JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Zneužité dieťa liberálnymi elitami? Greta Thunbergová bez vopred pripraveného scenára nevedela odpovedať na jednoduché otázky novinára

16-ročné dievča Greta Thunbergová sa stalo akousi ikonou všetkých ekoaktivistov. Všetko však nasvedčuje tomu, že toto dieťa, postihnuté aspergerovým syndrómom, je niekým zneužívané a manipulované na politické účely. Thunbergová dokonca bez vopred napísaného textu nevedela odpovedať na jednoduchú otázku novinára

V posledných dňoch takmer všetci rozoberali prejav, respektíve herecký výkon mladej ekoaktivistky Grety Thunbergovej na summite OSN v New Yorku.

Počas jej emotívneho prejavu nazerala na papier, na ktorom mala zrejme napísaný scenár, čo má povedať. Bez vopred pripraveného scenára jej to však ide omnoho horšie.

Na tlačovej konferencii, ktorú organizovala s ďalšími ekoaktivistami nevedela odpovedať na úplne jednoduchú otázku. Novinár sa jej opýtal : ” Mohli by ste nám prosím povedať aké posolstvo dnes prezentujete? Aké posolstvo posielate svetovým lídrom tým čo tu dnes robíte? Taktiež sa chcem spýtať, myslíte si, že je načase, aby prezident Trump odpovedal na to čo ste dnes povedali ?

Na čo Gréta (ne)odpovedala takto: “Myslím, že týmto tu chceme … správu , ktorú chceme poslať je, že chceme povedať , že už máme dosť …” povedala Thunbergová a slovo chcela rýchlo prenechať jej prísediacim ekoaktivistom: “A ešte niekto chce odpovedať na otázku ? Nemôžem hovoriť za všetkých … ”

Nikto z jej “kolegov” však na otázku nechcel, respektíve nevedel odpovedať.

Následne novinár pripomenul svoju druhú otázku ohľadom Donalda Trumpa.

Ani na tú však Gréta nevedela odpovedať: “Myslím, že by ste mali otázku položiť aj niekomu inému.”

Ukazuje sa teda, že mladá ekoaktivistka Gréta Thunbergová vlastne ani poriadne nevie za čo bojuje. Vyzerá to tak, že ju niekto pravdepodobne manipuluje a zneužíva na politické účely. V tomto duchu sa nedávno vyjadril aj prezident Ruskej federácie Vladimir Putin.

Je nesporným faktom, že celý tento humbuk okolo takzvaného globálneho otepľovania vyhovuje hlavne rôznym zeleným, liberálnym, či progresívnym stranám po celom svete, ktoré majú túto agendu vo svojich volebných programoch.

Ukazujú sa už aj prvé úspechy. Napríklad v Nemecku neuveriteľným tempom rastie strana Zelených, ktorá v niektorých prieskumoch vyskočila na druhé miesto. V susednom Rakúsku vo voľbách taktiež posilnila strana Zelených, ktorá oslavuje historický úspech a je predpoklad, že bude v novej Rakúskej vláde.

Na Slovensku zas túto zelenú agendu prebrala ultraliberálna strana Progresívne Slovensko, ktorá plánuje vymeniť “starých politikov” a chce “prevziať moc.” Z ich radov vzišla aj samotná prezidentka Čaputová, ktorá tiež deklaruje “ochranu klímy.” Pritom však sama patrí kvôli svojim lietajúcim zahraničným cestám k najväčším znečisťovateľom životného prostredia.

Zdá sa teda, že za týmto šialeným “Greténizmom” stojí nejaká globálna liberálna elita, ktorá chce týmto spôsobom výrazne pomôcť liberálnym politikom prevziať moc v krajinách po celom svete.

Odeslat komentář