WHO ZNÍŽILA NEBEZPEČNOSŤ COVID-19 NA ÚROVEŇ VIRÓZY. VLÁDA NAPRIEK TOMU STUPŇUJE TEROR – TOP INFO!!!

Najnovšia a doposiaľ najväčšia štúdia skúmajúca nebezpečnosť COVID-19 aktualizovala mieru smrtnosti tohto ochorenia z pôvodných 3,4% na jar 2020 na súčasných 0,23%, čiže takmer 15-krát nižšia. Táto hodnota je tak viac-menej na úrovni bežných viróz.

V skutočnosti nejde jednu štúdiu, ale o meta-analýzu, teda zozbieranie okolo 70 štúdií z celého sveta a ich skombinovanie do jedného veľkého prehľadu.

Prečo vláda nekoná na základe nových zistení?

Štúdia bola publikovaná 14.10.2020. Ako je možné, že o tom už 2 týždne nehovoria všetky slovenské média hlavného prúdu?

Ako je možné, že po publikovaní týchto informácií sa vláda rozhodla vykonať nezmyselné plošné testovanie nepresnými antigénovými testami, ktoré nemajú takmer žiadnu výpovednú hodnotu?

Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) je presne tá organizácia, ktorá celú túto hystériu s pandémiou odštartovala. Jej odporúčaniami sa riadia (slepo nasledujú) všetky členské krajiny, čo sú až na zopár výnimiek všetky krajiny sveta.

Na základe vyhlásení WHO o pôvodnej nebezpečnosti COVID-19 zaviedlo Slovensko drakonické protipandemické obmedzenia. Ako je teda možné, že ich teraz, po najnovších zisteniach o nízkej nebezpečnosti COVID-19, neodvoláva?

Tu si o tom môžete pozrieť video v češtine:

Dovolíme si tvrdiť, že pri súčasných poznatkoch o nízkej smrtnosti COVID-19 je pokračovanie lockdownu, núdzového stavu a všetkých tých drastických obmedzení absolútne neodôvodnené.

Dalo by sa to bez preháňania nazvať aj tak, že ide bohapustý teror štátu na vlastnom obyvateľstve. Kde sa na nás hrabe nejaký Lukašenko…

Čo tým vláda sleduje? Chce ľudí zámerne vyhladovať a ekonomicky zdecimovať? Prečo to robí?

Je za tým nejaký konkrétny nedeklarovaný cieľ alebo je to obyčajné uspokojovanie psychopatických chúťok jedného známeho megalomianiaka a jeho radosti z toho, keď vidí ako druhí trpia?

Ako je možné, že na psychickej pomätenosti jedného blázna z Trnavy stojí šikana miliónov ľudí? To nikto z vlády nemá odvahu sa ozvať? Snáď sa ho všetci tak boja alebo len nechcú prísť o kšefty, ktoré im tato vláda umožňuje robiť?

Vláda sedí na miliardách, ktoré nechce pustiť medzi ľudí

Slovensko má k dispozícii miliardy Eur z eurofondov, ktoré môže použiť na pomoc firmám a obyvateľom, púšťa ich však extrémne pomaly.

Tu si môžete pozrieť graf štátnej pomoci v jednotlivých krajinách EÚ:

Ako môžete z grafu vidieť, Slovensko je na samom chvoste krajín vo výške poskytovanej pandemickej pomoci. Za nami už je len Rumunsko.

Vláda Slovenskej republiky zaviedla najtvrdšie pandemické obmedzenia pre obyvateľov, ktoré sú doslova na hrane ústavnosti, ak nie ďaleko za ňou a zároveň poskytuje obyvateľom najnižšiu pomoc.

Ak už toto nie je dôkaz o absolútnej antisociálnosti a zvrátenosti tejto vlády, tak si nevieme predstaviť čo by tým dôkazom bolo.

Matovičov režim brutálne potláča protesty

Mnohí sa určite pýtate, čo je možné robiť a ako sa brániť v tejto situácii, keď vláda už načisto zošalela a zavádza u nás pravú fašistickú diktatúru.

Ukazuje sa, že protesty nepomáhajú. Vláda nedávno v Bratislave názorne ukázala, že kým oni sami sa dostali k moci pomocou protestov, tak protesty proti nim budú tvrdo trestané.

Matovič, ktorý kedysi organizoval hlučné protesty pred Bonaparte, dal protesty proti nemu brutálne potlačiť.

Napriek relatívne malej veľkosti nedávneho protestu, kde výtržnosti robilo len zopár jednotlivcov, nasadil proti protestujúcim všetky dostupné prostriedky aké mal – vodné delo, slzotvorný plyn, obušky, gumové projektily i psov.

Vodné delo dokonca vážne zranilo 4 ročného chlapčeka – zlomilo mu ruku. Mnohí ďalší protestujúci utrpeli zranenia po gumených projektiloch a môžu byť v podstate radi, že im nevystrelili oči.

Čo robiť v tejto situácii?

Čo teda robiť, keď Matovičova vláda brutálne potláča pokojné občianske protesty a trestuhodne ignoruje odporúčania medicínskych odborníkov i samotnej Svetovej zdravotníckej organizácie?

Mnohé osobnosti politického, spoločenského i odborného života začínajú otvorene vyzývať na občiansku neposlušnosť alebo nabádajú ľudí nezúčastniť sa plošného testovania.

Zaraďujú sa medzi nich napríklad:

My sa k ich výzvam pridávame. Odporúčame ľuďom nenechať sa vydierať psychopatmi vo vláde a nezúčastniť sa „dobrovoľného“ plošného testovania, ktoré má čoskoro na Slovensku prebehnúť.

Včera (27.10.2020) médiami navyše prebehla šokujúca správa o tom, že najväčšia česká nemocnica v Motole urobila analýzu spoľahlivosti antigénových testov, ktorými sa má u nás robiť plošné testovanie.

No a zistili, že sú absolútne nespoľahlivé. Nedokážu rozpoznať 3 z 10 pozitívnych, dokonca ani keď majú príznaky ochorenia, preto nie sú vhodné na plošné testovanie obyvateľstva.

Po takomto odhalení by každá normálna vláda okamžite plošné testovanie zastavila.

Slovenská vláda je však opäť hluchá a slepá a od nezmyselného testovania ustúpiť nehodlá. Naopak, stupňuje vyhrážky ľuďom, ktorí sa testovania nezúčastnia.

Čo ďalej sa dá robiť proti tomuto šialenstvu? Tí odvážnejší sa tiež môžu postaviť proti „povinnému“ noseniu rúšok.

Nezabúdajte, ako to celé začalo. Najprv to boli povinné rúška. Neskôr povinná štátna karanténa a izolácia zdravých ľudí podozrivých z nákazy. Dnes je to už de-facto povinné testovanie.

A skončí to kde? Povinným očkovaním? Povinnými internáciami v koncentračných táboroch? Ilegálnym väznením? Odoberaním detí neprispôsobivých občanov?

Záver

Ak toto šialenstvo, tento psychický teror a fašistické metódy, ktoré na nás teraz páchajú, okamžite nezastavíme, čaká nás veľmi pochmúrna budúcnosť.

Je preto najvyšší čas povedať tejto krutovláde hlasné a rázne „Dosť!“. Občianska neposlušnosť je nateraz to najlepšie, čo máme v rukách.

Zdroj: https://www.badatel.net

Napsat komentář