JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Vraj len na 2 týždne! DETI SA V ŠKOLÁCH DUSIA RÚŠKAMI UŽ 8 MESIACOV! Politickí kolaboranti a komplici vrahov slovanov sú nadmieru iniciatívni

SLOVENSKO: Pamätáte si, ako v septembri vláda vravela, že deti budú mať v škole rúška len prvé 2 týždne? Najprv je všetko len na pár dní či týždňov a nakoniec to skončí ako vždy – natrvalo. No a presne toto je dôvod, prečo musíme striktne odmietnuť každé nové obmedzenie hneď v počiatku.

Rovnaké to bolo aj so zavretím reštaurácií a obchodov. Povedali nám, že „nové prípady“ pribúdajú, musíme na chvíľu zatvoriť prevádzky. A odvtedy sú stále zatvorené. Po pol roku ich síce tento týždeň dovolili čiastočne otvoriť, ale iba terasy. To však podniky nezachráni.

Klamú nám neustále

Ľudia, uvedomte si, že všetky tie nezmyselné pandemické obmedzenia tú nie sú len dočasne, kým „pandémia nepominie“. Obmedzenia sú zamýšľané, aby zostali navždy. Na chvíľu, sem a tam, ich môžu mierne uvoľniť, no vezmite jed na to, že čoskoro znova napevno zatiahnu opraty.

Všimnite si tiež, ako sa doba uzatvorenia škôl a prevádzok predlžuje.

Minulý rok všetko zavreli približne v polovici marca, no po 1,5 mesiaci (začiatkom mája 2020) začali opatrenia postupne uvoľňovať.

V ďalšej vlne zavreli takmer všetko v polovici decembra 2020 (školy od októbra). A otvárať začínajú až teraz, na konci apríla 2021. Už to nie je 1,5 mesiaca. Už to je 4 až 6 mesiacov!

Nabudúce, keď znova všetko zavrú, s najväčšou pravdepodobnosťou to už bude natrvalo, alebo minimálne na veľmi dlho – pol roka až rok, prípadne dokým neskrachuje posledný malý živnostník.

Stále nevidíte, o čo sa tu jedná?

Toto je ekonomická, sociálna a kultúrna genocída obyvateľstva. A za ňou bude zrejme nasledovať niečo horšie – domyslite si, čo. Zavádzajú nám tu pravú nefalšovanú fašistickú diktatúru, kde si človek bez povolenia, s prepáčením, ani neprdne.

A nenahovárajme si prosím, že toto, čo sa tu dnes deje, nie je fašizmus. Je to číry fašizmus bez pozlátok, možno ešte horší ako ten, ktorý tu už raz bol.

Nenechajte sa zmiasť pomalým plynutím deja. Vtedy tiež všetko to strašné zlo nenastalo naraz z večera do rána, ale medzi prvým diskriminačným opatrením a prvým kanistrom plynu ubehli celé roky.

Podporte petíciu proti týraniu detí rúškami v školách

Nedávno vznikla petícia nespokojných rodičov proti pretrvávajúcemu týraniu detí v školách rúškami. Túto petíciu môžete nájsť a podporiť TU.

Nižšie uvádzame jej znenie, ktoré nájdete aj na vyššie uvedenom odkaze.

* * *

Vážený pán minister školstva Branislav Gröhling!

– Žiadame Vás, aby ste zrušili povinnosť detí nosiť rúška na školách. Takéto bránenie voľnému dýchaniu spôsobuje deťom fyzické utrpenie a u mnohých aj zdravotné problémy.

– Nie je jasné, či prínos tohto opatrenia prevažuje nad škodami na ľudskom tele, ktoré je ešte stále iba vo vývine. Tu sa jedná o niekoľkohodinové (5 až 9 hodín) obmedzovanie dýchania u detí, ktoré sú fyzicky menšie, slabšie, krehkejšie a zraniteľnejšie od dospelých jedincov.

– Žiadni lekári sa nezaručujú za to, že dlhodobé obmedzovanie dýchania im nepoškodzuje zdravie. Naopak, mnoho zodpovedných lekárov u nás i v zahraničí poukazuje na toto zdravotné riziko. Ako príklad poslúži nemecká štúdia uvedená nižšie. V krajinách, uvedomujúcich si riziko negatívnych dopadov na zdravie, deti v školách rúško nenosia (Rakúsko, Anglicko, Dánsko, Švédsko…).

– Preto je potrebné prehodnotiť tieto pokyny a upraviť opatrenia na školách do takej formy, ktorá deťom nebude ubližovať. Ak sa prekrývanie dýchacích ciest odporúča ako ochrana, iste to má slúžiť na nevyhnutný čas a nie na celé školské vyučovanie, kde sa deti potrebujú sústrediť, rozmýšľať, rozprávať a kde zažívajú mnoho krát aj stres z písomiek. Všetci vieme, že v čase stresu sa dýchanie zrýchľuje a človek potrebuje zhlboka a plnohodnotne dýchať.

– Už dnes mnohí rodičia upozorňujú na zdravotné problémy spôsobené nosením rúška. Väčšina riaditeľov škôl neakceptuje výnimky u detí so zdravotným problémom, ani keď sú podložené lekárskym potvrdením, pretože sa striktne držia pokynov ministerstva školstva.

– Ako spoločnosť sme povinní ochrániť nie len našich seniorov, ale aj naše deti a vyvarovať sa konania, ktoré by mohlo poškodzovať ich telesný a duševný vývoj. Minulý rok v septembri (2020) sme prijali opatrenie prekrytia dýchacích ciest u detí v školách len na dva týždne, aby sme obmedzili riziko šírenia ochorenia po návrate z letných dovoleniek a napriek tomu, že sa na školách neobjavili žiadne ohniská nákazy, sa deti dusia v rúškach už takmer celý školský rok.

– Ako štát, ktorý je zmluvnou stranou Dohovoru o právach dieťaťa sme zaviazaní dbať na osobitnú starostlivosť a ochranu detí. Sme preto povinní odstraňovať všetky praktiky škodiace zdraviu detí a urobiť opatrenia k tomu, aby bolo dieťa chránené od fyzického aj psychického utrpenia.

– Je potrebné aby ste neodkladne konzultovali tento problém s ÚVZ, nakoľko počet prípadov detí so zdravotnými problémami v dôsledku nosenia rúška narastá.

Vedecká štúdia kardiologickej fakulty prestížnej univerzity v Lipsku – slovenský preklad v PDF.

Záver

Tuto uvádzame odkaz na petíciu ešte raz – Petícia proti týraniu detí rúškami.

Ak môžete, určite ju prosím podporte. Už len za naše úbohé deti, ktoré sa dnes musia v škole celé hodiny dusiť s rúškami na tvári. Ďakujeme!

A tiež nezabudnite, že máj 2021 je časom protestov proti neutíchajúcej covidovej tyranii a útlaku.

 

Zdroj: https://www.badatel.net/

Odeslat komentář