JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Vláda nerespektuje statisticky neexistující epidemii, dokola omílá své doktríny o nebezpečí a vydává nařízení jako za protektorátu. Už chybí jen: „kdo neuposlechne, bude zastřelen!“

S odstupem několika měsíců se zdá, že třetí desetiletí nového tisíciletí nezačalo nijak dobře i přes optimistické prognózy politickým vůdců a ekonomických expertů. Všichni do jednoho slibovali růst zaměstnanosti a vyšší příjmy. No a najednou se objevil „smrticí“ virus covid-19 a planetu zachvátila mentální hysterie.

Odborné názvy „pandemie“ a „epidemie“ zakotvily permanentně ve všech jazycích, i když o žádnou epidemii nikdy nešlo. Ta je definovaná poměrem nakažených na sto tisíc obyvatel v dané oblasti, okresu, kraji a zemi, pokud přesáhne jedno procento. Tento fakt bohužel téměř nikdo z pomazaných hlav a primitivních mul nerespektuje a melou dále své euforické doktríny o nebezpečí, které nám hrozí, pokud novodobé mesiáše neuposlechneme. Nejde o doporučení a rady, ale o nařízení vlády (jednotlivých ministrů) jako za protektorátu. Už chybí jen „kdo neuposlechne, bude zastřelen“.

Statistické údaje a aritmetika patří mezi mdlé předměty, přesto si před jejich odstraněním z výuky na školách připomeňme několik údajů, které se nedají zpochybnit. I kdyby v ČR zemřelo tisíc lidí na virus, tak je to 0,01 %. Podobně v USA s populací 330 milionů podlehne viru 200.000 obyvatel, což se rovná 0,07 %. Současným věrozvěstům vděčíme za půlroční utlumení ekonomiky a schodkový rozpočet pěti set miliard, který fatálně zatíží příští generace, pokud se současný, globální sio-systém nezhroutí.

Někteří z nás seniorů, i když jsme o „prognostickém ústavu“ à la líhní expertů nikdy neslyšeli, jen zíráme, co se v naší zemi v posledních třiceti letech stalo. Nic nám nepatří a zadlužení ČR graduje.

Naštěstí existuje několik zemí jako Rusko, Čína, Venezuela nebo Kuba, které se z chomoutu šekelů alias dolarů vymanily a kumulují zlaté rezervy namísto chrlení potištěného papíru, jak to činí západní a skomírající ekonomiky.

Rusko s nepředstavitelným nerostným bohatstvím a Čína s obrovským lidským potenciálem, jednou a půl miliardou obyvatel, jsou garanty, že homo sapiens ještě několik století na modré planetě přežije. To nakonec potvrzuje i výrok balkánské řeznice, jež si posteskla nad tou nehoráznou světskou nespravedlností, že Rusko má na svém obrovském území všechny přírodní zdroje a sveřepý Putin vzdoruje jejich drancování Západem. Navíc Gosudar prosadil referendum o změnách ústavy, kterého se zúčastnilo 67 % obyvatel bez ohledu na virovou hrozbu a 76 % je schválilo. Nová ústava nepřipouští, aby ve státní správě pracovali úředníci s dvojím občanstvím a zahraničními konty. Novodobý ruský Aljechin drtí na světové politické šachovnici své soupeře již dvacet let, a i když jeho mandát končí v roce 2023, nová ústava mu zaručuje pokračování, pokud bude chtít. A proč by nechtěl? Je o šest let mladší než Trump a co se týče IQ, tak toho amerického stabilního génia převyšuje o padesát bodů. Další srovnávaní s dementním Bidenem (78), Hillary (73) a potenciální adeptkou na post prezidenta Pelosi (80) je ztrátou času. Už za čtyři měsíce uvidíme. Putin a Lavrov mají strategické tahy již detailně promyšlené.

Dnes po šestiměsíční karanténě, zákazu shromažďování, nakupování, cestování, zrušení všech sportovních a společenských aktivit, uzavření výuky na školách na všech úrovních, zákaz vycházení bez náhubků (plynových masek) víme, že se jednalo o globální podvod.

To dosvědčuje několik zemí, kterých je sice jako šafránu, ale které hysterii o viru ignorovaly. Švédsko a Bělorusko ponechaly chřipce 21. století volný průběh a Švédi racionálně předpokládali, že potomci Vikingů virovou nákazu nejen přežijí, ale navíc posílí svou imunitu.

Zdá se, že udělali dobře, protože počet úmrtí virem v zemi tří korunek je podstatně nižší než v Belgii (5.000/9.000) při srovnatelném počtu obyvatel. Bělorusové žádná drastická opatření a nařízení omezující osobní svobody také nezavedli a namísto roušek prolévali hrdla vodkou. I premiér BoJo měl zpočátku k podobnému řešení posilujícímu imunitu Anglosasů dobře nakročeno, ale potom pod tlakem pomazaných hlav a expertů z Oxbridge zpanikařil a UK uložil k zimnímu spánku. Z následné ekonomické katastrofy se Británie nevyhrabe několik dalších let, o narůstajících problémech s brexitem ani nemluvě.

No a v té úžasné Americe, nejbohatší a nejdemokratičtější zemi světa, kterou musí pravidelně vyvážet na raketách s plochou dráhou letu, se to nějak sere. Vražd a vězněných zločinců má více než Čína s čtyřnásobnou populací. Podobně v posledních dvou dekádách v USA neúměrně narostly i počty diabetiků a jatečních tlouštíků, které covid-19 kosí jak vojtěšku.

Co je příčinou toho, že v zemi chlubící se nejlepší zdravotní péčí na světě, covid-19 nezpacifikovali? Podle posledních údajů nabírá na intenzitě a agresivitě. Cca 200 tisíc obětí a 50 milionů nezaměstnaných vypadá v porovnání s ostatními zeměmi hrůzně a prognózy k podzimu nejsou nijak optimistické. Renomovaní vědci, které v korporátních médiích nikdy nespatříte, si myslí, že katastrofální nárůst obezity, cukrovky, alergií a snížené imunity způsobily GMO (genetickou modifikaci plodin) propagovanou firmou MONSANTO. Ta svými produkty zaplavila Ameriku a v Indii způsobila katastrofu. Když k tomu přičtete hamburgery a všechny ty přeslazené nápoje a limonády plus každodenní ohřevy žrádel z fastfoodů v mikrovlnce, je hlavolam vyřešen.

Za čtyři měsíce začnou v USA prezidentské volby. Vir stranickou příslušnost nerespektuje a má zasednuto na seniory kolem osmdesáti. Být Biden, Pelosi, Trump nebo Hillary, tak bych se do té volební šarády moc nehrnul.

Deharse

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář