JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Vrchní hygienička Jarmila Rážová vše důsledně plnila a dodržovala, přesto se nakazila. Tak nač všechna ta omezení, restrikce a buzerace?

ČESKO: Nemoc se už potvrdila i u vrchní hygieničky Jarmily Rážové. Tedy u osoby nejpovolanější a nejkompetentnější, která nejlépe ví, jak se chránit. Jak je tohle možné?

A teď si vezměme možnosti a co z nich vyplývá.

1. Paní Rážová tak přísně nedbala hygienických opatření a předpisů. Ale právě ona by měla jít příkladem. To by bylo jako něco o kázání vody a pití vína. Tak tahle možnost je špatná.

2. Paní Rážová vše důsledně plnila a dodržovala. Přesto se nakazila. Tak proč tedy ta omezení vůbec zavádíme? Jinými slovy v tomto případě se ukazuje, že veškerá karanténní nařízení a předpisy jsou neúčinné. Tahle možnost je také špatná.

Sami si vyberte, která varianta je lepší, nebo spíše horší. Pokud neexistuje obrana, pak jsou veškeré restrikce pouze buzerace. Pokud ochrana existuje a nedodržuje je nejvyšší strážce restrikcí, tak je to výsměch celému národu.

Všichni, kdo se s paní Rážovou (nebo s kýmkoliv nakaženým) setkali, musí do karantény. A korunu tomu zasadil náš upřímný pan premiér. On do karantény nemusí, byť na schůzce s hlavní hygieničkou strávil v jedné místnosti téměř dvě hodiny. „Já nosím téměř všude respirátor FFP2, v místnosti bylo větráno, byly tam vysoké stropy,“ řekl. Je velmi zajímavé že jsem ho doposud při žádném jeho vystoupení v televizi s respirátorem neviděl. Ono se pak těžko vykřikuje, že za všechno může Kalousek.

Tomáš Flaška

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář