JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Zakázané VIDEO. Špičková viroložka, která vyzvala prezidenta Trumpa k zákazu nošení roušek, má velký problém. “COVID-19 vznikl v USA,” tvrdí žena, která ovládla HIV i Ebolu

SVĚT: Video Dr. Judy Mikovitsové bylo odstraněno ze sociálních sítí Facebook a YouTube, protože obsahuje kontroverzní a potenciálně nebezpečné konspirační teorie o pandemii koronaviru, píše portál CBC News.

Najdete ho s českými titulky na alternativním odkazu ZDE

Dr. Judy Mikovitsová

Na videu Dr. Judy Mikovitsová, špičková odbornice přes viry a epidemie, tvrdí, že virus byl zkonstruován tak, aby zvýšil počet očkovacích látek a že nošení roušek je ve skutečnosti škodlivé.

Vědkyně též Vyzvala prezidenta Trumpa, aby přestal nošení roušek požadovat. Trump sám roušku nenosí, ani nedodržuje distanční vzdálenost.

Vzestup a pád slavné vědkyně

Dr. Judy Mikovitsová se proslavila při léčbě HIV/AIDS a zkoumáním viru Ebola. Později však kritizovala svého nadřízeného Dr. Anthony Fauciho, který je hlavním epidemologem USA a také vlastníkem mnoha licencí na vakcíny. Následně byla Dr. Mikovitsová obviněna z krádeže (sama tvrdí, že to na ní narafičili), strávila pět let ve vězení a její zářná kariéra se ocitla v troskách.

Video, které zveřejnil portál Plandemic.com dosáhlo mimořádné popularity, na Facebooku získalo miliony interakcí ve formě komentářů nebo „lajků“. Na YouTube mělo milion shlédnutí.

Facebook i Youtube video smazali a když ho uživatelé nahráli znovu, opět došlo k smazání. Stránky Plantemic byly zablokovány, protože vybízely uživatele ke stahování videa.

Proč video stáhli

Mluvčí Facebooku řekl CBC: “Tvrzení, že nošení roušky může způsobit, že budete nemocní, může nebezpečné, proto jsme video odstranili.”

Twitter toto video v současné nepovažuje za porušující dezinformační zásady COVID-19, maže však některé hashtagy.

Nošení roušek doporučuje Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) a po dlouhých týdnech váhání také i Světová zdravotnická organizace WHO.

Virus byl vytvořen v laboratoři

Redaktor: Věříte, že byl nový koronavirus vytvořen v laboratoři?

Dr. Mikovitsová: “Nepoužila bych slovo vytvořen, ale nemůžete říct, že je přirozeně se vyskytující, pokud se objevil nedaleko laboratoře. Tento kmen virů manipulovali a studovali v laboratoři a odtud se dostal ven… ať už záměrně nebo ne.

“Tento virus není přirozeně se vyskytující. Nikdo nešel na trh, nekoupil netopýra a virus neskočil přímo na člověka. Takto to nefunguje. To by byla zrychlená virová evoluce. Pokud by šlo o přirozeně se vyskytující virus, trvalo by mu to až 800 let. V případě SARS-1 to bylo 10 let”

Redaktor: Máte představu, kde k tomu došlo?

Dr. Mikovitsová: “Ano. Jsem si jistá, že k tomu došlo mezi laboratořemi v Severní Karolíně, vojenským výzkumným institutem infekčních chorob Fort Detrick a wuhanskou laboratoří.”

Prezident Donald Trump nedávno nařídil vyšetřovací komisi, aby prověřila dotaci 3,7 milionů dolarů, kterou Národního zdravotnického institutu USA (CDC) a hlavní epidemiolog Dr. Anthony Fauci navzdory embargu dotoval průzkum viru ve Wuhanu.

Laboratoře ve Fort Derick, USA, kde mohl vniknout nový koronavirus

Učili jsme Ebolu, jak napadat buňky

“Ve Fort Detrick jsem pracovala v roce 1999. Mojí prací bylo, takzvaně učit Ebolu, jak nakazit lidské buňky, aniž by je zabila. Ebola nemohla nakazit lidské buňky, dokud jsme ji to nenaučili v laboratoři.”

Na videu přiznává Dr. Birxová, lékařka a diplomatka, která se zabývá imunologií HIV/AIDS, bojem proti nemoci covid-19, výzkumem vakcín a globálními zdravotními problémy:

“Pokud někdo zemře s covid-19, počítáme to jako úmrtí na covid-19.”

Jak se dělá epidemie

Vidíme zde také výpověď lékaře, který vypovídá, že nemocnice dostali manuál, jak mají do úmrtním listů zanést “zemřel na COVID-19” i když pacient tuto nemoc vůbec neměl.

“Kdybych měl například 86letého pacienta se zápalem plic, ale který nikdy nebyl testován na covid-19, a který zemřel na zápal plic máme na úmrtní list napsat covid-19 jako příčinu úmrtí – pokud měl v rodině někoho, kdo byl na covid testován pozitivně,” uvedl lékař.

Za ventilátor trojnásobní příplatek

Reportér: Mluvil jsem s doktory, kteří přiznali, že jsou motivováni, aby uvedli, že pacienti, kteří jsou nemocní, nebo kteří zemřeli, měli covid-19.

Dr. Mikovitsová: “Ano, dostanou 13 tisíc dolarů od pojišťovny, pokud uvedou covid-19.”

Reportér: Podle systému pojištění Medicare když máte pacienta s covid-19, dostanete 13 tisíc dolarů. Pokud ten pacient s covid-19 půjde na ventilátor, dostanete 39 tisíc dolarů. Třikrát tolik.

Dr. Mikovitsová: “A ventilátorem je zabijete, protože jim dáte nesprávnou léčbu.

Co nejde patentovat, musí zmizet

Reportér: Cokoliv, co nelze patentovat, bylo záměrně potlačeno, protože z toho nelze profitovat. Dá se to tak říci? Jako různé přírodní léky, které jsme vždy měli?

Dr. Mikovitsová: “Ano, rozhodně. Přesně to se děje v dnešním případě s covid-19. Vakcína proti chřipce zvyšuje šance o 36 %, že dostanete covid-19.”

Co se stane, až sundáme roušky

Na videu je vyjádření lékaře o rouškách: “Naše imunita je zvyklá na dotýkání se. Sdílíme bakterie, bakterie streptokoka, viry… Denně si proti nim tvoříme imunitní reakci. Když mi v tom budete bránit, moje imunita se oslabí.”

Když zůstávám zavřený doma, moje imunita se oslabí. Když mě tam necháte měsíce, oslabí se ještě víc. Teď jsem doma a zběsile si umývám ruce a umývám linky… bojím se věcí, které potřebuji k přežití.”

“Pak všichni vyjdeme ven z karantény s oslabenou imunitou, začneme si vyměňovat bakterie a viry… co se podle vás stane? Dojde k nárůstu nemocí. Zaručuji, že jak se karanténa ukončí, dojde k velkému nárůstu nemocí. Stavební kameny vaší imunity jsou viry a bakterie.”

Dr. Mikovitsová: “Nošení roušky aktivuje váš vlastní virus. Onemocníte ze svého vlastního reaktivovaného koronaviru, a pokud se jedná o SARS-COV-2, máte velký problém.”

PROSLOV Dr. Fauciho, hlavního epidemiologa USA a majitele licencí na mnoho vakcín, z roku 2017
“Jsem v branži nějakou dobu a měl jsem příležitost, sloužit v pěti vládách. Napadlo mě, že dnes nadnesu téma o problému připravenosti na pandemii. Není pochyb, že dojde k nečekané epidemii. Jsme si jistí, že takovou epidemii zažijeme v několika dalších letech.”

Odeslat komentář