JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Za pouhý týden dorazilo do Itálie 11 tisíc vetřelců z Afriky! (VIDEA)

ITÁLIE: To už je skutečná invaze. Navíc invaze podpořená nejen proinvazní italskou vládou, ale také bruselskou 4. říší, která dlouhodobě invazi z Afriky i Blízkého východu nepokrytě podporuje. Nejvíc invazistů minulý týden dorazilo z Tuniska, ne tak, jako dřív, z Libye. Tunisko se tedy očividně podílí i na samotné invazi tím, že nechá lodě od svých břehů do Evropy bez jakýchkoli zábran odplouvat. Stále více indicií v poslední době ukazuje na to, že se právě Tunisko bude nyní hlavní vstupní branou do Evropy.

Italské ministerstvo vnitra vydalo tento týden prohlášení, v němž uvádí: „Autonomní vykládky na italském pobřeží se za velmi krátkou zmnohonásobily.“ Italský ministr zahraničí Luigi Di Maio dále vyzval Evropskou unii k pomoci a prohlásil, že EU „musí tuto otázku okamžitě řešit“ a pracovat na přerozdělení přicházejících vetřelců. Di Maio rovněž upozornil na zdravotní rizika v důsledku možného šíření koronaviru. Z 11 000 vetřelců, kteří minulý týden dorazili do Itálie, mnozí připluli malým člunem. Přibližně polovina z nich pocházela z Tuniska, většina z nich byli tuniští občané.

Pro ty, kdo přicházejí z Tuniska, je jejich cílem často italský ostrov Lampedusa, část Itálie nejblíže k severoafrickému pobřeží. Jen v úterý večer dorazilo na ostrov asi 300 vetřelců ve 13 malých člunech. Nárůst nově příchozích vedl k intenzivnímu přeplnění přijímacího zařízení pro žadatele o azyl na ostrově Lampedusa, které je navrženo tak, aby pojalo jen 95 vetřelců najednou, přičemž v současné době jich pojme kolem 1000.

https://youtu.be/BlHH-qrNfb8

V červnu uspořádali obyvatelé Lampedusy vlastní referendum, ve kterém drtivou většinou hlasovali pro uzavření přijímacího střediska s více než 900 hlasy pro toto opatření a pouhými čtyřmi hlasy proti němu. „Po dobu 30 let, tváří v tvář neustálému porušování nejzákladnějších práv obyvatelstva, byla Lampedusa  využívána jako vojenská řídící platforma pro migraci,” prohlásil místní ostrovní výbor. Dodal: „To vše se spoluúčastí místních samospráv a prostřednictvím morální a ekonomické vyděračské strategie, ke škodě místního obyvatelstva.“

Jak prohlásil Salvini, tak vetřelci připlouvají do Itálie s posvěcením současné vlády. A – jak bylo uvedeno i výše – vláda tlačí na jejich další přerozdělení. Poněkud nechápu, proč by měli být přerozdělováni vetřelci, které Itálie zcela dobrovolně přijímá. Každopádně je jasné, že je současná italská vláda instruována tak, aby na svoje území pustila co nejvíc invazistů a zároveň je pak v maximálním množství přerozdělila.

Na Lampedusu přijel v minulých dnech i Salvini, který slibuje, že pokud se opět dostane do vlády, znovu zavede plošný zákaz přijímání lodí s africkými vetřelci. Salvini byl za svoji protiinvazní politiku zbaven imunity a to už v celkem dvou případech, brzy by měl jít v této věci před soud. Na to, jak vřele ho přijali obyvatelé Lampedusy, se můžete podívat ve videu níže. Myslím, že na tomto ostrově má volby předem vyhrané:

https://youtu.be/lbKyVnPMqzg

A co se týká invaze, podařilo se mi objevit i toto nové zřejmě instruktážní arabské video. Vítejte v Evropě! Moderní způsob dobývání Evropy muslimskými invazisty…

A tady ještě nádavkem zcela čerstvá, včerejší “dávka” z černé Afriky. Tyto “dárečky” budou brzy přerozděleny po celé Evropě:

Slovanka

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář