JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Z migrantů se kvůli přesunu do Německa stávají děti – téměř polovina ze 47 migrantů přijatých v Německu z řeckých táborů se narodila 1. ledna 2006. Nepoučitelní Němci…

NĚMECKO: Pozoruhodná skutečnost, že téměř polovina ze 47 migrantů přijatých v Německu z řeckých táborů se narodila 1.ledna 2006, vysvětluje mluvčí parlamentní skupiny AfD v Bundestagu, Gottfried Curio.

„Když se podíváte na fotografie mladých migrantů dovezených do Německa, zajímalo by vás, která kukaččí vejce nám spolková vláda vložila opět do hnízda?“ Pokud byla populace utěšována před přijetím migrantů tvrzením, že se jedná především o děti bez doprovodu – mladší 14 let, ženy a nemocní, můžete si nyní překvapením promnout oči: Z mladých nemocných dívek, které byly vidět v televizi,  se zázračně stali silní, zdraví mladí muži. A přibližně polovina z nich má narozeniny ve stejný den – 1. ledna 2006. Datum 1. ledna je stanoveno, pokud migranti nemohou předložit cestovní pas nebo jiné doklady totožnosti; toto datum narození je často i na padělaných papírech. Je zřejmé, že někteří migranti – úspěšně – zde spekulovali, že by mohli získat delší preferenční zacházení likvidací pasů – jednoduše tím, že budou mít jasný úmysl podvádět – a tak nesprávně specifikovali svůj věk.
Mentalita těchto migrantů je dále zdůrazněna výběrem oděvu: Pokud jeden z migrantů distribuovaných do Lucemburska měl košili „ACAB“ – protikorupční zkratka v krajně levicové scéně, měl migrant distribuovaný do Německa tričko s nápisem „Istanbul 1453“, což připomíná dobytí křesťanského Konstantinopolu muslimy. Možná nápis na tričku tohoto migranta, v zásadě  ukazuje na mentalitu tohoto migranta ve smyslu džihádu nabízeného Koránem, může být samozřejmě čistě náhodný.
 
I v případě stavu bez doprovodu je maska okamžitě zrušena: Již se hovoří o sloučení rodin těchto migrantů. Vláda s potěšením souhlasí s tím, že takový úspěšný motivační systém posílá více dětí a dospívajících ze svých rodin na nelegální a nebezpečné cesty do Evropy. V Německu máme opravdu dost problémů s islámskými paralelními společnostmi. Pokud něco nepotřebujeme, jsou to další precedentní výrobci sousedství pro nelegální přistěhovalectví – a rozhodně ne s džihádem v našem mentálním prostředí! Místo toho je třeba zvážit zpětné přesuny do Turecka, odkud byla hranice nelegálně překročena bez azylových důvodů, a musí být učiněny nezbytné diplomatické kroky. “

Odeslat komentář