JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

2020-08-21 Šéfredaktor Aeronet.cz pan VK komentuje aktuální události

1. Obří demonstrace v Německu na Den svobody 1.8. se v Berlíně sešlo kolem milionu lidí s apelem na zachování základních práv a svobod. Česká i světová média naprosto mlčí. Propaganda mainstreamu je neskutečná, a zamlčují se už i takto rozsáhlé protesty.

2. Reforma sektoru národní bezpečnosti: Šokující konceptuální dokument z dnes už zlikvidovaného webu běloruské opozice dokazuje, že západ dlouhodobě plánoval a připravoval státní převrat v Bělorusku s cílem rozkradení národního majetku úplně stejně jako v Československu před 31 lety. Výsledkem měla být integrace Běloruska do EU a NATO, zapojení Běloruska do amerického projektu Trojmoří, zahájení dovozu amerického zkapalněného plynu z USA, šíření televizních seriálů a zpráv z produkce EU, USA a dalších zemí v Bělorusku, rozvázání veškerých vztahů s Ruskem, ukončení výstavby ruské jaderné elektrárny a výstavba vojenských opěrných bodů na hranici s Ruskem.

S tím souvisí i Světlana Tichanovská, která šlápla na brzdu. Neprohlásila se prezidentkou, ale nabídla, že se stane dočasnou “vůdkyní” lidu na cestě k novým volbám. Její improvizované vystoupení na YouTube v hotelu Marriott ve Vilniusu bylo divné, studio neobsahovalo žádné běloruské státní symboly, ani vlajky nebo nápisy, a bylo potvrzením, že EU i NATO dostaly strach, že Moskva opravdu pošle do Běloruska armádu, pokud se Tichanovská prohlásí z exilu v zahraničí za prezidentku. Alexander Lukašenko po konzultaci s Kremlem oznámil, že nové volby mohou být po referendu o nové běloruské ústavě. Ta by měla zvýšit věkovou hranici pro kandidaturu na prezidenta ze 35 let věku na rovných 50 let.

3. Voliči SPD znovu podvedeni. Okamurova poslankyně předložila v tichosti do poslanecké sněmovny protilidovou novelu zákona o spotřebitelském úvěru, kterou se znovu v ČR zavádí horentní poplatky za předčasné splacení půjček, leasingů a obecně úvěrů. V době koronavirové krize by se tak nadnárodní banky v ČR začaly hojit na zchudlých občanech. Poslankyně v novele lobuje za to, aby banky mohly klientovi při předčasném splacení naúčtovat i náklady banky spojené s reinvesticemi peněz na trhu, tzv. future placement. A nově by klient musel platit i ušlou provizi zprostředkovateli banky.

Odeslat komentář