JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

BEZ COVID PASU UŽ PIVO V HOSPODĚ NEKOUPÍTE! PLAŤTE MOBILEM A ZAHOĎTE PLATEBNÍ KARTU? PAK ZAHOĎTE MOBIL A PLAŤTE ČIPEM POD KŮŽÍ NA RUCE NEBO NA HLAVĚ. KLAUS SCHWAB: DO 10 LET BUDOU ČIPY REALITOU. NEJPRVE V MOBILECH, POZDĚJI POD KŮŽÍ A NAKONEC V MOZKU. (VIDEO)

ČESKO: Český ministr zdravotnictví Petr Arenberger ve středu pro média uvedl, že od příštího pondělí 17. května by neměli majitelé hospod a restaurací vyhazovat neočkované a netestované hosty, protože k tomu (zatím) nemají zákonné oprávnění, ale neměli by je obsluhovat [1]. Ministr pro média vysvětlil, že hospodští by měli jednat tím způsobem, že netestovaného a neočkovaného hosta prostě odmítnou obsloužit, ale jinak host má právo na to, aby mohl sedět v restauraci.

Tenhle bizarní plán se zdánlivě zdá jako typický český nesmysl z hlavy byrokrata, jenže pouze na první pohled. Ve skutečnosti nejde o nic jiného, než o plošný laboratorní test na obyvatelstvo, jak bude reagovat na postupné a plánované zavádění covidových pasů a později modelu sociálního kreditu z dílny globalistů. Není totiž vůbec jasné, jakým způsobem zapůsobila rok a půl dlouhá koronavirová diktatura a totalita, jestli obyvatelstvo rezignovalo, anebo se radikalizovalo.

Každoroční konference Světového ekonomického fóra v Davosu jsou hlavní plánovací akcí globalistů, které šéfuje Klaus Schwab. Konferenci hlídá švýcarská národní garda.

Největším problémem globalistů v této chvíli je hotovost. Platební hotovost totiž brání nasazení plně rozvinutého Total Control mechanismu a zavedení sociálního kreditu. Kdyby neexistovala hotovost, tak by restrikce uplatněné na neočkované a netestované hosty v hospodách a restauracích byly velmi snadno uplatnitelné.

Pokud by host neměl platný testy nebo očkování, potom by platební brána banky na to upozornila majitele restaurace, že platba kartou hosta byla zamítnuta, a že veškeré náklady a ztráty nese majitel restaurace, protože na vlastní riziko anebo vlastní chybou nezkontroloval hosta před vstupem do restaurace, že není testovaný a ani očkovaný. Platební brány čínských bank už dnes v rámci čínského sociálního kreditu odmítají přijímat platby kartami za zboží a služby těch osob, které k tomu nemají oprávnění z hlediska nízkého kreditního sociálního skóre.

Nezaplatíš za pivo v hospodě, pokud nemáš očkování nebo test. Platba neprojde!

Na internetu to funguje jednoduše, když si chcete něco koupit, a nemáte na to dostatečné sociální skóre, tak vám platební brána oznámí, že platba neproběhla a byla zamítnuta s poznámkou, že zákazník má zkontrolovat své Sociální kreditní skóre, což je neklamným znamením pro občana, že platba neprošla ne kvůli tomu, že by na kartě nebo na účtu měl málo peněz, ale právě kvůli tomu, že prodejce nesmí zákazníka obsloužit a prodat mu zboží či službu, protože zákazník nemá odpovídající kreditní sociální skóre. A pokud jde o placení naživo někde v obchodě nebo v restauraci, tak povinností provozovatele podniku je neobsloužit a případně ani nevpustit zákazníka dovnitř prodejny či hospody,

Některé hospody to již zabalily

A to proto, že provozovatel má kontrolovat vstup přímo u dveří. Pokud to majitel hospody nedělá, potom mu hrozí, že pohostí zákazníka zadarmo a na náklad hospody, protože platební brána banky odmítne přijmout platební kartu hosta a nestrhne obnos z účtu a nepřevede na účet hospody. Tenhle bič na hostinské v Číně funguje na 100% a jedinou výjimkou jsou hospody v menších městech v provinciích, kde stále akceptují hotovost, a když neprojde platební karta kvůli sociálnímu kreditu, host může zaplatit hotovostí. Jenže, jakmile i v Číně bude hotovost jednoho dne zrušena, nastane teror a totalita, jakou si mnoho z vás ani v nejhorším snu nedokáže představit.

Kdo platí v hospodě kartou bez testu a očkování, zadělává si na velký malér v budoucnu

Od pondělí to v ČR bude fungovat tak, že hospodští vyvěsí tabule, že do hospody smí jen testovaní a očkování hosté, ale tím to zhasne a nikdo z personálu to asi nebude kontrolovat, až na aktivistické majitele hospod. Lidé si prostě objednají pivo nebo jídlo, bez ohledu na testy a vakcíny, a potom normálně zaplatí, hotovostí nebo kartou. Jenže, tady bych si dával obrovský pozor. Vsadím se, že se jedná o trik a plán, kdy potají vláda bude kontrolovat od jednotlivých bank platební transakce hospod a restaurací, přičemž se to potom bude porovnávat s centrální státní databází očkovaných osob. Zatím se v ČR vede jenom centrální a státem řízená evidence očkovaných lidí, ale nikoliv evidence testovaných osob.

Bez covidového pasu jenom na nákup nezbytných potravin, jinak nikam jinam!

Stát tak nebude moci odvodit, jestli osoba, která platila kartou v hospodě, byla testovaná, protože očkovaná nebyla, ale není možné zjistit, jestli byla testována. To je zatím taková díra v systému, která je způsobena tím, že zatím neexistují funkční covidové pasy s centrálními evidencemi jak očkování, tak testování. Jakmile testy i očkování budou uvedeny do covidových pasů a státní databáze, v tom okamžiku bude možné zahájit razie v hospodách a jít adresně podle výpisů karetních transakcí od hostů, kteří platili kartami, ale přitom prokazatelně v den platby nebyli ani testovaní, ani očkovaní, protože nejsou držiteli covidového pasu, anebo mají tento pas, ale test mají propadlý a očkovaní nejsou.

Hotovostní platby budou postupně označeny za viníka nekončících křivek růstu nákazy

Jakmile se tento způsob digitálního šmírování osvědčí, lidé hromadně přejdou na hotovost, a garantuji vám, že v tom okamžiku se v českém Knessetu objeví návrh na zákon, aby provozovatelé živností, kde se shromažďuje více než X lidí, nesměli přijímat platby v hotovosti. A následně krátce poté dojde k úplnému vyřazení hotovosti ve společnosti s odůvodněním, že lidé již hotovostí neplatí, a že hotovostí platí jen teroristé a nepřizpůsobiví lidé, kteří ohrožují ostatní svým odmítáním očkování a testování. Jakmile bude eliminována hotovost, bude nakročeno k zavedení sociálního kreditu se vším všudy. Lidé, kteří dluží peníze za odvoz odpadu, si nebudou moci koupit pivo platební kartou. Lidé, kteří se odmítají testovat, nebudou moci nakoupit lístek na MHD, autobus, na vlak, ani na metro.

Chceš do hospody? Tak si nejprve udělej cestu na test do laboratoře!

Kdo bude demonstrovat proti testování školáků, nezaplatí kartou za lístek na fotbalový západ nebo na koncert. Lidé, kteří nebudou očkováni či testováni, nenakoupí nic, co je spojené s místy s velkou koncentrací lidí, což je prakticky všechno, všechny obchody, veškerá doprava, člověku zůstane jen právo na nákup potravin, ale s výjimkou alkoholu a cigaret.

Protože, když nejsi dobrý, občane, nedostaneš možnost nakoupit si to, na čem jsi závislý. Jenže spolu se sociálním kreditem je spojena jedna věc, která je mnohem důležitější pro globalisty, a to je čipování obyvatelstva. Problém s bezhotovostní společností je v tom, že když si nemůžete na svoji kartu koupit to, co potřebujete, koupíte to na kartu manželky, rodiče, dospělého dítěte, kamaráda. Bezhotovostní společnost je totiž jen instrument pro přístup ke zboží a službám.

Plaťte mobilem a zahoďte platební kartu? Za chvíli vám řeknou, abyste zahodili mobil a platili čipem pod kůží na ruce nebo na hlavě

A globalisté usilují už delší dobu o zahození plastových karet a jejich nahrazení něčím, co nelze jen tak půjčit jiné neoprávněné osobě do ruky. Půjčit platební kartu dítěti nebo rodičovi není nijak těžké, aby mohlo dojít k obejití restrikcí Sociálního kreditu, ale půjčit někomu svůj soukromý mobilní telefon, kde je platební aplikace využívající NFC čip a platbu je potřeba potvrdit otiskem prstu na mobilu, anebo obličejem přes kameru telefonu, to už tak samozřejmé není.

Mobil už jen tak do ruky někomu nepůjčíte, a přesně toto je hlavní důvod, proč nosatí usilují o to, abyste začali platit mobilem. Všimněte si, jak vám všude rvou do hlav, abyste začali platit chytrým telefonem. Ano, přesně o to jde, že telefon jen tak nepůjčíte někomu, kdo by chtěl obejít restrikce Sociálního kreditu. Jenže, to není dokonalé. I ten telefon lze někomu půjčit, čistě účelově.

A když chodíš na pivo pravidelně, donutí tě k očkování, anebo přestaneš chodit do hospody a budeš pít lahváče doma, bez kontaktu a v izolaci. A to globalisté chtějí!

A tak globalisté usilují o čipování obyvatelstva. Nastřelování podkožních čipů je v plánu a světové banky již připravují první balíčky s podkožními čipy, první by se měly podle informací objevit od roku 2025, kdy čip bude umístěn pod kůží a nebude vyjímatelný, při pokusu o vyjmutí se znehodnotí. Lidé budou platit přiložením ruky ke čtečce. A svoji ruku už logicky nikomu nepůjčíte, s výjimkou, že přímo přijdete k osobě a za ní zaplatíte, což sice je možné v restauraci, když osobu pozvete, ale pokud nejde o rodinného příslušníka, nebude existovat způsob, jak restrikce obejít za pomoci někoho druhého. A v konečné fázi jsou v plánu neurální implantáty přímo do mozku, kde první prototypy již testuje Elon Musk [2].

VIDEO: Klaus Schwab v roce 2016 prohlásil, že do 10 let budou čipy realitou. Nejprve čipy v mobilech, později pod kůží a nakonec v mozku

Implantát se jmenuje Neuralink a umožní připojení neocortexu na zákaznické bezdrátové rozhraní, které bude komunikovat s mobilním telefonem, s počítačem, s automobilem Tesla, s domácími spotřebiči v rámci IoT, ale především si člověk bude moci vyhledávat informace na internet přímo v mysli a čip přeloží texty z internetu do hlasové podoby a přehraje vám text skrze nervová vlákna přímo do ucha, resp. do podoby signálů pro sluchový nerv. Doslova se bude jednat o dataelektroimpulzní převodník z digitální podoby textu do podoby elektrických impulzů sluchového nervu, který převádí elektromechanické kmity z ucha na elektrické signály putující do mozku. Těmto zařízením se říká zákaznické bionické obvody. A tyto obvody budou napojeny bezdrátově na internet, na databáze, na servery shromažďující dotazy, rozuměj myšlenky na dotazy.

 

A právě o těchto plánech hovořil již v lednu 2016 na švýcarské televizi RTS šéf Světového ekonomického fóra Klaus Schwab, který kategoricky uvedl, že do 10 let, tedy do roku 2026, budou podkožní a neurální čipy součástí vyspělé společnost v rámci 4. průmyslové revoluce. Otvírání zahrádek českých hospod je pouze laboratorním testem, nejde o žádnou ochranu před virem, tomu už nevěří ani ti největší truhlíci. Pomalu začne léto a hledají se cesty, jak lidi lépe kontrolovat, ale přitom jim dát pocit nějaké svobody.

Ve skutečnosti se hledají záminky pro nalezení viníků za neustálé nárůsty čísel nakažených, a uvidíte, že dříve či později za toho viníka označí hotovost a nezodpovědné restauratéry, kteří za hotovost nalévají netestované a neočkované “chátře”, která šíří ten zlý virus. V této chvíli jim nejde o nic jiného, než je postupné vyřazení hotovosti z oběhu pod různými záminkami a důvody. A ty restaurace budou jedním z nich. Prorocké video Klause Schwaba by se mělo zarámovat, tam je to přesně uvedené, co mají globalčiky v plánu do roku 2026.

-VK-

Šéfredaktor AE News

 

Zdroj: https://aeronet.cz/news/video-klaus-schwab-jako-sef-svetoveho-ekonomickeho-fora-oznamil-jiz-v-roce-2016-implantovani-podkoznich-a-neuralnich-mozkovych-cipu-ktere-umozni-trvale-pripojeni-cloveka-do-komunikacni-site/

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář