JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Známy ruský publicista a spisovateľ Eduard Limonov podozrieva Britov, že zavraždili Skripaľovcov

RUSKO: Známy ruský publicista a spisovateľ Eduard Limonov požiadal, aby Londýn ukázal celému svetu otca a dcéru Skripaľovcov, aby sa preukázalo, že sú doposiaľ nažive. Podozrieva britské tajné služby z toho, že zavraždili Skripaľovcov, ale obviňujú „ruských agentov“, že ich otrávili 4. marca r 2018. Vysvetľuje to tým, že britské tajné služby falošné obvinili Rusko a preto zavraždili Skripaľovcov, aby skryli pravdu

„Kým Johnson demonštratívne fňuká, mali by sme sa zamyslieť nad tým, že vo Veľkej Británii boli unesení, ukrytí a možno zabití Skripaľovci – otec a dcéra. Mám taký dojem, že britské úrady spáchali zločin. Preto sa tvrdým a hrubým hlasom pýtam premiéra Veľkej Británie Johnsona: ‘Čo ste urobili s našimi Skripaľovcami? Zabili ste ich vo Veľkej Británii? Ak nie, ukážte ich celej svetovej verejnosti!’“ napísal Eduard Limonov vo svojom blogu na stránke Russia Today.

„Iba po tom, ako Skripaľovci budú prezentovaní svetovej verejnosti niekde na neutrálnom mieste, napríklad vo Švajčiarsku, v Ženeve, Rusko môže pokračovať v diplomatických vzťahoch s Veľkou Britániou. Dovtedy žiadne vzťahy nie sú možné. Opakujem, odpovedzte: zabili ste ich?“ pýta sa ruský publicista.

Tvrdí, že ruské orgány v kauze Skripaľovcov sa od samotného začiatku zachovali nesprávne, pretože boli v rozpakoch kvôli, ako uvádza, „neuveriteľnej agresivite zločineckej britskej vlády.“ Poukazuje na to, že sa ruské orgány upadli do rozpakov a začali vyvracať obvinenia. „Nebolo treba sa ospravedlňovať, ale naopak obviňovať Veľkú Britániu z únosu ľudí (jedna z nich je ruská občianka), z únosu a zabitia dvoch ľudí. Veď máme nevyvrátiteľné dôkazy toho, že otec a dcéra Skripaľovci boli unesení, zbavení slobody a možno aj zabití (veď inak prečo nám ich neukazujú?) na území Veľkej Británie,“ prízvukuje Eduard Limonov.

Ruské médiá viac razy pripomenuli, že Londýn skrýva všetky informácie, čo sa týka Skripaľovcov, údajne otrávených 4. marca 2018. Odvtedy svetovej verejnosti Júliju Skripaľovú ukázali iba raz – 23. mája 2018, ale jej otca ani raz. Londýn vyhlasuje, že Skripaľovci sa boja ruských agentov a nechcú komunikovať s Moskvou.

Ruskí analytici podotýkajú, že Londýn klame, pretože „tlmočí“ výroky Skripaľovcov, ale svetová verejnosť by chcela počuť, čo hovoria samotní „otrávení“. Viacerí prízvukujú, že je otázne, či sú ešte nažive a či ich nezabili britské tajné služby, aby skryli dôkazy vlastného zločinu: inak, ako sa dá vysvetliť, že Londýn odmieta aspoň prostredníctvom televízneho prenosu ukázať, že sú Skripaľovci ešte nažive?

Odeslat komentář