JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

VOJTĚCH MACHÁLEK: NIKDY BY MĚ NENAPADLO

ČESKO: My, hodně dávno narození si dobře pamatujeme, jak bedlivě byla střežena vnější hranice státu. Někdy nechyběla ani střelba, když chtěl někdo odejít bez povolení vrchnosti, takže ostraha hranic přinášela i řadu mrtvých. Abych to upřesnil, takto se hlídala hranice západní, ale i na všech ostatních částech hranice mezi námi a státy „bratrských” zemí fungoval režim, který nectil lidskou důstojnost. Mnoho lidí zažilo osobní prohlídky, které měly daleko k respektu lidské důstojnosti. Pak přišlo období kdy se dalo hladce, bez jakýchkoli procedur projet bývalými hraničními přechody a celnicemi.

Nikdy by mě v té době nenapadlo, že se dočkám zavření vnitřních hranic mezi okresy, o kterých se spousta lidí domnívala, že byly zrušeny v rámci rušení okresních úřadů. Netušil jsem, že budu potřebovat takový počet prohlášení a povolení, jako kdysi za komunistů pro průjezd Rakouskem a že jedině takto se dostanu na místa, na která jezdím od doby, kdy jsem získal ŘP. Od 18let až dodnes. Tedy 62 let. Hranice střeží 30.000 policistů a údajně i část armády, která si vzala volno  v Mali, Afghanistánu a v jiných zemí , kde za nás udatně bojuje. Postihy za porušení nařízení jsou stanoveny, mnozí lidé nasraní, pohraničníci nemají jenom praky, takže uvidíme. Paradoxem je to, že délka všech okresních hranic vícenásobně překračuje délku hranic státních.

Také by mě nenapadlo, že mě někdo na stará kolena bude zakazovat dýchat čerstvý vzduch. A navíc bude rozhlašovat, že je to nebezpečné! Pro mě i pro ostatní. A pokud budu mít odvahu vyjít z domu, tak si musím dát na hubu povinnou a drahou škrabošku, které se říká respirátor. Roušky byly prohlášeny za nebezpečné, takže najednou vyšly z módy! Takže teď frčí respirátory. V televizi je k vidění, jak traťoví komisaři, kteří dozorují závody lyžařů ve sjezdu, kdy start je položen do výšky 2000 metrů, stojí u branek ve vzdálenosti cca 200 metrů od sebe a mají samozřejmě respirátor! Naše generace považovala pobyty na takovém křišťálově čistém vzduchu za ozdravné, školy pořádaly pravidelné lyžařské výcviky žáků a studentů nejen pro lyžování samé, ale hlavně pro utužení těla a zdraví.! Lékaři na takový vzduch posílali lidi s plicními neduhy do plicních sanatorií. A najednou chyba, je to nebezpečné! Proto je nutné na horách vše zavřít a kdo poruší nařízení bude tvrdě a nekompromisně potrestán. Nevím, kdo je větší blbec. Jestli příslušníci naši generace nebo současní mocipáni. Nebo jen slepě poslouchají nařízení těch, co jsou v pozadí tohoto humbuku.

Také mě nikdy ani ve snu nenapadlo, že se dožiji toho, jak kniha, kterou jsem jako kluk velice rád četl, dojde svého naplnění. Mám na mysli knihu Julese Vernea „ Dva roky prázdnin”. Stejné mozky, které zakazují jakýkoliv sport, zakázaly dětem povinnou školní docházku. Tu docházku, kterou má stát dle zákona zajistit a po dětech vyžadovat a ne z nich dělat záškoláky! A ještě vyhrožovat tím, že po případném otevření školy, bude muset každý žák dvakrát, nebo vícekrát týdně bezohledným výtěrem nosních sliznic dokazovat, že má na školní povinnou docházku nárok ! Jinak mu bude odepřena !

 Také mě nikdy nenapadlo, že mě bude poroučet jakási vládní sešlost, která bude chrlit příkazy postrádající elementární  logiku. V příkazech, které byly včera poprvé zveřejněny, byla až na konci uvedena podmínka, že uvedená nařízení platí beze zbytku i pro všechny osoby, které byly již očkované a nebo prodělaly Covid. Roušky, zákaz návštěv rodičů, zejména když jde o přejezd mezi okresy. Přitom očkovaný může vyjet či odletět  třeba někam i do Tramtárie, ale doma je limitován.

Lepší antireklamu na očkování těžko vymyslíš!

Včerejší nápad na zrušení závodního stravování v soukromých firmách, je ze stejné nelogicky uvažující hlavy. Zaměstnanec může v závodní jídelně jídlo pouze vyfasovat, ale konzumace se musí odehrát prý někde jinde. Takže s kastrolem do fronty před výdejové okno a jeden pěkně za druhým, pak odchod někam. Je zima, takže venku těžko, tak nazpátky na dílnu a na šatnu. Ten kdo vymýšlí takové kraviny nikdy nebyl ve větší továrně. A už vůbec ne na šatně. Důvod, který uvedla Schilerová, to je separace strávníků při konzumaci, tím pádem padá. Nikde jinde nejsou ve fabrikách lidé tak těsně u sebe. Navíc představa, že Schilerová ve svém úřadě jde příkladem a dělá totéž je nemyslitelná.

A k tomu zákazu dýchání čerstvého vzduchu ještě poznámka. Člověk žije proto, že dýchá, konzumuje jídlo, pije a vyměšuje. Když budu mít něco z toho omezeno přežiji jen tehdy, když jde o dočasnost. Ano v dobách ,kdy probíhal ideologický boj mezi Východem  a Západem jsem si užil plynových masek nebo obleků,  kterým se říkalo Atombordel. Dokonce jsem na vojně skákal z letadla v plynové masce. Ale vše byl jen dočasný a chvíli trvající nácvik.

Nebyl to trvalý stav!! A dnes kdejaký hňup, či hňupka, nám neustále vštěpuje, že s tím máme počítat natrvalo, že rouška a očkování se stanou nedílnou součástí našeho života!

Prý vydržte ještě 3 týdny ! A potom to skončí? Kdo tomu věří je naivní. Mezitím se rozjíždí osvědčená manipulace. Každý den začíná počtem nakažených. Zadržuje se počet uzdravených, roste tak počet akt.nemocných a mezitím se nenápadně zvyšuje počet testů. Z 56 000 jsme již na 90 000 za den. A nařízením o povinném testování ve firmách a v případě nelidského trápení dětí nosním testováním, se tato cifra vyšplhá na miliony denních odběrů! A to proto, aby se našel další důvod pro prodloužení nouzového stavu a pro vyhlášení dalších restrikcí!

Zapomeňte na nějakou změnu! Ta může přijít jedině tehdy, když jim nakopem do hader!

 

Autor: VOJTĚCH MACHÁLEK

Zdroj: https://pravyprostor.cz/

Odeslat komentář