JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Zdravotní stav Donalda Trumpa se prý dramaticky zhoršuje, po jeho včerejším improvizovaném projevu z nemocnice začínají unikat zprávy, že prezident má problémy s dýcháním a lékaři mají obavy z dnešní noci! Informaci vypustila CNN od zdrojů z nemocnice a Trumpova volební kampaň to ihned označila za lživou pomluvu! Jenže, Donald Trump dnes už žádné video nenatočil a fanoušci před nemocnicí začínají panikařit! Pokud je Trump OK, ať natočí alespoň minutové video jako důkaz, začínají rýpat na CNN, ale lékaři to odmítají, prezident prý potřebuje klid na zotavení! V pondělí ráno otevírají burzy v USA a očekává se naprostý chaos, pokud se Trump do pondělního rána neobjeví na novém videu! – INFO!!!

 

 

USA: Situace okolo nákazy amerického prezidenta koronavirem začíná nabírat obrysy scénáře č. 2, který jsem nastínil v posledním článku [1] v pátek. Prezident Donald Trump včera amerického východního času natočil improvizované video z pracovny z vojenské nemocnice Walter Reed Military Hospital, kde podstupuje experimentální léčbu dvěma protilátkovými léky Remdesivir a Regeneron. Obě dvě experimentální látky pracují na principu izolovaných protilátek, které jsou importovány do těla pacienta uměle ve chvíli, kdy vlastní tělo si neumí protilátky vyrobit samo.

Remdesivir od společnosti Gilead je určen pro pacienty v terminální fázi koronavirové nemoci, zatímco Regeneron je určen pro počáteční stádium s mírnými příznaky. Obě dvě látky jsou experimentální, nejsou ještě schválené pro veřejné použití, zatím probíhají jen klinické tesy a léky jsou nasazovány na pacienty jen na základě souhlasu americké agentury pro léčiva (FDA) a na vlastní žádost pacienta, případně rodiny a lékaře.

Vlevo Donald Trump dříve, vpravo při projevu z nemocnice

Donald Trump ve včerejším videu ujistil Američany, že je v pořádku, že má jen mírné příznaky, ale znalci Trumpa viděli něco jiného. Osobně jsem zaregistroval, že Donald Trump ztratil jiskru, a že je obrovsky unaven. Přestože Trump během projevu nekašlal, neměl problémy s dechem, ve tváři byla vidět obrovská únava a strhanost. Trumpovi během projevu rozhodně nebylo dobře, projev viru byl na prezidentovi patrný, minimálně pro lidi, kteří Trumpa mají načteného a nasledovaného z jeho předchozích videí a vystoupení. Tohle byl Trump, který je unavený, který není fit. Včerejší Trumpovo video je níže, bylo publikováno po půlnoci našeho středoevropského času, v Americe před 7. hodinou večer 3. října.

Video bylo natočeno logicky s jediným cílem, aby došlo k uklidnění veřejnosti, že je všechno v pořádku, ale video zapůsobilo úplně opačně. Lidé vyrazili před nemocnici a začali skandovat Trumpovi podporu a současně permanentně sledují mobilní telefony a prezidentův Twitter, jestli se tam objeví nové video s prezidentem. Každá hodina, kdy na Twitteru je ticho a Trump nepíše tweety a místo nich pouze lidé z Trumpovy kampaně repostují videa z dřívější doby a z jiných událostí, přiživují mohutné spekulace a obavy Trumpových příznivců.

Donald Trump má problémy s dýcháním, lékaři se obávají dnešní noci, uvedla CNN

A právě největší poprask dnes způsobila stanice CNN, která s odkazem na zdroje z nemocnice uvedla [2], že zdravotní stav prezidenta se od včerejška dramaticky zhoršil, protože Trumpovi se začalo špatně dýchat, není mu dobře a podle těchto zdrojů prý lékaři mají obavy o průběh dnešní noci. Trumpova kampaň to okamžitě označila za hoax a nechutný blábol [3], Donald Trump je prý v pohodě, ale CNN si za svým tvrzením stojí. Mohli bychom říct to samé, že CNN je fake news vysílačka a hotovo.

Donald Trump vystupuje z helikoptéry po příletu do nemocnice Walter Reed Military Hospital

Jenže, v jedné věci má CNN pravdu. Moderátoři CNN totiž dnes několikrát v televizi zopakovali, že pokud je pravda, že Trump je v pohodě a nic mu není, tak ať natočí krátké a třeba i jen minutové video, ať takové video natočí prý každý den, aby každý den bylo vidět, v jakém stavu je prezident USA. A taková myšlenka, i když pochází od CNN, nachází ohlas paradoxně hlavně u fanoušků Donalda Trumpa. Při kontrole Trumpova Twitteru vidíme ale něco, co nahrává právě znepokojení.

Trump včera tweetoval až do večera kde co, ale potom konec, najednou přestal

Americký prezident aktivně tweetoval až do včerejšího večera, kde komentoval potřebu přijetí dalšího stimulus opatření, tedy rozesílání šeků Američanům s finanční pomocí, a to je poslední reakce. Potom došlo k zavěšení videa s projevem Donalda Trumpa z nemocnice a dnes přišel od Trumpa jenom jediný tweet “Thank you so much!” za podporu od lidí před nemocnicí, a tím to hasne. Donald Trump dosud na svém Twitteru nedementoval informace CNN, že se mu špatné dýchá, že je mu špatně, nic takového na Twitteru není. Poslední včerejší Trumpův tweet je níže.

CNN už nad ránem amerického času dnes v neděli přinesla zmíněné informace o zhoršujícím se zdravotním stavu prezidenta, teď už je to více než 16 hodin od uvedení těchto informací na CNN a Donald Trump to dosud na Twitteru nedementoval, nevyvrátil. Pozorovatelé v USA začínají panikařit, hlavně s ohledem na burzu, která zítra ráno v 9:00 otevírá na Wall Street a makléři visí na Trumpově Twitteru a čekají, jestli prezident zavěsí nové video, kde bude vidět jeho zdravotní stav. Pokud by se Trump na videu neobjevil, pokud by se Trumpova kampaň omezila pouze na tisková prohlášení, že Trump je v pořádku, zaselo by to mezi investory velké podezření, že se něco děje a mohl by nastat chaos, a to nejen na komoditní burze, ale i s ohledem na kapitálové trhy a dolar obecně.

Lékaři naordinovali Trumpovi dva experimentální léky, tři čtvrtě roku se Trump nenakazil, až po první televizní debatě s Joem Bidenem

Pokud by Trump měl jenom kašel, tak by mu to rozhodně nebránilo reagovat na Twitteru a tweetoval by každou hodinu a komentoval fake news CNN a všechny události, jak má normálně ve zvyku. Jenže, za dnešní den na Twitteru není od Trumpa nic, s výjimkou jediného děkovného tweetu. Nasazení léků Remdesivir a Regeneron není žádná legrace, to nejsou aspiriny ve smyslu preventivní léčby, kterou se nic nezkazí, když se ukáže, že to není a nebylo potřeba.

Především Regeneron je experimentální lék, který používá skladbu protilátek odvozených od autoimunitních supresorů, které mají omezit autoimunitní reakci nemocného pacienta a současně poskytnout člověku protilátky, aby se tělo mohlo bránit. Koronavirus u starších lidí funguje tak, že navozuje prudkou imunitní odezvu organismu na virus a vzniká prudká autoimunitní reakce, kdy vlastní imunitní systém napadá vlastní zdravé orgány a samotný koronavirus s tím nemá nic společného, pouze tento proces v organismu vyprovokuje jako provokatér.

Trumpovi podporovatelé před nemocnicí Walter Reed Military Hospital

Lékaři podle The New York Times podali Trumpovi i zinek, vitamín D, melatonin, denní dávku Aspirinu a Famotidine proti pálení žáhy [4]. Server Infowars přinesl informaci, že americký Deep State právě dostal legální licenci na zabití Donalda Trumpa, protože pokud zemře v nemocnici na Covid-19, nikdo nebude Deep State podezřívat, bude to dokonale přikrytá vražda prezidenta. Donald Trump podle názoru na Infowars není léčen, ale je tráven neschválenými kombinacemi léků a látek [5]. Deep State se nepodařilo Trumpa odstranit pomocí impeachmentu, ani pomocí Russia Gate a údajné koluze Trumpovy kampaně v roce 2016 s ruskou mocí.

Teď ovšem mají Trumpa v nemocnici, ten je nakažený jakousi látkou, údajně je to tedy SARS-Cov-2 a těsně před volbami je prezident nakažen, přestože tři čtvrtě roku chodil všude bez roušek, všichni okolo něho chodili bez roušek, nikdo nic neměl, ale dva dny po první televizní debatě s Joem Bidenem má najednou Covid on, jeho manželka a lidé z Bílého domu z jeho těsného okolí. Najednou, naráz, po televizní debatě. Tři čtvrtě roku nic a najednou naráz prezident a lidé okolo něho jsou pozitivní.

Lékaři před chvíli vystoupili na tiskovce a potvrdili, že prezident měl pokles kyslíku v plicích, ale už v pondělí by mohl být propuštěn do domácí léčby. Trump stále mlčí na sociálních sítích

Pokud by se jednalo scénář č. 1 v mém pátečním článku, potom se dočkáme videa s Donaldem Trumpem v nejbližších hodinách, nejpozději před otevřením burzy na Wall Street v pondělí v 9:00 hodin. Pokud by to byla zinscenovaná nákaza, Trump neohrozí americkou ekonomiku a burzu, o kterou se opírají jeho šance na zvolení, že ekonomika jde nahoru.

Pokud se ovšem Trump neobjeví, pokud neuvidíme nové video, pokud burza v pondělí otevře bez nového důkazu o Trumpově dobrém zdraví, potom se obávám, že jsme svědky scénáře č. 2 a plánu na odstavení Donalda Trumpa z volební kampaně a jeho nahrazení někým jiným, s pravděpodobností na 99% určitě Mikeem Pencem, jeho viceprezidentem. Před několika minutami proběhla tiskovka lékařů z nemocnice, Donald Trump by mohl být už v pondělí propuštěn do domácího ošetřování [6]. Lékaři se omezili na konstatování, že u prezidenta došlo od včera k poklesu kyslíku v plicích a lékaři odmítli věc dále rozvádět na tiskovce. Toto prohlášení lékařů nepřímo potvrzuje tvrzení CNN, že Trumpovi se začalo špatně dýchat. Přesto ale by mohl být prezident už v pondělí propuštěn.

Tisková konference lékařů z Walter Reed Hospital

Jenže s tak skvělou zprávou by se měl Trump sám pochlubit, ale po Trumpovi není na sociálních sítích ani stopy. Boris Johnson, britský premiér, marodil se středně těžkou formou koronaviru celý měsíc, jenže za měsíc budou v USA volby. Trump nemůže měsíc marodit a nevést volební kampaň celý měsíc, i když bude jen v domácím ošetřování, to by neměl šanci na zvolení.

A pokud CNN jako lživá vysílačka v něčem alespoň má pravdu, tak to je právě ten důkaz, který by Trump mohl dát na Twitter, že je v pohodě a ukázat své video. To, že k tomu dosud nedošlo po odpálení informací CNN, že Trumpovi se přitížilo, pouze nahrává spekulacím, že to vůbec nemusí být hoax od CNN. Trump totiž přestal tweetovat včera ve 22 hodin, od té doby jen jediný tweet, žádné jeho dementi informací CNN, žádné nové video. Do voleb zbývá 30 dní, prezident je v nemocnici a přestává komunikovat. Jestli chcete recept na dokonalou krizi, tak tohle je přesně ta situace!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář