JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Zoufalí Řekové vrací muslimské vetřelce zpět do Turecka tak, že jim poškozují čluny. Podvratné neziskovky se samozřejmě vztekají, vřeští a žalují mezinárodním organizacím (VIDEA)

ŘECKO: A podvratné neziskovky se samozřejmě vztekají. A apelují na EU, OSN a jiné organizace, aby okamžitě zasáhly. Ano, opět neziskovky v čele s nechvalně známou globální neziskovkou Amnesty international. Řekové zcela zřejmě začali dělat to, co měli dělat už dávno – vetřelce posílají zpět do Turecka, aniž by je nechali projít azylovým řízením. Tedy řecká vláda konečně dělá to, co slíbila svým občanům. A jak se zdá, objevili se zde i odvážní Řekové, nejspíš obyvatelé řeckých ostrovů, jimž již došla trpělivost, proto se rozhodli vzít spravedlnost do svých rukou a nevpustit žádné další muslimské vetřelce do svojí invazí sužované země.

Zpráva právního střediska Lesbos, skupiny obhájců z neziskovek se sídlem na ostrově Lesbos, tvrdí, že se nejedná o ojedinělé incidenty, ale o součást politiky odstrašování a násilného narušování ilegálních vetřeleckých přechodů řeckou vládou. „Pokud jsou tyto akce prováděny jako součást rozšířené a systematické praxe, jak je doloženo níže, rovnají se zločinu proti lidskosti,” tvrdí. Odsuny jsou podle mezinárodního práva zakázány a neziskovky varují, že často vedou k dalšímu porušování lidských práv v zemi původu. Zpráva Právního střediska Lesbos, zveřejněná 13. července, se zabývá svědectvími 37 vetřelců, kteří byli buď vyhoštěni, nebo byli v kontaktu s těmi, kterým se tak stalo. Na základě těchto výpovědí zaznamenali mezi březnem a červnem letošního roku osm případů vyhoštění.

Neziskoví právníci našli případy, kdy řecké úřady údajně vetřelce zbily, poškodily jejich lodě a zabavily jejich majetek. V údajně nejznepokojivějších případech byli vetřelci odvedeni na řecké plavidlo, ale pak byli údajně shozeni z paluby na záchranný člun nebo jejich poškozený člun o tři metry níže.

Všechna zaznamenaná vyhoštění se týkala toho, že příchozí byli ponecháni na poškozených nebo bezmotorových člunech na otevřené vodě, dokud je nezachránila turecká pobřežní stráž. Lorraine Leeteová z právního střediska řekla: „Řecké úřady opouštějí lidi na otevřené vodě, na nafukovacích a bezmotorových záchranných člunech, které jsou určeny k záchraně bez ohledu na jejich základní bezpečnost, natož na jejich právo požádat o azyl. Takové činy ukazují násilí v jádru evropského pohraničního režimu a neúctu, kterou chová k životu lidských ilegálních muslimských vetřelců.” Neziskovkářka Leeteová kupodivu  obvinila Evropskou unii ze „spoluviny na těchto zločinech“ za to, že řeckou vládu zatím nepohnala k zodpovědnosti.

Na tomto videu se můžete podívat na akce, které neziskovkám tak strašně vadí a za něž Řecko žalují:

Úřad OSN pro uprchlíky (UNHCR) v červnu vyzval Řecko, aby prošetřilo zprávy tisku a neziskovek o odsunech na hranicích. Dnes tyto výzvy obnovili. „Naléhavě žádáme Řecko, aby prošetřilo četné zprávy o ústupcích na mořských a pozemních hranicích země”.

„Takových obvinění od března přibylo a zprávy naznačují, že několik skupin lidí mohlo být po dosažení řeckého území souhrnně vráceno. Právo žádat o azyl a požívat jej je zásadní a státy mají podle mezinárodního práva povinnost – a to i za výjimečných okolností způsobených COVID-19, –  poskytnout všem žadatelům o azyl přístup k azylovému řízení a ochranu před navrácením nebo neformálním nuceným návratem,” prohlašuje UNHCR.

Řecká vláda však opakovaně popřela obvinění z kolektivního vyhošťování a odmítla je jako “fake news”.Amnesty international však přesto na potrestání Řecka trvá.

UNHCR, úřad spadající pod dlouhodobě podvratnou OSN, která přišla mimo jiné například s tzv. “Globálními kompakty”, bude samozřejmě na posílení invaze ještě víc tlačit. Ostatně, právě invaze tyto úředníky, stejně jako parazitní neziskovkáře, živí.

Jak dalece jedná řecká pobřežní stráž dle svého vlastního přesvědčení a jak dalece na základě příkazů “shora” lze nyní stěží odhadnout. Ale šílené je, že jsou za snahu o obranu vlastních hranic napadáni i přesto, že se snaží jednat tak, jak si přejí jejich vlastní občané. Práva vlastních lidí na klidný život by přece měla být vždy přednější, než jakákoli práva invazistů, které do Evropy nikdo – vyjma jedné německé kravky – nezval!

Když je to nutné, je třeba využít i ostrou výstražnou střelbu (video v AJ):

To, co se žene do Evropy, potažmo tedy i do Řecka, které je jen přestupní stanicí, nejsou žádní potřební uprchlíci, ale muslimští vetřelci, jejichž ambice jsou jediné: využívat štědrých sociálních systémů evropských zemí a podílet se na islamizaci Evropy. O nic jiného jim nejde.

Pokud by jim šlo jen o nalezení bezpečného místa k životu, proč by se raději nepřestěhovali do jedné z 56 muslimských zemí se stejnou kulturou, kde by se mohli ihned integrovat do většinové společnosti? Proč jdou právě do Evropy, kde jejich nenávistná ideologie, kterou si s sebou přiváží, spoustě lidí neskutečně vadí a neostýchají se to dát najevo? Proč jdou do společnosti, do které se nikdy nehodlají integrovat, ale naopak si tam chtějí zachovat své zvyklosti a ideologii?

Proč míří právě od zemí, jejichž většinovým obyvatelstvem pohrdají? A proč by je měli ti, kým pohrdají, vítat s otevřenou náručí??

Pro ty z vás, kdo umí dobře anglicky, ještě jedno delší video k tématu. Zde si můžete poslechnout nejen názory neziskovkářů, ale také například řeckého ministra pro migraci. Můžete tam shlédnout i záběry maskovaných mužů, kteří údajně prořezávají čluny s vetřelci a uřezávají jim i lanka od motoru…

Slovanka

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář