JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

2020-10-02 Šéfredaktor Aeronet.cz pan VK komentuje aktuální události – TOP INFO

1. Roman Prymula zvažuje opatření, jaká Češi nezažili ani za Protektorátu Čechy a Morava. Lidé navštěvující hospody a restaurace se budou muset zapisovat do formulářů a vyplňovat citlivé osobní údaje. Budou se kontrolovat i občanské průkazy, anebo půjde do formulářů napsat smyšlenou adresu a identitu? A proč se nebudou zapisovat návštěvníci supermarketů, nákupních center, fast foodů, úřadů, prodejen, opraven, kadeřnictví, cestující v metru, ve vlacích a v MHD? Proč jenom návštěvníci hospod, pane plukovníku? Ani nacisti tohle Čechům nedělali, proklínají lidé Prymulu na internetu. Světová banka a Mezinárodní měnový fond se mezitím šklebí a mnou si ruce, jak se dílo daří.

2. Eurokomisařka Věra Jourová čelí výzvě k okamžité rezignaci kvůli urážce Maďarska, na stole jsou dokonce i sankce Budapešti proti České republice, pokud nedojde k přijatelné omluvě. Proč Babišova eurokomisařka zaútočila v rozhovoru pro Der Spiegel na Maďarsko slovy o tamní “nemocné demokracii” a nekonzultovala to předem s českou vládou? Za celým útokem je nenáviděný maďarský zákon z roku 2017, komplikovaná role Světové banky, utajená pozice The Rothschild Bank a neziskovky George Sorose. Je to celé o odhalování původu peněz pro neziskový sektor v Maďarsku.

3. Studenti nám kolabují ve třídách a voláme pro ně záchranky, stěžují si školy plukovníku Romanu Prymulovi v podepsané petici. Děti na školách kvůli nedostatku kyslíku pod rouškami upadají do bezvědomí a učitelé ministrovi argumentují PPM tabulkou škodlivosti CO2, kterou mají k dispozici i profesní organizace z oblasti energetiky a BOZP. Plukovník však nehodlá ustoupit a naopak požaduje po vládě, aby na území ČR znovu vyhlásila Nouzový stav. To se nakonec od středy podařilo. Bude mít Henry A. Kissinger nakonec pravdu a současný šílený stav se stane “novým normálem” v Novém světovém řádu?

4. Světová banka plánuje, že epidemie COVID-19 bude trvat až do roku 2025, uniklo z dokumentů schválených grantů pro rozvojové země. Roman Prymula chce zavřít střední a vysoké školy. Ministr zdravotnictví chce proto zrušit hodiny tělocviku na školách a rovněž hudební výchovy. Jenže, situace dramaticky eskaluje, protože WHO začala varovat, že farmaceutické společnosti z celého světa hlásí, že vakcíny proti COVID-19 nebudou zřejmě nikdy fungovat stoprocentně, jestli tedy vůbec.

5. Proč se globalisté pokusili svrhnout Alexandera Lukašenka v Bělorusku? Běloruský prezident v polovině června totiž odpálil zdánlivě neškodnou informační nálož, že globální banky nabízí Bělorusku peníze za to, že Minsk se bude řídit jejich radami, jak zvládat Corona Virus, jenže z Lukašenkova svědectví se vyklubalo, že jde o Credit Virus a WHO je odstavena na vedlejší kolej. Jak je možné, že Mezinárodní měnový fond a Světová banka chtěly radit Minsku ve zdravotních otázkách, když to by měla být práce WHO? Mezinárodní měnový fond nabídl Lukašenkovi skoro 1 miliardu Dolarů úvěrů, když Bělorusko zavede epidemiologická opatření jako v Itálii.

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář