JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

VLÁDNÍ COVIDOVÉ PANOPTIKUM

ČESKO: Vládní panoptikum úspěšně pokračuje. Je pravda,že jsme si již zvykli na to, že od těch vládních kašpárků, můžeme čekat v podstatě všechno. Termíny otevření čehokoliv se mění několikrát týdně, ze dne na den, někdy i dvakrát v průběhu jednoho dne.

Arenberger sdělí národu v pondělí, že je možné zajít ke kadeřníkovi od 3.května bez jakýchkoliv podmínek, Hamáček či Havlíček však trvají na negativním testu PCR od fundovaného testovacího centra, Arenberger to potvrdí, aby tentýž den  večer oznámil, že bude stačit obyčejný test, třeba firemní či ze školy, aby ve čtvrtek večer řekl,že stačí čestné prohlášení. Pochopitelně ale trvá na tom, že holiči a kadeřníci musí evidovat osobní data svých zákazníků, bez ohledu na to že je to v rozporu  se zákonem o GDPR.

Takže tito pánové naprosto normálně nedodržují zákony, které dokonce sami navrhli a protlačili parlamentem a Senátem. Pandemický zákon je toho důkazem.

Těžko se pak dá věřit tomu  co z nich vypadne. Ministr zdravotnictví, ještě co by normální dermatolog, brojil proti dlouhodobému nošení roušek, kvůli prokazatelným kožním problémům. Teď aby zuřivějšího propagátora nošení pohledal, Dokonce vyhrožuje tím, že se jich nezbavíme ani v létě a že se stanou v budoucnu běžnou součástí našeho života. Navíc přidává vyhrůžku, že kdo nebude do léta očkovaný, tak se neustálého testování a dokazování, že je opravdu zdráv, nezbaví nikdy.

Přitom o tom nejdůležitějším, o očkování, které je hlavním cílem těchto kašpárků, neví nikdo z nich prakticky nic. Na otázky typu, jak dlouho bude tělo po vakcinaci chráněné ,nebo zda vůbec  bude vakcína chránit, bude stačit jedna aplikace nebo je nutná i druhá? Nebo bude potřebná i aplikace třetí, jak nám nedávno sdělil Babiš? Je to naprosto bezpečný úkon vhodný pro každého, kdo má vícero různých vážných onemocnění? Jak postupovat u dětí a u těhotných žen?

Konkrétně těhotné ženy se prý mají poradit se svým lékařem. A ten by měl vědět víc než vakcinační odborníci, kteří sami dávají jen mlhavé odpovědi?

Na otázky tohoto typu  bývá nejčastější odpověď. Ještě nevíme, uvidíme. Nejen u nás, ale i ve světě. Přes tu spoustu nejasností jede očkovací mašinerie na plné pecky. Bez ohledu na nežádoucí účinky, bez ohledu na počet mrtvých po očkování. U těch se používá splachovací metoda, kdy se vždy prohlásí, že jde sice o důvodné podezření, ale dotyčný asi zemřel na jinou přidruženou chorobu, protože se prý očkují i lidé, kteří mají různé druhy a kombinace chorob.

A není právě toto ten problém, že vakcíny byly schváleny k nouzovému použití, bez důkladného ověření všeho nebezpečného pro lidské zdraví? A ověřování tak vlastně probíhá až nyní a to pokusně na všech těch, kteří jsou k tomu buď nátlakem donuceni, nebo díky neznalosti se na to dokonce těší?

Příbalové letáky u každého léku jsou u nás standardem a obsahují všechna možná varování, aby se předešlo případnému zhoršení zdravotního stavu. U vakcín se nic takového nekoná. Žádná varování ani na papíře, ani z úst lékaře. Kdo přijde ten inkasuje.Takže se stádně píchá s cílem o co nejvyšší denní skore. Člověk je jen číslo ve statistice.

26.4.2021 se na Novinkách kmitla zpráva ÚZISu a prezentoval ji L. Dušek.

Po první dávce vakcíny se nakazilo 16 842 lidí Covidem s různým průběhem nemoci. Z toho 189 z nich mělo těžký průběh!

Po druhé dávce onemocnělo 2993 lidí z toho 1414  již po dvou týdnech a 127 z nich mělo také těžký průběh!!. Jediné tvrzení, na kterém nadšení propagátoři plošného očkování vždy trvali, a to, že vakcína jednoznačně chrání před těžkým průběhem, tak padlo!! Jednoznačně!

 189 a 127 těžkých marodů to dokazuje dostatečně! Navíc ve statistice chybí, jak dopadlo jejich léčení. Z těžkých marodů se totiž obvykle rekrutují mrtví!

Nakonec k tomu L. Dušek dodal, že očekával, že čísla budou vyšší! Tedy horší! V podstatě naznačil, že všeobecné přesvědčení o naprosté bezpečnosti vakcín nepanuje ani mezi jejich propagátory. Čekali tedy varovnější výsledky.

Proto byl v podstatě spokojený!!!! Spokojenost by byla, podle mě, namístě teprve tehdy, kdyby se všem očkovaným nic, z toho co bylo zveřejněno nestalo a ti co je to teprve čeká a jsou k tomu nuceni, by získali jistotu, že i pro ně je vakcína bezpečná:

Když k tomu přidáme ještě 49 mrtvých po očkování, které po dnešku eviduje SÚKL, tak je to dost argumentů na to, aby se pořádně a zejména rychle, hledaly příčiny těchto nečekaných výsledků. Aby se nepostupovalo stále stylem, „Když se kácí les, tak lítají třísky”! Aby bylo jasně řečeno, pro kterou skupinu lidí s určitými nemocemi, je vakcinace nebezpečná. Nelze dál postupovat tak, že nějaká cynik vždy řekne, že benefity převažují nad rizikem. To může říkat jen hajzlovská povaha. A jen do doby, než to zasáhne někoho z jeho rodiny!

V Evropě  se již našly státy, které se rozhodly tento vakcinační šturm omezit a začaly myslet na bezpečnost svých občanů. Pro náš SÚKL jsou tito mrtví prozatím jen jakýmsi „důvodným podezřením”, které není třeba brát vážně.V podstatě jako by žádní  mrtví ani nebyli.

 Je proto dobré připomenout, že na politické scéně právě probíhá také jedno” důvodné podezření” v souvislosti s výbuchem ve Vrběticích a tam se na to jde úplně opačně. Kdo mu nevěří, tak je Putinův agent.

Nakonec jen včerejší zpráva z Chile. Čím více se očkuje, tak tím více přibývá nakažených!

 

Autor: VOJTĚCH MACHÁLEK

Odeslat komentář