JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

ZATÍMCO V ČR PROBÍHAJÍ MASOVÉ BANKROTY A LIDÉ KONČÍ NA DLAŽBĚ, NEKONEČNĚ DRZÉ MINISTERSTVO FINANCÍ PROŠPIKOVANÉ NENASYTNÝMI POLITIKY ROZDĚLILO MILIONOVÉ ODMĚNY VYSOKÝM STÁTNÍM ÚŘEDNÍKŮM

ČESKO: MF (ministerstvo financí) rozdělilo odměny vysokým státním úředníkům – přesněji 11,5 milionu 44 vysoce postaveným úředníkům, mimo jiné dvěma náměstkům ministryně financí. Je to podle vás v pořádku? V době, kdy mnozí čelí bankrotům, další nedosahují na kompenzace ztrát, které jim způsobilo rozhodování právě této vlády, těchto úředníků, ministrů, a dalších “zodpovědných”? To, nakolik jsou tito lidé zodpovědní, víme dnes už asi všichni – tedy všichni se zbytky onoho tzv. “zdravého rozumu”! Čtěte tedy zde a nebo třeba zdeJe to jen doklad o odtrženosti od reality, nebo je to i nesporný doklad o něčem jiném?

 

Podle mého názoru, se jedná o doklad toho, že vláda a ministryně financí, potřebují zavřít ústa lidem, kteří kryjí nejen nehospodárnost, ale velmi pravděpodobně také i neschopnost lidí, pro které oni sami pracují. Je to také doklad toho, jak otřesné praktiky, včetně uplácení, nakupování si voličů a podobně, tato od počátku prodejná, závislá a neschopná vláda, uvažuje a pracuje. Lidé úzce navázaní, či jen nějak spojení s firmou Agrofert, lidé sloužící Babišovi a jeho zájmům, lidé zkorumpovaní a prodejní, řídí tento stá! A řídí se jen dvěma hesly. Z cizího krev neteče, a po nás potopa, a tak stát, stejně jako zájem lidí i společnosti, jsou jim evidentně zcela cizí. Jsou to tedy lidé, schopní udělat téměř cokoliv, a to bez studu, bez jakékoliv zpětné vazby, lidé psychicky zcela ploší a tedy asi psychopati, bez svědomí a bez soudnosti. Mnoho jiných variant do úvahy nepřichází. Ta nestoudnost z toho trčí, stejně jako vědomí a pocit nepostižitelnosti; z čeho asi tak něco podobného plyne? A jaká je ve společnosti nálada, jak jsou lidé ochotni se nechat za strachu manipulovat, zneužívat a právě uplácet? Kdo je toho schopen tedy využít? A jací lidé, jakých kvalit? Hrůza a děs, když si to uvědomíte.

Je to špína, která právě nyní vyplavala na povrch, je to pohrdání a výsměch všem, kteří nyní v této nelehké a mnohdy těžké době, doslova trpí pod knutou vládních rozhodnutí, zákazů a omezení, tzv. vládních opatření; a je to doslova výsměch a nestoudná arogance vůči těm, kterým tato vláda není schopná kompenzovat vzniklé škody, způsobené svou vlastní prodejností, zkorumpovaností a svou psychopatií, svou neschopností, lhostejností, přehlížením dopadů a důsledků své zničující a rozvratné činnosti, přehlížením své neschopnosti. Jak dlouho ještě, si něco takového necháte líbit? Jak dlouho ještě se budete lhostejně dívat, jak tito neschopní, prodejní, zkorumpovaní, ale přitom všehoschopní Babišovi lidé, slouhové a podržtašky, rozkrádají a doslova tunelují státní rozpočet? Ještě stále toho nemáte dost? Opravdu? Necháte se klidně dál okrádat a tuto zemi necháte na pospas těmto zlodějům, psychopatům a sociopatům? Pak tedy asi platí, dobře vám tak!

Nedivte se pak ale, že o vás ti, co nesouhlasí s toto vládou, s jejími kroky, jejím naprosto diletantským, nezodpovědným, zhoubným vedením země, označují tu za ovce, tu za koblihy a nebo jen logicky za hlupáky a za nesvéprávné pitomce! Mají totiž velmi pravděpodobně naprostou pravdu, která se nedá nijak moc okecat. To jsou pak už jen výmluvy lidí, přistižených při činu.

 

Autor: Karel Ábelovský

Zdroj: https://pravyprostor.cz/

Odeslat komentář