JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Známa česká virologička Hana Zelená varuje: OČKOVANIE ĽUDÍ PO PREKONANÍ COVID-19 JE NEZMYSELNÉ. S OČKOVANÍM DETÍ BY SOM BOLA VEĽMI OPATRNÁ!

ČESKO: Hana Zelená je uznávaná česká virologička. V príspevku prináša názor na očkovanie tých, ktorí Covid19 prekonali a majú imunitu. Tvrdí, že očkovanie pre nich nemá žiadny zmysel a zbytočne sa vystavujú riziku nežiadúcich účinkov.

Hana Zelenová v rozhovoretvrdí, že aj tí, ktorí mali bezpríznakový priebeh, sú chránení. Podľa nej sa vytvoria protilátky a bunková imunita. Protilátky sa dajú ľahko zistiť z krvi. S vyšetrením bunkovej imunity je to podľa nej ťažšie, pretože vyšetrenie nie je ešte bežne dostupné.

Zelenová tvrdí, že ak máme pozitívne protilátky IgG, sme s najväčšou pravdepodobnosťou chránení pred ďalšou nákazou. Nevylučuje, že v prípade negatívnych protilátok máme fungujúcu bunkovú imunitu, ktorá nás chráni.

 

Za veľkú chybu považuje, že sa neberie do úvahy vyšetrenie protilátok

Pozitivita protilátok je jednoznačným dôkazom o prekonaní Covid. U ostatných infekciách to nikto zatiaľ nespochybňuje. Z nejakého nejasného dôvodu je ale problém prijať tento fakt pri Covid19,“ hovorí.

Upozorňuje, že práve prítomnosť protilátok je tou informáciou, ktorá nám hovorí, že imunitný systém na infekciu zareagoval a človek je imúnny. V súčasnej dobe je za tento dôkaz považovaný jedine pozitívny PCR test, posledných 180 dní.

 

PCR test nie je dostatočným dôkazom o protilátkach

Virologička upozorňuje, že niektorí po pozitívnom PCR teste nemajú vôbec vytvorené protilátky, alebo ich majú veľmi málo. Infekcia u nich v pravom zmysle slova vôbec neprebehla, alebo bola taká ľahká, že imunitný systém vôbec nezareagoval.

Poukazuje aj na to, že PCR test mohol byť aj falošne pozitívny v dôsledku laboratórnej chyby. Napriek tomu je považovaný za dôkaz o nakazení, aj keď protilátky nie sú vytvorené. A to podľa virologičky nedáva zmysel.

 

Vo vakcínach sú obrovské peniaze

„Nechcem špekulovať, je ale známe, že vo vakcínach sú  obrovské peniaze. To znamená, že musí byť obrovský aj záujem na ich odbyte a aj finančný záujem zainteresovaných osôb. Politici medicíne nerozumejú. Dokonca ani väčšina lekárov nerozumie fungovaniu proti infekčnej imunite. Aj tak sa väčšina z nich vydáva za expertov a laik sa potom orientuje ešte ťažšie, hovorí Zelenová.

„Na základe toho, čo je väčšinovo prezentované sa získava dojem, že najlepším spôsobom boja proti epidémii je zaočkovať každého. Bez ohľadu na to, či už infekciu prekonal. Mediálna masáž je neuveriteľne silná,“

 

Zdroj: https://www.hlavnydennik.sk/

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář