JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Vůdcové vzpoury v USA řízené Demokraty (Deep State) se ptají svých spolubojovníku na to, jak se zbavit židů

USA: Vůdcové protirasistické vzpoury v USA se ptají svých spolubojovníku na to, jak se zbavít židů. Podobně se kdysi ptali nacisté a pak vymysleli Osvětim a Holocaust.

Amatérské video zachycuje jednoho z vůdčích aktivistů tzv. Autonomní zóny Capitol Hill v  Seattle (USA, Capitol Hill Autonomous Zone C.H.A.Z), což je lokalita vyklizená americkou polici a ovládnutá anarchistickými  demonstranty z hnutí  anarchistů a afroameričanů provádějících rabování a teror kvůli smrti afroameričana Georga Floyda.

Martin Gust to dobře komentuje:

„Anarchisticka mládež se zabarvenim (POC) v Seattlu by se chtela zbavit policie, soudu a zidu. A jsme doma …“

https://www.facebook.com/eurabia.cz/videos/1009604342810977/

Obáváme se, že díky politice EU a servilnosti naších politiků, již brzy vedení EU nastěhuje do České republiky tisíce Afričanů a ti ve spojeneckém svazku s českými anarchisty a levičáky rozpoutají stejné protibělošské a protižidovské peklo zde u nás ….
Bohužel, je toto riziko většině Čechů jedno a nevadí jím podpora masové migrace. Jak jinak si vysvětlit, že voli většinově ve volbách politické strany, které reálně proti politické neomarxistu v Bruselu nic nedělají a mnohdy ji ještě podporují? 🙁
Snažíme se obyvatele České republiky varovat a informovat o tomto nebezpečí, ale bez Vaší pomoci je naše snaha nedostatečná 🙁
Prosím podpořte nás i v této těžké době bránit Českou republiku před invazi uprchlíků z Afriky a šířením islámu!

Odeslat komentář