JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

VÝROČÍ JEDNOHO PODVODU: Obama a Nobelova cenu míru

9. října 2009 dostal Nobelovu cenu míru Barack Obama, americký prezident. Prý za mimořádné úsilí při posílení mezinárodní diplomacie a spolupráce mezi lidmi. Výbor také ocenil jeho vizi světa bez atomových zbraní.
Barack Obama byl americký prezident, jehož éra se vyznačovala růstem extrémního rasismu. Do funkce ho ve volbách v roce 2008 volilo více než 95 % amerických voličů, kteří se identifikují jako příslušníci černé rasy. Inaugurován byl začátkem roku 2009 a po pár měsících následovala jeho nominace na Nobelovu cenu míru.

ZA CO VLASTNĚ DOSTAL TUTO CENU?

Po půl roce v úřadu neměl za sebou nic — jak pozitivního, tak i negativního. Dostal ji proto, že byl reprezentantem „správné“, jak dnes říkáme, progresivní elity. Otevřeně podporoval multikulturalismus, nevyhranil se proti protibělošské nenávisti a nedá se zbavit podezření, že jeho vazby na islám sehrály také svou roli. V dětství byl vychováván jako muslim, navštěvoval madrasu a s islámem se vědomě identifikoval. Minimálně jednou v rozhovoru označil islám za „mou víru“. Cenu tedy nedostal za reálné výsledky, ale jen jako ocenění za správnou ideologii.

JAKÉ BYLY VÝSLEDKY JEHO VLÁDY?

Barack Obama svou politikou podpory islamizace a migrace způsobil obrovský chaos ve světě, na následky čehož zemřely stovky tisíc, možná i miliony lidí. Války na Středním Východě, které spustila jeho vláda, podpořily terorismus a spolu s proudem migrantů se islámští teroristé dostali do všech západních zemí. Teroristické útoky hlavně v Evropě se staly denní realitou. Evropané jsou dennodenně ohrožováni a vražděni velmi často za pokřiku „Allah Akbar“.

Jeho vláda naskočila na „zelenou vlnu“, což dalo do rukou moc těm, kteří ekologii chápou jako výtah k moci. Začaly se aplikovat nedomyšlené politiky, vedoucí v konečném důsledku ke zhoršení globálních podmínek ve vztahu k životnímu prostředí.

Bílý dům za jeho vlády opanovali šílení ideologové, kteří se rozhodli ovládnout celý svět. Začali konfrontaci s Ruskem zorganizováním barevné revoluce na Ukrajině. Výsledkem je bezpečnostní situace ve světě, která je nejhorší od konce druhé světové války.

Barack Obama se stal symbolem progresivismu se všemi „pozitivy“ jak se dnes prezentuje. Prudce se snížila svoboda slova, absolutní většinu médií a sociálních sítí dnes ovládají levicoví aktivisté. Likvidují každého, kdo se jim postaví do cesty. Napětí ve společnosti roste a eskaluje prakticky neustále. Vytvářejí se skupiny, které považují „ty druhé“ za méněcenné a takto s nimi zacházejí. Podpora aktivistů, označujících se za mluvčích minorit likviduje základy právního státu a demokracie.

Barack Obama si cenu zaslouží — ale jen jako výstražný příklad. Jeho následná politika způsobila nenávist, rozdělení, chaos, války a smrt. Nebyl emisarem míru, jak je to myšleno při udělení ocenění, stal se poslem smrti.

Odeslat komentář