JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Zdá sa vám, že vo svete práve prebieha veľká revolúcia a delenie ľudí? Prečo sa nás psychopati pokúšajú rozdeliť

Keď sa rozhliadnete po okolitom svete, zdá sa vám, že prebieha veľká revolúcia a delenie ľudí. Musíte byť buď za toto, alebo proti tamtomu, inak ste otrasný človek, ktorý si zaslúži byť nejako potrestaný.

Táto nestabilita a nerovnováha v ľudskej a kolektívnej duši nie je náhodná. V skutočnosti ide o zámernú črtu, nespočetnekrát podnecovanú už celé veky.

Všetko toto delenie je riadené psychopatmi v pozíciách moci a vplyvu, v snahe rozdeliť nás. Hoci sa pre nich stáva čoraz ťažšie robiť tak dlhšiu dobu, je jasné, že ich taktika stále funguje.

Aby sme mohli prestať odovzdane hrať ich rozdeľovaciu hru „rozdeľ a panuj“, potrebujeme psychopatickú myseľ najprv pochopiť.

Pochopenie mysle psychopata

Nezabúdajme, že psychopati tvoria len asi 1% celkovej populácie. Priťahujú ich mocenské pozície, v ktorých môžu bez ohľadu na dôsledky uplatňovať sebecké správanie.

Čím vyššie v mocenskej 3D štruktúre na Zemi sa dostanú, tým menším dôsledkom za svoje činy čelia. Stáva sa to pre nich hrou, v ktorej zisťujú, akú moc, vládu a vplyv môžu získať.

V istom bode už nie sú také vzrušujúce peniaze a materiálne veci. Nedokážu pociťovať empatiu ako väčšina ľudí, takže je pre nich ťažké vôbec niečo cítiť.

Preto sa zúčastňujú na riskantných podujatiach a sú závislí na adrenalíne.

Nič im nerozprúdi adrenalín tak, ako vytváranie scenárov, spôsobujúcich masový chaos, šialenstvo a utrpenie. Majú tým väčšiu radosť, čím viac ľudia trpia, čím väčší hnev, strach a depresiu ľudia pociťujú.

Majte na pamäti, že psychopati využijú vo svoj prospech a pre vlastné záujmy akúkoľvek situáciu.

Čím skôr pochopíme pracovný postup, ktorým sa riadia, tým skôr prestaneme mlčky súhlasiť s cyklom Ordo ab Chao (Poriadok z chaosu). Rafinovaná stratégia Rozdeľ a panuj na prebudený kolektív už nebude fungovať.

Dnes sa niektorí nechávajú kooptovať práve tými zlými silami, proti ktorým podľa svojho názoru sú. Ste si istí, že túto hru nehrajú s vami?

V jednote sa nám darí, rozdelení trpíme

Pri pohľade zhora sú všetky hranice iluzórne. Obzvlášť to platí pre vnímané bariéry medzi ľuďmi, pričom všetci sme súčasťou toho istého, vzájomne prepojeného poľa ľudského vedomia.

Neexistuje nikto, kto môže pravdivo povedať, že je oddelený od nás ostatných a nie je nami nijako ovplyvňovaný. Všetci sme individualizované uzlíky vedomia, na povrchu oddelené, no vnútorne úzko prepojené.

Psychopati, ktorí sa dostali do mocenských a kontrolných postavení, nás chcú držať umelo rozdelených.

Majú nesporný záujem na tom, aby sme sa stále zameriavali na naše vzájomné boje a neprizreli sa dôkladnejšie im. Majú z nás nevýslovnú hrôzu, lebo si uvedomujú našu moc.

Obávajú sa dňa, kedy sa prebudíme a uvedomíme si, že situácie, ktoré nás nútia báť sa jeden druhého a vzájomne sa na seba hnevať, organizujú oni.

Vládnu nám iba preto, lebo im dovolíme mať nás pod kontrolou a to tým, že veríme tomu, čo nám hovoria.

Záver

Cvičme sa v rozpúšťaní umelých hraníc, ktoré nás rozdeľujú. Inak budeme zmätení, rozdelení a pod kontrolou. Naše vnímanie bude skreslené a nebude v súlade s pravdou.

Majte sa na pozore pred akýmikoľvek kultúrnymi mémami či zlým duševným vírusom sebectva, ospravedlňujúcimi zámerné škodenie iným, či už fyzické, emocionálne, finančné alebo iné. Je to niečo, čo treba vyhodiť do odpadu primitívneho vedomia.

Majte sa na pozore pred ideológiou, kladúcou nejakú konkrétnu skupinu ľudí nad alebo pod ostatných, oddeľujúc ich od zvyšku našej ľudskej rodiny.

V tomto sme všetci spolu a naše iné obrazy nie sú naším nepriateľom.

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář