JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Vláda Matovičových psychopatov, podvodníkov a bláznov: Minister financií Heger telepaticky získava rady od Ducha Svätého. Fakt neuveriteľné! (VIDEO)

SLOVENSKO: Duch Svätý ale radí Eduardovi Hegerovi zle. Kým okolité štáty finančne významne pomohli podnikateľom v korona kríze, Slovenská vláda zatiaľ podnikateľom prakticky nijak nepomohla.

Pán minister financií Eduard Heger je riadený Duchom Svätým. Je podobný prebudenecký kresťan ako Marek Krajčí. Heger je známy kazateľ v prebudeneckých náboženských kresťanských spoločenstvách, kde sa pestuje náboženský fanatizmus. Hovorí o svojej filozofii ako treba telepaticky komunikovať s Duchom Svätým a získavať od neho rady.

Duch Svätý ale radí Eduardovi Hegerovi zle. Kým okolité štáty finančne významne pomohli podnikateľom v korona kríze, Slovenská vláda zatiaľ podnikateľom prakticky nepomohla nijak. Neskorá pomoc = žiadna pomoc.

Pán minister nepochopil, že náboženský fanatizmus nemusí byť jediná správna cesta a že skutočný Boh je niečo úplne iné ako kresťanská predstava boha. Kazateľská činnosť ide Hegerovi lepšie ako práca na ministerstve. Heger svoju prácu nezvláda ani psychicky – Duch Svätý mu akosi nepomáha – potom ako sa stal ministrom pôsobí naprosto zničene.

Prečo nedal Matovič ministerstvo financií Sulíkovi? Mám obavy, či sa Edo Heger na ministerstve viac nemodlí ako pracuje. Heger je lojálna, submisívna poslušná Matovičova opička. Matovič nechce mať za ministrov odborníkov, ale poslušných ľudí. Lepší nápad ako sa posmievať s pána ministra by bolo sa snažiť pomáhať obetiam kresťanských siekt, či náboženského fanatizmu.

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář