkou globální moci Pax Americana. A to není totéž co sionistická globalizace, ta skutečná, ta NWO, která je teď ukotvována díky podvodu s Covid-19 hysterií.

Donald Trump svými kroky oslabuje a odstavuje vliv USA na NATO, na EU, na WTO, na WHO, na OSN. Máte to přímo před očima, dámy a pánové. To nejsou USA, které pod vedením Trumpa odstavují globalizaci, to jsou jenom USA pod vedením Trumpa odstavovány od vlivu a kontroly nad uvedenými globalistickými organizacemi. A v tomto procesu chybí jeden krok, a tím je izolace USA v rovině diplomacie. Toho USA dosáhnou kroky, které jsou v rozporu s mezinárodním právem, ať už to byl zpackaný a odhalený pokus o žoldácký převrat ve Venezuele, anebo vraždy čínských velvyslanců pistolemi CIA. A zdaleka takové jedy z pistolí nemusí být používány jenom na čínské velvyslance.

Donald Trump v OSN

Dne 20. ledna tohoto roku zemřel Jaroslav Kubera (ODS), předseda Senátu parlamentu České republiky. Oficiálně příčinou jeho smrti byl infarkt, ale jeho dcera tomu odmítla uvěřit. Vendula Vinšová, roz. Kuberová, totiž českým médiím sdělila, že okolo smrti jejího otce probíhají divné procesy a úkony. Rodina totiž čekala na výsledek pitevní zprávy celé 3 měsíce. Pitva byla provedena již 21. ledna 2020, tedy hned druhý den po smrti jejího otce, ale pitevní zpráva přišla rodině až počátkem května.

Vendula Vinšová na Facebooku uvedla, že rodina od počátku uváděla, že otec nezemřel přirozenou smrtí, tedy na infarkt, a že rodina žádá prošetření správnosti pitvy, včetně otestování na jedy a toxiny. Jenže, při rozhovoru s primářkou ústecké nemocnice prý zazněl děsivý výrok: „Paní primářka nám k tomu řekla, že i kdyby tam něco bylo, za dva dny je to z těla pryč a nikdo nic nepozná – jinými slovy, zkoumat to, je vlastně zbytečné,“ A v této věci má primářka opravdu pravdu, ovšem pouze v případě, že by byl použit jed s rychlým rozkladem.

Během zpravodajských her se stává, že figury na mocenské šachovnici poslouží lépe jako mrtvé než živé

Musíte zapomenout na všechny klasické jedy jako jsou kyanidy, ricin a podobné látky, které způsobují buněčnou smrt, protože tyto látky v těle zůstávají velmi dlouho a rozhodně nemizí ani po několika dnech, ani po týdnech, ani po měsících. Ovšem jedy na přírodní bázi, např. kurare, mají velice rychlou degradaci v těle v řádech hodin, po uplynutí této doby se látka v těle rozloží a není už detekovatelná. Jaroslav Kubera se dostal do velmi nebezpečné role a mohl se stát obětí zpravodajské hry stejného formátu, jako se stali Ondřej Kolář, Zdeněk Hřib a Pavel Novotný. Tito 3 čeští politici jsou ve velmi nebezpečné roli, kdy nejlépe poslouží americké zpravodajské hře proti Rusku jako mrtví. A když máme v ČR zpravodajskou hru proti Rusku, bylo by naivní si myslet, že na zpravodajskou hru proti Číně se zapomnělo. Nezapomnělo!

Čínský prezident Xi Jinping

Jaroslav Kubera chtěl mermomocí vyrazit na státní návštěvu na Taiwan, Číně se to nelíbilo a poslala prý velice důrazný dopis, který se dostal Kuberovi do rukou. Uběhlo pár dnů a Jaroslav Kubera zemřel, a to prý na infarkt. A když se rodina chtěla dozvědět, na co zemřel, český stát rodině tajil 3 měsíce výsledek pitvy, i když ta byla hotova již druhý den po smrti Kubery. Proč to zdržování? Čekalo se snad na to, až jed se ve vzorcích rozloží a bylo třeba zajistit, že kdyby rodina tlačila na zopakování pitvy na jiné patologii, aby už tělo žádný jed v té chvíli neobsahovalo?

Ano, je to možné, potvrdil nám do redakce jeden z našich čtenářů v souvislosti s touto kauzou, který je lékař. Zdržování s odesláním pitevní zprávy může skutečně být motivováno tím, aby se získal čas na rozklad toxinu v těle zemřelého, což opravdu v některých případech může trvat delší dobu. Žádné jiné vysvětlení pro úmyslné zdržování pitevní zprávy po dobu čtvrt roku, ke kterému došlo v případě pitevní zprávy Jaroslava Kubery, neexistuje.

Rodina čekala na pitevní zprávu čtvrt roku i přesto, že ta byla vypracována už druhý den po smrti Jaroslava Kubery. Na co se čekalo? Až ten toxin v odebraných vzorcích vyčpí a rozloží se?

Česká média ihned po Kuberově smrti začala z jeho skonu obviňovat Čínu, že za jeho smrt může Peking. Mrtvý předseda Senátu tak posloužil jako munice proti Číně, že ho dohnala k smrti. Jenže, každý, kdo Jaroslava Kuberu znal, tak ví moc dobře, že mu bylo úplně jedno, co si kdo myslel, nebo co kdo psal, tu návštěvu Taiwanu by prostě zrealizoval tak jako tak. Jen těžko lze věřit tomu, že by Kubera dostal srdeční slabost a infarkt kvůli slabosti z dopisu z čínské ambasády, to si může myslet opravdu jen naivka a z takového dopisu by se nejen nikdo nesesypal, ale jak známe české politiky, ještě by ten dopis zveřejnili a publikovali. Znovu si musíme položit onu otázku, jestli Jaroslav Kubera neposloužil americké zpravodajské hře proti Číně lépe jako mrtvý než živý?

Existují důvodná podezření, že jen tak obyčejný infarkt to asi nebyl. Jestliže zemře druhý nejvyšší ústavní činitel ČR, jeho pitva je provedena hned následující den, ale potom čtvrt roku se pitevní zpráva úzkostlivě tají rodině, není to normální, a to ani ve chvíli, kdy tělo Jaroslava Kubery bylo již zpopelněno v té době počátkem února. Co však nebylo zpopelněno, to byly vzorky tkání a krve odebrané při pitvě pro pozdější toxikologický rozbor, jak uvedla Kuberova dcera v rozhovoru pro iDnes.cz. Chápete? Odebrané vzorky by někdo mohl chtít během těch 3 měsíců ještě testovat znovu na přítomnosti toxinů. A tak se muselo čekat, a čekat, a čekat, čtvrt roku, až se toxin rozloží. Je to přehnané? Je to konspirace? To nechám na vašem uvážení.

Jaroslav Kubera

To, že něco rozhodně nehraje v tomto příběhu o infarktu, to je svědectví Kuberovy rodiny. Těsně po novoročním obědě s prezidentem republiky Milošem Zeman totiž začalo být Kuberovi špatně. Rodina to zdůvodňuje politickým tlakem a tím dopisem od Číňanů, ale předsedovi Senátu nebylo špatně obrazně, ve smyslu politického znechucení, ale bylo mu špatně doslova, protože zvracel. Takže, když předseda Senátu zvrací, je mu špatně a potom zemře, tak výsledkem je pitevní zpráva, která se tutlá 3 měsíce, aby nakonec v ní stálo, že to byl infarkt. Jaroslav Kubera tak podle všeho někomu posloužil v protičínské zpravodajské hře a Čína teď bude mít jako na svědomí jeho smrt. A Česko se znovu více oddálí od Pekingu, znovu o něco více ochladnou vztahy s Čínou, a o to více se ČR přimkne k USA. Je to naprosto čitelné, zjevné, logické, všechno to dokonale do sebe zapadá.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Odeslat komentář