JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

VIDEO: Děsivé vystoupení Romana Prymuly v televizi se stoickým pohledem a skoro bez mrkání očí vyslalo skrytý symbol Posledního soudu 9 Andělů Boha a jejich 9 chórů podle ortodoxní Bible! Proč měl Prymula za zády 8 Andělů a nepřirozeně dlouho nemrkal očními víčky při upřeném pohledu do kamery? Člověk mrká průměrně každých 5 vteřin, někdy i častěji, ale Prymulův upřený pohled bez mrknutí připomínal spíše hypnózu! Ministr varoval před dezinformacemi, ale Roman Prymula zřejmě zhypnotizuje dost lidí, že z toho bude i prezidentská kandidatura?

ČESKO: Ministr zdravotnictví Roman Prymula vystoupil v úterý večer s projevem k národu na České televizi a vyvolal tím v médiích mohutné pozdvižení. Liberální média dokonce mluví o projevu státníka, ovšem do redakce jsme okamžitě začali dostávat reakce na podivné a děsivé aranžmá celého projevu. Roman Prymula totiž přednesl projev [1] ve vstupní hale ministerstva na schodišti, na kterém nebyl sám. Měl totiž za sebou 8 mužů, členů jeho poradního týmu a epidemiologů, kteří bez hnutí stáli za ním, zatímco Roman Prymula vysvětloval národu svá opatření a rozhodnutí. Nebudu zde ale rozebírat obsah projevu, ten si můžete poslechnout sami a nic nového v něm neobjevíte, snad kromě nabídky na plošné testování občanů. Co mě totiž zaujalo a zarazilo, to byla scénografie a dramaturgie přenosu.

Roman Prymula

Proč si Roman Prymula za sebe nechal postavit 8 mužů ze svého poradního okolí? Proč jich tam nebylo 5 nebo 10? Během projevu na schodech stálo 9 mužů, včetně tedy Romana Prymuly a nebyla mezi nimi ani jedna žena. Nikdo z nich nepromluvil, tedy kromě řečnícího Prymuly. Při pohledu na tuhle devítku jsem měl okamžitě pocit, že mi to něco evokuje, něco připomíná. Strnulé pohledy, bez hnutí, 9 postav. A potom mi to docvaklo. Bože, vždyť to je obraz Posledního soudu z ortodoxní židovské Bible a rovněž z křesťanské Bible.

Prymulovi stálo za zády 8 mužů jako andělů pomsty

Je to 9 Andělů Boha zastupujících 9 Domů, resp. 9 chórů Andělů [2], kteří při Posledním soudu svědčí jako porota. Každý z andělů reprezentuje jeden chór, a těch andělů je 9, stejně jako 9 je andělských chórů. Archetyp tzv. Andělů pomsty je spíše filmové klišé, ve skutečnosti 9 andělů má svědčit u Posledního soudu, a to ve prospěch lidí, ale i proti nim, podle skutků. Při pohledu na Romana Prymulu a jeho 8 mužů v zádech doslova vidíme alegorii na 9 Andělů pomsty z ortodoxní Bible. Podle křesťanské ortodoxní Bible existuje celkem 9 chórů andělů rozdělených do 3 skupin po 3 domech.

 • Nejvyšší řád
  • Serafíni (Seraphim)
  • Cherubíni (Cherubim)
  • Trůnové (Thrones)
 • Střední řád
  • Panstva (Dominions)
  • Ctnosti (Virtues)
  • Mocnosti (Powers)
 • Nejnižší řád
  • Knížectva (Principialities)
  • Archandělé (Archangels)
  • Andělé (Angels)

Roman Prymula s upřeným pohledem do kamery jako robot bez přirozeného mrkání

Jenže, tahle dramaturgie Prymulova projevu nebyla tou největší zajímavostí. Když jsem se díval na projev ze záznamu, s hrůzou jsem si všiml jedné naprosté podivnosti. Doslova mně vyděsil stoický a upřený pohled Romana Prymuly do kamery bez mrkání očních víček. Doslova jsem měl pocit, že Roman Prymula je stroj, kyborg, anebo naopak se snaží diváky hypnotizovat upřeným a stoickým pohledem, kdy se nesmí mrkat, protože dochází ke ztrátě toku energie z očí. Jakkoliv je to neuvěřitelné, Roman Prymula snad není člověk, protože on mrkne jen 3x za minutu.

Stoický a upřený pohled Romana Prymuly do kamery naháněl strach

To snad není možné! V průměru během projevu mrkne očními víčky až po 20 sekundách, přičemž zdravý a průměrný člověk mrká každých 5 sekund v průměru, obvykle však častěji, okolo 3 až 4 sekund. Člověku totiž vysychá rohovka a oční víčko ji mrknutím zvlhčuje. Další lidskou vlastností, která má psychologicky podmíněný původ, je mrknutí člověka po každém dokončení věty. Člověk dokončí větu a podvědomě mrkne před začátkem nové věty. Roman Prymula však ne. Jeho upřený pohled do kamery při projevu byl tak děsivý, že se to ani nedá popsat.

V průměru mrknete 1x za 5 sekund, ale Prymulův projev je jako z jiného vesmíru

Člověk mrká méně při upřeném pohledu do monitoru počítače, protože obnovovací frekvence monitoru nutí čočku neustále přeostřovat, což zpomaluje mrkání, ale rozhodně ne na 15 nebo 20 sekund, jak běžně vidíme v projevu Romana Prymuly. Tohle nebylo normální vystoupení s projevem, to byl rituál spojený s hypnózou, s dálkovou telepatií, anebo to byl projev člověka, který má nadpřirozené schopnosti. Sami se na video podívejte a pozorujte Prymulova oční víčka, on opravdu naprosto nemrká, za minutu mrkne tak v průměru třikrát. Mrká častěji u méně podstatných vět svého projevu, kde nejsou emoce. Jakmile říká věty naplněné emocemi, přestává mrkat.

9 andělů

Sami na sobě si to zkuste nemrkat, rozhodně to není příjemné, není to komfortní, již po 5 sekundách začínají oči pálit a vysychat, člověk má přirozené nutkání mrknout. Upřený pohled Romana Prymuly si vysvětluji ještě i jinak. Ten člověk je opitý absolutní mocí a je to projev megalomanie, možná by v tom psychologové našli i jiné rozměry. Pokud člověk disponuje takovou mocí nad lidmi, mohou se u něho projevit psychopatické sklony, mohou se objevit projevy vůdcovství, mesiášský komplex atd.

Prymula hleděl do kamery jako hypnotik

Mrkání má hodně společného se stavem mysli. Roman Prymula v některých úsecích projevů mrká častěji, s vyšší frekvencí, ale jakmile začne mluvit dramaticky o věcech, které jsou důležité, najednou mu pohled ustrne, přestane mrkat, mluví, věty plynou a bez mrknutí, a to hlavně v úvodu projevu, kdy mluví o sobě, že udělal pár chyb a měl apelovat na lidi. Nejsem psycholog, abych to do hloubky posoudil, ale z pana Prymuly a jeho projevu jde děs a hrůza.

Hysterie okolo COVID-19 postaví zdravotníky na vrchol mocenského žebříčku

Jako by to nebyl člověk ale stroj, přičemž upřený pohled na diváka a dalších 8 andělů za zády působí epicky, doslova jako symbolická scéna, která má divákovi něco podprahově podsunout do mysli. Každý člověk ve své přirozenosti mrká, jedinou výjimkou je situace, kdy člověk zírá tzv. do blba, resp. do prázdna, což je projev mozku spojený s únavou. Mozek se vypíná na několik sekund a po tuto dobu přestává mrkání, zatímco člověk zírá na nějaký bod v okolí. Ovšem pokud někdo při projevu k národu bez mrknutí oka mluví o restrikcích, omezování a opatřeních, tak to už je něco jiného.

Roman Prymula míří na post prezidenta jako velký státník?

Roman Prymula se svojí stafáží vystoupil před národem bez Andreje, bez premiéra. Vystoupil bez Hamáčka, ministra vnitra. Bylo to sólové vystoupení a za zády mu stálo 8 svědků. S upřeným pohledem a trochu patetickým éthosem promlouval k národu. Mnoho slabších kusů mezi novináři této hypnóze podlehlo a už začali psát o státnickém projevu, o projevu budoucího prezidenta, o projevu sjednotitele a další postřehy. Možná, že o přesně tohle se hraje. Miloš Zeman už potřetí kandidovat nemůže a jestli existuje někdo, kdo by měl šanci na zvolení, tak je to někdo, kdo v očích Čechů bude mít gloriolu hrdiny, zachránce národa, etalon lidu.

Vysvětlení 9 chórů andělských domů najdete zde.

Karel Gott už to nikdy nebude, ten ani nikdy nechtěl. Ale plukovník v roli diktátora, který vyvedl zemi z virové krize, to je představa velice lákavá a nejen pro Romana Prymulu. Ten má totiž podporu současného prezidenta. A čím více se bude hysterie okolo viru prohlubovat, tím větší roli bude mít ministr zdravotnictví na úkor premiéra i ministra vnitra. Andrej Babiš možná netuší, že Roman Prymula může jednoho dne přesedlat do nějaké strany a zúročit popularitu v politice. Upřený a strnulý pohled plukovníka v projevu nenechá nikoho na pochybách, že tenhle člověk míří opravdu vysoko.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Zdroj: https://aeronet.cz/news/video-desive-vystoupeni-romana-prymuly-v-televizi-se-stoickym-pohledem-a-skoro-bez-mrkani-oci-vyslalo-skryty-symbol-posledniho-soudu-9-andelu-boha-a-jejich-9-choru-podle-ortodoxni-bible/

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář