JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Všetky západné médiá svorne ignorujú vrcholne podozrivú smrť slovenského policajného ex-prezidenta. Informačnú blokádu narúša iba ruský Sputnik

Západná mediálno-informačná mašinéria zaryto mlčí o tragickej a nanajvýš podozrivej smrti slovenského generála a policajného ex-prezidenta Milana Lučanského. Prakticky žiadne relevantné západné médium sa ani trochu neobťažuje tým, aby svojich čitateľov a divákov aspoň obligátne informovalo o šokujúcom prípade kriminalizovania a smrteľnej obete v členskej krajine EÚ

Nezáujem západného „slobodného a demokratického“ sveta o okolnosti neuveriteľného zlyhania vládneho režimu na Slovensku ostro kontrastuje s neúprimnými a falošnými nárekmi západných politikov a novinárov nad osudom agenta Navaľného, ktorý sa na rozdiel od generála Lučanského naozaj nemôže sťažovať na nedostatok mediálnej pozornosti, aj keď jeho konšpirácia o novičoku v trenírkach pôsobí skôr úsmevne až komicky v porovnaní s tým, čo sa stalo generálovi Lučanskému.

Jedno z mála zahraničných médií, ktoré narúša kolektívnu mediálnu blokádu západnej informačnej mašinérie je ruský spravodajský kanál „Sputnik“, ktorý otvorene cituje slová bývalého slovenského premiéra Roberta Fica o tom, že ak by bol rovnakému zaobchádzaniu namiesto generála Lučanského vystavený nejaký Róm, černoch alebo novinár bez akýchkoľvek zásluh, celé Slovensko a EÚ by boli hore nohami a Sorosovi otroci by už mobilizovali do zbrane.

V tomto prípade bola na generála Lučanského, podľa Roberta Fica, uvalená bezdôvodná väzba, ktorá bola prejavom politických represálií zo strany vládneho režimu. Bezprostredným výsledkom tejto svojvôle je podľa Fica fakt, že generál Milan Lučanský sa stal prvou obeťou politických represálií Matovičovho polofašistického režimu na Slovensku, kde sú ľudia posielaní do väzby bez serióznych dôvodov, len na základe udaní nedôveryhodných kajúcnikov a toto všetko slúži politickým cieľom.

Naozaj nie je vôbec ťažké domyslieť si, aký cirkus by spustili západné médiá, ak by nešlo o „white trash“, čiže „biely odpad“, ako zvyknú progresívni liberáli nálepkovať ľudí typu Milana Lučanského. Slovenský generál nebol ani farebný ani LGBTI-pozitívny, zrejme sa nikdy nezúčastnil žiadneho dúhového pochodu a nikdy verejne neopľúval Rusko a Putina. Pre západné médiá a tzv. „slobodný“ a „demokratický“ západný svet teda v podstate akoby ani neexistoval. Veď ani údajne empatickej prezidentke Čaputovej nestál za to, aby si vo svojom novoročnom príhovore uctila jeho pamiatku. Pritom stačilo tak málo. Veď generál Lučanský vlastne naplnil jej brept o tom, že Slovensko je krajinou, kde sa statoční ľudia neboja zomierať.

Zdroj: HS

Komentář

 • Sh. Be. Ann

  3. ledna 2021

  Dobrý deň.
  To je veľká chyba, nech sa deje čo sa deje, aby človek vo väzbe prišiel o život. Človek žije slobodne, ale ak štát zasiahne do jeho slobody a uväzní ho do väzby, tak je zároveň povinný sa o neho postarať tak, aby vo väzbe bol chránený a najmä jeho život, lebo sa ľahko môže stať, že sa dokáže, protizákonnosť väzby !!! No a čo potom??? Keď už tam došiel o život.. A ukazuje sa, že v tomto prípade je to v poriadku, nikto nenesie zodpovednosť …
  Všetci príslušníci ZVaJS, ktorí mali vtedy službu, keď generál Lučanský prišiel o život (to je jedno, akým spôsobom) by mali byť exemplárne potrestaní. Na čo sú tam?? Čo tam robili??? Oddychovali a pozerali na hodinky, kedy im padne smena ??? Keď nedokážu zabezpečiť to, aby osoba nemala ujmu na zdraví alebo živote, tak nemajú čo dávať ľudí do väzby.
  Mňa osobne to veľmi mrzí, čo sa stalo generálovi Lučanskému, naozaj je to podozrivé !!!! Aby človek sa tak pošmykol, a spôsobil si také zranenia ako on, to je podivuhodné !!! Ja som sa sto krát šmykol a dokonca raz som mal plné ruky rôznych vecí, tak som sa silno uderil o zem, že som nachvílu zamdlel, ale žiadne zranenia na hospitalizáciu som nemal, len týždeň som chodil skrpútený od bolesti. Ale keby som bol mal voľné ruky, tak by som sa bol prichytil. A tu zrazu generál Lučanský tak padol, že sa nevedel prichytiť ??? To je hovadina istotne je niečo za tým..
  Len ešte, aby to niekto nevykričal čo sa stalo, tak ako niekto „vykričal“ (správne má byť uverejnil) tú lekársku správu, tam sú tie zranenia popísané, pomerne dosť vážne, že by len obyčajný pád ?? Neverím ..

Odeslat komentář