JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Záhadná nemoc číhá ve školách; válka proti dětem a proti nám všem

Tam, kde děti začaly chodit do škol a kde se studenti vrátili na studia, se brzy začaly vyskytovat záhadné nemoci. Zdá se, že nikdo neví odkud přicházejí, nikdo neví co je způsobuje, ale jako obvykle, je viněn korona virus. Pak se samozřejmě řekne, že se vrátili do škol příliš brzy, ještě bylo nutno zůstat doma, v karanténě. A že když se takhle všichni dají dohromady, nákaza je snadná. A podobné, nesmyslné lamentace. A jak je vidět, i lež je snadná!

Ve skutečnosti, korona epidemie neexistuje a ani nikdy neexistovala. Všecek ten křik kolem tohoto krutého výmyslu je psychologická válka proti nám, za účelem karantény, za účelem zničení průmyslu, zničení naší obživy, zakázání cestování a dohnání nás k zoufalství. Je to snaha zničit nás po všech stránkách, pak přijdou nucené lékařské zásahy, testování a nakonec povinné očkování. Od samého začátku to nebylo nic jiného a pokračovalo to přesně podle plánu, který byl rovněž v jednom z mých článků popsán.

Vypráví se o lidech (a není jich málo), kteří se zaregistrovali na testování. Když přišli na patřičnou instituci, byla tam fronta. Chvíli stáli a čekali, ale pak je to omrzelo a šli domů. Krátce na to dostali vyrozumnění, že byli otestováni jako pozitivní, takže mají korona virus. Ovšem – oni nikdy testováni nebyli! Takže tam kde testují je virus, tam kde netestují, není.

Ale co je za záhadnými nemocemi mladých lidí ve školách? Ti přece mají být proti chřipkám odolní a zatím padají na zem v mdlobách, dostávají záchvaty, teče jim krev z nosu, trpí silnými bolestmi hlavy nebo uší, nemohou chodit, vlečou se jako po obrně, sotva se drží na nohou. Říká se tomu akutní ochablá myelitida a je to vážná neurologická porucha, která může způsobit trvalou paralyzu.

Že by další příznak korony? Ale kdepak!

imbrianoJoe Imbriano (na obrázku), který studoval biologii a také biologii radiace, eugeniku a chemii říká, že ten skutečný důvod je zcela jiný. Zatím co jsme všichni poctivě seděli doma a dodržovali karanténu, všude kolem jezdily dodávky a pracovníci, kteří z nich vystupovali se zaměřovali hlavně na školy, nemocnice, hotely, kostely, letadla, knihovny a jiné veřejné budovy, které dnes všude je nainstalována wi-fi technologie, neboli bezdrátové napojení na internet. Toto bezdrátové napojení bylo modernizováno tím, že v něm byl vyměněn chip a posléze bylo testováno.

To byl ten pravý důvod, proč jsme nesměli ven a už o tom zde bylo rovněž pojednáváno.

Co je toto nové zařízení? Je to 60 GHz milimetrová technologie, součást nového wi-fi systému, kterému se říká y-gig (uáj-gig). Tyto systémy průmyslové kapacity jsou dnes instalovány do všeho wi-fi zařízení na veřejných místech. Ve školách jsou instalovány přímo do učeben a vedení škol a správa jiných veřejných budov do toho nemá co mluvit. Ve skutečnosti ani nevědí o co jde, nevědí, že toto zařízení je mikrovlnná válečná zbraň, která je pomocí tak zvaných zadních dvířek ovladatelná na dálku, zvenčí, takže je možno naprosto anonymně zvýšit jak její výkon, tak změnit frekvenci a modulaci.

Proto tam, kde už je toto „vylepšení“ nainstalováno chtěli děti zpátky ve školách, aby jim mohli zezbraněné vlnění vmetat přímo do tváří, protože to na nich potřebovali vyzkoušet. 60 GHz milimetrová frekvence útočí na kyslík ve vzduchu a při nedostatku kyslíku člověk ztrácí vědomí, dochází k poškození plic a přidávají se všelijaké jiné potíže. To všecko jsou příznaky tak zvané „korony,“ které nám celou dobu tak poctivě vštěpovali do hlavy. A jelikož skutečná korona je infekční nemoc, bude i tato porucha, vyvolaná elektromagnetickými frekvencemi, mylně považována za nakažlivou. Lidé budou izolováni, přijdou nucené karantény, rozdělení dětí od rodičů a nakonec – jako vysvobození – dostaneme očkování!

Tímto způsobem, s pomocí 5G technologie je možno způsobit nemoci dýchacích cest, paralyýu a paralytická onemocnění a rovněž nemoci typu spalničky a jiné. A jednou, v blízké budoucnosti, až toto zařízení pustí naplno, pak budeme padat na zem jako mouchy, mrtví.

Nové vojenské vybavení wi-fi jednotek má vysílat celkem tři druhy elektromagnetických vln:

  • 2.45 GHz, což jsou nesmírně nebezpečné vlny, mylně používané na ohřívání jídla v mikrovlnách a dnes obsažené ve všech wi-fi ve školách a ve veřejných budovách na ozařování našich dětí a na zničení jejich zdraví, jejich budoucnosti a budoucnosti celého národa. Rozšířily se proto tak moc, že na ně není potřeba licence.
  • 6 GHz elektromagnetické vlnění, což je absorpční spektrum jódu, neboli odstraňuje jód. Lidé, kteří mají dlouhodobý nedostatek jódu podléhají těžkým depresím, mají potíže s dýcháním, bolesti na prsou, mentální problémy a změny stavu vědomí, což jsou všecko komplikace, spojené s podfunkcí štítné žlázy. S touto podfunkcí je rovněž spojena obezita, dnes tak rozšířená po celém světě – kdoví proč.
  • 60 GHz elektromagnetické vlnění, což je absorpční spektrum kyslíku. Bez kyslíku není život, to všichni víme.

buttar2Dr. Rashid Buttar (na obrázku) říká, že všecky elektromagnetické frekvence mají vliv na veškerý život na zemi. Ať je to 1G, 2G, 3G, 4G a dnes 5G, tyto všecky mají škodlivý vliv na fyziologii živých tvorů. Jak možno usuzovat, ta poslední z nich, 5G má vliv nejhorší. Tento škodlivý vliv je uplatňován jednak na imunní systém, ale také narušuje soudržnost buněčných membrán. Tak na příklad, u voltáží ovládaných vápníkových kanálků, které jsou kritické pro schopnost buněčných membrán regulovat přísun a vylučování vápníku, když tato voltáž je narušena, pak se do buněk nahrne přebytečný vápník, což způsobí potlačení apoptózy a tím dojde k výskytu a bujení rakoviny.

To je ale pouze jeden vliv, který tyto elektromagnetické vlny vyvolají u člověka. Jsou ještě vlivy jiné, přídavné a ty se nesčítají jedna a jedna se rovná dvě; ten výsledek může být mnohonásobný, protože takové sčítání se chová synergisticky vůči velikostí té nejvíce ničivé části. Takže když tato technologie dále způsobuje potlačení lymfocytů (bílé krvinky), což je většinou následek oddělení železa od hemoglobinu (v červených krvinkách) a protože hemoglobin přenáší do těla kyslík, který bez železa nemůže být přenášen, pak se člověk dusí a padá v bezvědomí na zem.

Je ovšem ještě mnoho toho, čemu dnešní věda ještě nerozumí a přesto zkouší zavést něco, co může být velice škodlivé nejen pro všecky živé tvory, ale i pro přírodu a pro naši planetu a její systém. Už jen to, že takové množství elektromagnetických vln v té potenci, jakou má 5G může narušit celý zemský magnetický systém, včetně zemského magnetismu, který se rozpíná do dálky mnoha kilometrů a který nás chrání před mnohými škodlivými vlivy z vesmíru, už jen to stojí za úvahu.

Takový barbarský zásah může narušit i počasí, morfologickou strukturu a celkové nastavení našeho planetárního systému. Dá se čekat, že bude ještě víc přírodních katastrof, jako třeba situace, kdy se celý kus země utrhne a i s domy, stromy a s lidmi sjede do moře, nebo do propasti. Může být ještě více zemětřesení, ještě více tsunami a ještě více jiných katastrof.

Už dnes má psychopat Elon Musk na obloze asi 20,000 satelitů, které všecky na nás vysílají 5G technologii. Údajně jich tam chce mít celkem 40,000, k nemalému znechucení astronomů, kteří si stěžují, že kvůli satelitům nevidí oblohu.

S tolika satelity je jisté, že jejich vliv je značný a možná způsobují různé nevysvětlitelné události tady na zemi. Jak to, že na příklad jsou v řece v Thajsku z ničeho nic nalezeny desetitisíce mrtvých ryb? 50 tun mrtvých ryb se objevilo v rezervoáru v Indonésii. 10 mrtvých velryb bylo nalezeno na pláži také tam. Stovky mrtvých tučňáků byly vyplaveny na pobřeží v Brazilii. 35O mrtvých slonů bylo nalezeno v Botswaně. Tisíce mrtvých delfínů vyplavilo moře na pláž ve Francii. Tisíce mrtvých a umírajících ptáků byly objeveny v Německu. 55,700 dobytka zahynulo, údajně kvůli přílišné zimě v Mongolsku. A tak dále. Dlouhý seznam najdete ZDE.

Blízko města Detroit ve státě Michigan v Americe si místní člověk všiml, že asi od r. 2017 není vidět brouky, ani cvrčky a nevyskytují se žádní ptáci – jakoby tam život vymřel.

Wi-Fi radiace škodí i rostlinám, jak bylo nedávno dokázáno v Německu. S použitím mikrovlnné antény pro mobilní telefony byl celých 9 let zkoumán její vliv na stromy. Bylo zjištěno, že škodlivý vliv těchto elektromagnetických vln je nesmírný. V Holandsku dělali podobný pokus již v r. 2010 a zjistili, že stromy začaly vykazovat známky jakési nemoci z radiace, ve formě „krvácení“ a trhlin v kůře. Tato zranění se prvně objevila na straně, která byla přímo proti stožáru, ale postupně prostoupila celým stromem až na druhou stranu. A toto bylo zatím pouhých 2.45 GHz. Jaké škody budou napáchány s 5G technologií je hrozné pomyslet.

Samozřejmě, nedozírné škody jsou a budou páchány i na zvířatech a na lidech, protože tento druh technologie je s živou přírodou a s živými tvory neslučitelný.

Už to, že ani 5G, ani žádná jiná předešlá mikrovlnná technologie nebyla nikdy testována co do škodlivosti. Při pátrání amerického Kongresu to představitelé telekom-průmyslu otevřeně přiznali.

5G je technologie milimetrových vln, které postupují vším mnohem rychleji, než kterákoliv jiná radiace. Kvůli své rychlosti je to radiace velmi škodlivá pro živý organizmus, protože dokáže prostoupit do mnohem větších hloubek lidského těla, než technologie předešlé. 5G má vliv na oči, srdce, kůži, imunní systém, koruptuje reprodukční systém, způsobuje chromosomální výchylky, apoptózu, zabraňuje opravě našeho DNA, má vliv na celkovou odolnost člověka a na mnoho jiných věcí,

Když se tento rychlý puls dostane do lidského těla, vytvoří tam doslova energetický výbuch, který pronikne do větších hloubek, než bylo odhadováno na počítačových modelech, jak říká Dr. Igor Belyaev, bývalý pracovník-vědec organizace WHO.

Přesto, asi v půli srpna 2020 podepsal americký Sekretář státu Mike Pompeo „Deklaraci o 5G bezpečnosti“ se slovinským Ministrem zahraničí Anze Logarem. O jaké „bezpečnosti“ tato smlouva pojednává? Snad nás naši vládní představitelé mile překvapí tím, že napřed tuto technologii vyzkoušejí co do účinků, než nám ji postaví přímo před okna obýváku?

Ne, v žádném případě ne.

Tady není ze žádné strany zájem starat se o naše dobro. Ve skutečnosti tato smlouva zaručuje „přísnou kontrolu dodavatelů s ohledem na jejich etické chování a jejich dodržování bezpečnostních zásad a správných pracovních podmínek.“ Takže jde opět o voloviny, starají se o etiku dodavatelů a na etiku vůči svým vlastním daňovým poplatníkům, kteří je všecky tam nahoře již celá dlouhá léta velmi dobře platí, se kašle.

Článek dále podotýká, že jiné evropské země, včetně Polska, České republiky a Estonska už tuto smlouvu rovněž podepsaly.

Věděli jste o tom? Ptal se vás někdo, jestli je vůbec dobré o něčem tak škodlivém jednat? Uvědomil vás někdo, co je na nás chystáno? Jistě že ne. Ti tam nahoře si dělají co chtějí, podepíšou cokoliv, jen aby se zalíbili západu. Anebo snad aby si zasloužili ten bakšiš, který shrábli?

Po pravdě řečeno si myslím, že ani neví co podepsali. Nerozumí tomu, neví o co jde. Neví nic o technologii, neví nic o vědě, neví nic o výzkumu, o biologii, chemii, elektronice, o lidském zdraví a o ničem podobném. A stejně tak neví, co znamená 5G technologie pro lidský organismus a pro přírodu.

Ale pořád podepisují!

Po pravdě řečeno, za celou touto smlouvou a za tím, jak americký státní Sekretář sám, osobně obráží jednotlivé dříve-socialistické země, je něco nesmírně podezřelého. Být státní Sekretář, to je velmi vysoká politická funkce a on tady brázdí po Evropě a shání podpisy na souhlas? To je velice podivné a spolehlivě je v tom ještě něco jiného.

Zmíněná smlouva, podepsaná zástupci České republiky obsahuje značné množství lživých prohlášení, která jsou tak oblíbená dnešními politiky. Údajně 5G technologie bude nezbytná pro budoucí prosperitu a národní bezpečnost, umožní kooperaci mezi ČR a USA, spojí ekonomie celého světa, umožní přenášení daleko většího množství informací, ochrání komunikační sítě před přerušením, nebo manipulacemi a zaručí soukromí a svobodu jednotlivým občanům.

To všecko jsou výmysly a prázdné fráze. 5G nám není schopna zaručit o nic víc bezpečnosti než stávající síť a spojení celého světa je možno docílit i přes poštu – pouze je to pomalejší. Chránit komunikační sítě proti přerušení a manipulaci taky není schopna o nic víc než existující 2.45 GHz. A soukromí a svobodu nám zaručí tak leda až nás dostane dva metry pod zem.

Ale cosi-jaksi naznačuje poslední odstavec, který přikládám v překladu:

Spojené státy a Česká republika věří, že přechod zemí od existujících nedůvěryhodných dodavatelů komunikačního hardware a software k důvěryhodným skrze průběžnou obnovu při opotřebení, je kritický. Taková snaha nejen že zlepší národní bezpečnost, ale také poskytne možnosti soukromým zlepšovatelům, aby uspěli při volné a spravedlivé soutěži a přispěli tak našim vlastním digitálním ekonomickým systémům. Jako další, Spojené státy a Česká republika podporují diskuzi o bezpečnosti 5G uvnitř Severoatlantického paktu (NATO).“

Současná snaha je vyřídit čínskou firmu Huawei, která měla být původně hlavním dodavatelem 5G technologie. Nějak se s nimi rozkmotřili, ať už udávají důvody jakékoliv a dnes je zkoušejí vyřídit. Takže předchozí odstaveček bych přeložila do srozumitelné češtiny asi tímto způsobem:

Spojené státy a Česká republika věří, že přechod zemí od existujících důvěryhodných dodavatelů komunikačního hardware a software k méně důvěryhodným skrze průběžnou obnovu při opotřebení, je kritický. Taková snaha nejen že zhorší národní bezpečnost, ale také poskytne možnosti soukromým hackerům, aby uspěli při volné a spravedlivé soutěži a přispěli tak ke sledování, monitorování a ovlivňování našich vlastních digitálních ekonomických systémů. Jako další, Spojené státy a Česká republika nepodporují diskuzi o bezpečnosti 5G uvnitř Severoatlantického paktu (NATO).“

Zda je to pravda, to se uvidí.

 

Autor: Jane K.

Odeslat komentář