JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Zákerný YouTube vymazal rozhovor, v ktorom nositeľ Nobelovej ceny Michael Levitt spochybnil oficiálne verzie o Koronavíruse

Nie je to len YouTube, ktorý cenzuruje, ale svorne cenzuruje celý konglomerát sociálnych sietí.

Webová stránka YouTube zrušila video s názvom The Case Against The Lockdowns’ (Prípad proti blokádam), v ktorom sa s novinárom Toby Youngom zhováral vedec a nositeľ Nobelovej ceny Michael Levitt. Svojimi slovami zjavne nepodporoval obvyklý mediálny príbeh o koronavíruse, schválený Svetovou zdravotníckou organizáciou (WHO), ktorá sa už javí len ako predĺžená propagandistická ruka síl v pozadí.

Novinár Young je zakladateľom Únie slobody prejavu, ktorá bojuje proti cenzúre na internete, maskujúcej sa za boj proti dezinformáciám a iné lživé heslá. V skutočnosti je tzv. boj proti dezinformáciám a hoaxom vyslovenou cenzúrou, ktorá maže ľudí, ich prejavy a názory, ktoré nezapadajú do mainstreamových „rozprávok.“

Levitt je profesor štrukturálnej biológie na Stanfordskej univerzite, ktorý v roku 2013 získal Nobelovu cenu za chémiu. Nič z toho neovplyvnilo „cenzorov“ YouTube, ktorý bezohľadne video zmazali s tvrdením, že „porušuje normy komunity.“ Je to aplikácia smernice, ktorú v apríli predstavila CEO YouTube Susan Wojcicki a sľúbila zákaz akéhokoľvek obsahu, ktorý je v rozpore s odporúčaniami WHO.

Osobné renomé a odbornosť zjavne nie sú pre cenzúru žiadnou ochranou. Začiatkom mesiaca YouTube z rovnakých dôvodov prerušil živé vysielanie rozhovoru s popredným epidemiológom Knutom Wittkowskim, ktorý je držiteľom dvoch doktorátov z počítačovej vedy a zdravotnej biometrie. V čom je vinný? Nesúhlasí s vakcináciou proti koronavírusu a je zástancom názoru, že koronavírus možno poraziť iba kolektívnou imunitou. A to by miláčik médií a skrytej vrchnosti Bill Gates predsa nezarobil.

Nie je to len YouTube, ktorý cenzuruje, ale svorne cenzuruje celý konglomerát sociálnych sietí. Tých, ktorí sa odvažujú mať iný názor na koronavírus ako oficiálny, maže Twitter, dáva 12-hodinové zákazy publikovania príspevkov, takisto Facebook a ďalšie masové platformy. Akoby ich jedna mater mala alebo z jednej centrály riadila.

Aby toho nebolo málo, WHO sa tiež domnieva, že „deti vo veku 0-4 rokov by mali dostávať informácie o potešení a radosti pri dotyku vlastného tela, masturbácii v ranom detstve a skúmaní rodovej identity.“ YouTube, Facebook, Twitter a ďalšie značky sa určite radi k tomuto tvrdeniu pridajú, aby zmasírovali masy združené na ich stránkach.

Odeslat komentář