JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Vláda špehuje lidi 24 hodin denně. Arenberger: „Máme čísla od Googlu, jak a kde se lidé shromažďují“. Na celém světě se potvrzuje, že kde nejsou politici, zkorumpovaní epidemiologové a média, tam nejsou úmrtí ani pandemie

ČESKO: Máme statistiky od Googlu o tom, jakým způsobem a kde se lidé shromažďují. V pořadu Partie Terezie Tománkové na CNN Prima NEWS to řekl ministr zdravotnictví Petr Arenberger (za ANO).

Po celé republice bychom nyní nalezli výdejní okénka, která slouží jako improvizované zahrádky, kde se nekontrolovatelně shlukují lidé. Proto padla otázka, zda to není více nebezpečné, než kdyby došlo k jejich oficiálnímu otevření.

„Máme statistická čísla od Google Analytics, jakým způsobem se kde shromažďují lidé a jak se třeba tvoří skupiny. Musíme říct, že v provozovnách opravdu poklesl počet o 34 procent oproti srovnatelnému období v minulém roce,“ sdělil Arenberger s tím, že naopak asi o 5 procent se zvýšila návštěvnost parků, což je podle něj naopak pozitivní. Lidé ale musí mezi sebou dodržovat rozestupy.

Shlukování lidí chápu

„Čísla nejsou celostátně nějak dramatická. To, že se někde u okénka vytvoří hrozen lidí, chápu,“ pokračoval ministr.

V médiích již několikrát zaznělo, že zahrádky restaurací by se mohly otevřít 17. května. „Je to datum, které nechceme ještě říkat, uvidíme. Budeme to probírat na vládě,“ dodal Arenberger.

 

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář