JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Za 30 let vývoje vakcín proti Koronavirům, ani jeden pokus nebyl úspěšný! Vždy muselo dojít k zastavení vývoje již ve fázi testování na zvířatech!

Bill Gates vystoupil v pořadu CNN A. Cooper Live, kde se diskutovala otázka koronaviru a možné vakcinace.

Podle Gatese je největší problém v tom, že lidé budou vakcínu odmítat. Lidé si totiž prý (podle Gatese mylně) myslí, že koronavirus je politický problém. Jinými slovy již nevěří oficiální propagandě o strašlivé pandemii.

Vakcína prý bude k dispozici koncem letošního roku, nebo začátkem příštího. V rozhovoru Gates vyjevil jednu zajímavou věc. Je prý možné, že vakcína ještě nebude perfektní. Prý nebude možná nebude bránit dalšímu přenosu nemoci! B. Gates také cudně zamlčel, že vakcína nebude testována na vedlejší účinky, které mnoho vakcín má. Připomínám, že za 30 let vývoje vakcín proti koronavirům, ani jeden pokus nebyl úspěšný! Vždy muselo dojít k zastavení vývoje již ve fázi testování na zvířatech. Důvod? Vyvíjené vakcíny vyvolaly over reakci imunitního systému a to následně vedlo ke smrti testovaného jedince – zvířete.

Snaha B. Gatese o masivní celosvětové očkování vyvolává na alternativních mediích mnoho otázek a nejrůznějších teorií a spekulací

Nechat se naočkovat takovou vědecky neprozkoumanou vakcínou od B. Gatese může chtít jenom skutečný hazardér s vlastním zdravím. Nebo nám snad půjdou pánové Prymula, Vojtěch a jejich rodiny příkladem a stanou se pokusnými králíky na vyzkoušení nových vakcín? Co myslíte?

dr. Prometheus

Odeslat komentář