JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

ZLOČINECKÉ „ELITY“ VERIA, ŽE PRE DOSIAHNUTIE „TOLERANTNEJ SPOLOČNOSTI“ MUSIA BYŤ NETOLERANTNÍ KU VŠETKÝM OPAČNÝM NÁZOROM

Keď sa z informácií stáva hrozba, môže byť nebezpečné ešte aj myslenie si toho nesprávneho.

Za uplynulých niekoľko týždňov som nespočetnekrát počul vysloviť slovo „dezinformácia“ v rovnakej vete ako „teror“ či „teroristi“. Za starých čias boli „extrémisti“ a „teroristi“ na opačnej strane zemegule, no teraz nám hovoria, že žijú medzi nami.

Ako ich teda dokážeme identifikovať? Nuž, hovoria nám, že „tých zlých“ môžeme spoznať podľa toho, čomu veria.

Tí, ktorí si neosvoja vládnu propagandu, neúnavne presadzovanú veľkými technologickými spoločnosťami a korporátnymi médiami, sú systematicky zbavovaní možnosti vyjadrovať sa na platformách, sú „vymazávaní“ a vytláčaní na okraj spoločnosti.

Očividne však nie dostatočne, pretože noviny The New York Times teraz žiadajú Bidenovu administratívu o vymenovanie „cára reality“, ktorý bude mať plnú moc zaoberať sa „dezinformáciami“ a „extrémizmom“.

Zločin závadného myslenia

Takže, čo presne sa stane tým, ktorí sú vinní z dopustenia sa „zločinov myslenia“ proti vláde?

Bohužiaľ si myslím, že to nakoniec zistíme.

Celé desaťročia nám elita hovorila, že potrebujeme mať „tolerantnú“ spoločnosť. Keď však má teraz takmer absolútnu kontrolu, hovorí nám, že na to, aby sme tú tolerantnú spoločnosť mali, musí byť extrémne netolerantná k odlišným názorom.

Zrejme si osvojila veľmi radikálnu formu „paradoxu tolerancie“, v dôsledku čoho sa naša spoločnosť stáva každým dňom dystopickejšou.

Tento týždeň, napríklad, predstaviteľka USA Jackie Spierová naznačila, že je načase začať hovoriť o republikánoch ako o „teroristickej pravici“.

To je skoro polovica krajiny. Naozaj chce, aby bola takmer polovica národa považovaná za „teroristov“?

Začiatkom februára 2021 vyšiel článok o novom zákone predloženom do Kongresu, ktorý je v podstate steroidmi nadupaným Vlasteneckým zákonom.

Vlastenecký zákon sa však, samozrejme, zameriaval v prvom rade na teroristické hrozby zo zahraničia, pričom teraz ešte aj demokrati pripúšťajú, že tento nový zákon sa zdá byť konkrétne zameraný na Američanov, ktorí nemajú tie správne politické názory.

Ak o tom pochybujete, tak sa zamyslite nad tým, čo o tomto novom zákone hovorí Tulsi Gabbardová…

„Ide o problém, ktorý by mal nesmierne znepokojovať všetkých demokratov, republikánov, nezávislých aj libertariánov, obzvlášť preto, že nemusíme hádať, kam toto vedie a ako sa to skončí.

Aké charakteristiky hľadáme pri vytváraní profilu tohto potenciálneho extrémistu, o ktorom hovoríme? Máme pod náboženskými extrémistami na mysli kresťanov, evanjelikov? Kto je náboženský extrémista? Je ním niekto, kto je za život?“

Napokon, na to, aby zmrazili slobodu prejavu, nemusia strčiť do väzenia milióny ľudí. Stačí im len ukázať niekoľko príkladov a väčšina ostatných sa ochotne podriadi.

Chcú nás ovládať strachom

Celé je to o behaviorálnom podmieňovaní. Vytváraním strachu chcú formovať to, čo robíme, čo hovoríme a čo si myslíme.

A ako výstižne poukázala Grace Anne Kellyová, je to niečo, čo robia aj našim deťom.

Strach je zabijakom mysle. Elita chápe, že je najlepším spôsobom na ovládanie veľkých más ľudí a preto neustále hľadá nové spôsoby, ako nás držať v ustavičnom stave strachu.

To, po čom v konečnom dôsledku túži, sú obrovské stáda „oviec“, ktoré sa nesmierne ľahko manipulujú. Ak by ste chceli vedieť, ako to vyzerá, strávte nejaký čas štúdiom čínskeho systému.

Vláda v Číne má nad obyvateľstvom takú absolútnu dominanciu, že len sotva kto namieta proti zavádzaniu „povinných análnych testov na COVID-19“.

Nanešťastie, rovnakým smerom veľmi rýchlo smerujú aj ďalšie štáty. Pred desaťročiami by sa Američania veľmi rozčúlili, keby sa vláda rozhodla začať nebezpečné nové vojenské konflikty.

Teraz však môže Joe Biden poslať armádu USA do Sýrie bez toho, aby si to vôbec niekto všimol.

A zdá sa, že Bidenova vláda tiež pripravuje scénu pre potenciálnu vojnu s Iránom…

V pondelok v interview pre NBC News minister zahraničných vecí USA Antony Blinken varoval, že Iránu už možno zostávajú „len týždne“ do získania dostatku materiálu na vývoj nukleárnej zbrane, ak bude ďalej porušovať jadrovú dohodu z roku 2015.

Medzitým sa demokrati chystajú zvýšiť dane a mnohí Američania ich o to v skutočnosti prosia.

Na Slovensku je to podobné. Vláda už avizovala drastické zvyšovanie daní z nehnuteľností. Počuli ste to heslo, ktoré v rámci takzvaného Veľkého resetu zaviedlo Svetové ekonomické fórum (WEF), že „Nič nevlastni a buď šťastný“? Zdá sa, že už je to tu…

V USA chcú Demokrati tiež zrušiť Druhý dodatok Ústavy USA o práve jednotlivca na držbu a nosenie strelnej zbrane, no milióny ľudí sa aj na to celkom tešia.

Po tom všetkom, čo už za posledných niekoľko mesiacov odstránili, sa zrejme nazdávajú, že môžu aj šalieť, pretože ich nikto nezastaví.

Nie je tovšak o jednej politickej strane zavádzajúcej agendu po tom, ako sa dostala k moci. Skôr je to o jednej skupine ľudí, ktorá chce permanentne kastrovať a umlčiavať opozíciu.

Tí, ktorí sa opovažujú spochybňovať oficiálne naratívy líčené našimi pánmi, budú odteraz označovaní za „teroristov“ a táto nová „vojna s terorom“ bude určená absolútnemu rozdrveniu opačného názoru všade tam, kde sa objaví.

„Boj proti terorizmu“ sa mení na „boj proti domácemu „terorizmu“

Naozaj sa mi páči, ako sa k tomu nedávno vyjadril investigatívny novinár Glenn Greenwald…

Uplynulé dva týždne nás uviedli do vlny nových právomocí domácej polície a rétoriky v mene boja proti „terorizmu“, ktoré sú kópiou mnohých najhorších excesov prvej vojny proti teroru, ktorá sa začala pred takmer dvadsiatimi rokmi.

Táto Nová vojna proti teroru – ktorá je od začiatku svojím názvom domáca a jej výslovným účelom je boj proti „extrémistom“ a „domácim extrémistom“ medzi vlastnými občanmi na pôde USA – predstavuje celý močiar historicky známych nebezpečenstiev, kedy vlády, využívajúc médiá, vytvárali strach a nebezpečenstvá, vyzbrojovali sa mocou kontrolovať informácie, diskusiu, mienku, aktivizmus a protesty.“

V januári sa stal načas najpredávanejšou knihou na Amazone román 1984 odGeorgea Orwella a práve teraz sa naša spoločnosť posúva tým smerom tempom, ktoré absolútne vyráža dych.

Oni naozaj chcú úplnú a totálnu kontrolu a nezastavia sa, kým ju nezískajú. Samozrejme, ak budeme ako národ touto cestou pokračovať, sme odsúdení k úplnej záhube.

Dobrou správou je, že proti týmto útokom na naše slobody verejne tlačia aj demokrati ako Tulsi Gabbardová.

Zlou správou je, že je rozhodne v menšine a že u oboch strán je zrejme konsenzus, že „extrémizmus“ treba za každú cenu potlačiť.

Toto je veľmi temná doba v našej histórii a zdá sa, že veci už nikdy nebudú celkom také ako predtým.

 

Zdroj: https://www.badatel.net

Odeslat komentář