JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

AE News: Bašár Asad v rozhovoru pro VESTI označil Donalda Trumpa za výkonného ředitele firmy zvané USA

SYRIE/USA: Bašár Asad v rozhovoru pro VESTI označil Donalda Trumpa za výkonného ředitele firmy zvané USA, kterou vlastní a řídí zločinecké gangy s využitím stejných procesů řízení, jaké používali nacisté za II. světové války! Američané nechali oddělat už dva pracovníky Bílých přileb, mluví se přitom jenom o jednom! Usáma Bin Ládin, Abú Bakr al-Bagdádí, James Le Mesurier, všichni odstraněni na pokyn CIA poté, co splnili úkoly a už nebylo potřeba jejich služeb! Michal Koudelka a jeho medaile za spolupráci od CIA může mít děsivou dohru!

Syrský prezident Bašár Asad poskytl o víkendu ruské televizi Rossija 1 a jejímu pořadu VESTI exkluzivní rozhovor [1], který obsahoval zásadní postřehy a výroky, které jsem sestříhal a umístil do videa a doplnil o české titulky. Tento rozhovor je klíčový a zásadní, protože pokud posloucháte mé páteční pořady, tak přesně o tomto jsem zrovna nedávno hovořil a Bašár Asad tyto informace otevřeně sdělil i ruskému novináři. Před několika týdny byl ve vězení zavražděn, anebo uklizen, americký miliardář Jeffrey Epstein, který věděl příliš mnoho informací na vysoké osobnosti britské a americké politiky. Podle Bašára Asada se nelze ani na smrt šéfa Bílých přileb Jamese Le Mesuriera dívat jako na izolovaný případ, protože se jedná jen o jednu z částí širokého panoramatického obraz.

Bašár Asad uvedl v rozhovoru výbušnou informaci, že to nebyla první smrt a údajná sebevražda z řad lidí z Bílých přileb. Německo v červenci minulého roku oznámilo [2], že poskytne azyl několika desítkám pracovníků této organizace a právě nedávno v německém vězení zemřel jeden z bývalých Le Mesurierových spolupracovníků. Rovněž i on podle německých úřadů spáchal údajně sebevraždu. Podle Bašára Asada jsou Bílé přilby napojeny přímo na Al-Kajdu, která je produktem a nástrojem americké CIA. Velmi přesný je Asadův další pohled, že veškeré tajné západní služby nepředstavují tajné služby svých zemí, ale jsou to pouze divize Ústřední zpravodajské služby CIA, které plně podléhají. Bašár Asad tím otevřeně potvrzuje informace Aeronetu, neboť o tom píšeme již pět let, že i české tajné služby jsou plně v područí americké CIA. K tomu se ale ještě dostanu.

Americká CIA odstraňuje agenty po splnění úkolů formou podivných jako-sebevražd

Podle syrského prezidenta mají Jeffrey Epstein, Usáma bin Ládin, Abú Bakr al-Bagdádí a James Le Mesurier jedno společné. Všechno to byli lidé, kteří věděli o velkých tajemstvích a spiknutích západních vlád, především té americké, ale i britské, turecké a izraelské. Všichni pracovali a měli své úkoly, ale po jejich splnění se stali nepohodlnými na přítěž, protože by mohli začít mluvit. Je proto téměř jisté, že byli odstraněni, aby spolu s jejich smrtí zemřela i pravda, uvedl Bašár Asad. Samotnou akci na likvidaci Le Mesuriera v Istanbulu mohla mít na svědomí turecká tajná služba, která provedla jeho likvidaci na pokyn ze zahraničí, přičemž pokyn CIA nebo MI6 se zdá nejpravděpodobnější. Jenže během rozhovoru došlo ještě na jedno důležité téma, totiž na rozkrádání syrské ropy americkou armádou.

James Le Mesurier

Bašár Asad rozebral celé toto téma naprosto dokonalým způsobem. Nejprve vysvětlil, že americký prezident není představitelem státu, ale pouze výkonným ředitelem. Za ním stojí správní rada, která je složena z majitelů největších amerických firem, zbrojařských podniků, bank atd. Aniž by to Bašár Asad zmínil, vlastníky těchto podniků jsou židé a židovské klany. A nemusím zde zdůrazňovat, že se jedná jak o sionistické podniky, tak i ty chasidské. Americká administrativa je podle Bašára Asada vládou zločinných gangů, která k prosazování svých cílů používá metody, které v historii používal už někdo jiný. Byli to nacisté.

Americká vláda neřídí zemi ale ve skutečnosti firmu

Podle jeho názoru nacistické Německo zaútočilo na Sovětský svaz z jednoho hlavního a prakticky jediného důvodu, kvůli ropě. Veškeré německé válečné úsilí stálo a padalo na ropě, bez ropy nešlo nic budovat a plán Germanie potřeboval ropu z ruských ropných polí v Baku a v Kaspickém moři. Stejně tak bylo potřeba získat nerostné zdroje za Uralem. Ovšem ropa byla v roce 1941 tím hlavním důvodem pro napadení Sovětského svazu. A jak si Bašár Asad všiml, americká administrativa to dělá úplně stejně jako nacisté. Provádí útoky, invaze, podkopává jednotlivé vlády, porušuje mezinárodní právo, a to všechno kvůli ropě, tedy kvůli stejné věci, kvůli které nacisté vtrhli do Sovětského svazu. Americká moc tak naplňuje všechny znaky nacistických sil a americká armáda je novodobým Wehrmachtem a oddíly SS.

Donald Trump s představitelem Chabad of Port Washington.

Syrský prezident vystihl jednu zásadní myšlenku a nevím, jestli si to uvědomuje, ale popis americké vlády jako firmy s výkonným ředitelem v roli prezidenta, je přesným popisem modelu Nového světového řádu a tzv. korporativismu, kdy veškerou moc uchopí korporace a firmy, ovšem v rukách světového židovstva, což Bašár Asad taktně a zdvořilostně neuvedl v rozhovoru pro ruskou televizi, protože tím by ukázal i na Vladimira Putina, který je za svými zády obklopen stejnou správní radou ředitelů, kteří ovládají největší firmy, a to pro změnu v Rusku.

Rovněž i Vladimir Putin je výkonný ředitel, jenom se liší procesy řízení v těchto firmách, když porovnáme procesy v Rusku a v USA. V obou zemích jsou u moci chasidští prezidenti v této chvíli a mají za svými zády chasidské oligarchy, poradce, bankéře, zbrojaře. Zbrojí ruští Židé, vyvíjí nové špičkové ruské zbraně, zbrojí američtí židé, vyrábějí nové americké sofistikované zbraně. Dá-li Bůh, doufejme, že ty zbraně jednou proti sobě ty dvě skupiny neobrátí. Chápu ale, že o tomto Bašár Asad už mluvit nemohl, ruský redaktor i při velké snaze a přemýšlení by to asi konceptuálně nepobral.

Rozdělení společnosti na 3 vrstvy sociální bezpečnosti po nastolení režimu NWO

Model korporativismu je nadstavbou NWO nad procesy neofeudalismu a neomarxismu. Jedná se o tzv. vícevrstvé členění společenského režimu, který rozdělí společnost NWO na celkem 3 kasty a skupiny osob. O tomto si musíme něco říct. Úplně dole budou lidé podléhat společenskému systému neofeudalismu na úrovni sociální bezpečnosti. Co to znamená? To znamená společnost, která bude vykazovat znaky novodobého nevolnictví ve vztahu k otázkám sociální bezpečnost jako takové. Lidé nebudou moci cestovat tam, kam by chtěli. Omezení pohybu osob, zelené zóny, kam nesmí žádná vozidla, ani elektrická, jenom kola a pěší. Modré zóny, kam mohou jen elektrická auta. Auta na spalovací motory budou tabu. Sociální bezpečnost bude ovládat systém sociálního kreditu, který je již v pilotním provozu v Číně.

Čínská aplikace na sledování sociálního kreditu.

Po zavedení 5G sítí začne být obyvatelstvo motivováno k pořízení chytré domácnosti. Poté bude 5G domácnost mandatorní a bez 5G připojení domova vám pojišťovna odmítne uzavřít pojistku na dům nebo na byt. Auto bez 5G rozhraní nebude zaregistrováno do evidence aut. Toto všechno bude mít jeden jediný cíl, naprosté ovládnutí sociální bezpečnosti, a to i proti vůli obyvatelstva. V Číně při porušení sociálního kreditu nesmíte jezdit autem, vlakem, nekoupíte lístek do kina, omezí vám platební kartu jen na nákup potravin, nekoupíte si ní nic jiného. Nezapnete na televizi jiný kanál, než je kanál státní a stranické televize. Síť 5G ve spojení se sociálním kreditem udělá ze života doslova 5G koncentrák.

Neofeudální nevolnictví a elektronický koncentrák

Součástí neofeudalismu se stane bezhotovostní společnost propojená na 5G sítě a sociální kredit. Pokud budete ohrožovat sociální bezpečnosti, zablokují vám veškeré finance a v bezhotovostní společnosti zemřete, protože hotovost bude zrušena jako zastaralá forma placení. Už to vidíte dnes, kdy firmy a úřady na vás křičí, že s penězi v hotovosti nám sem nechoďte, my akceptujeme jenom karty. Zrušení hotovosti nebude zavedeno jako nějaký násilný krok vlády, ale samotná společnost a obchodníci si to vydupají. Koneckonců, proč myslíte, že bylo v ČR zavedeno EET? No, zkuste hádat.

Kdopak je z EET osvobozen? Pokud to nevíte, tak klikněte sem, abyste byli v obraze. Strašák EET byl v ČR zaveden kvůli tomu, aby obchodníkům maximálně otrávil přijímání a akceptování hotovostních plateb. Pokud totiž firma přejde pouze na přijímání plateb kartami (a bankovními bezhotovostními převody), tak se jí EET prostě netýká. A je vymalováno. K čemu to povede? No přece, povede to k cedulkám na dveřích obchodů “No Cash – Sorry!” a k českým ekvivalentům tohoto anglického upozornění.

Bezhotovostní společnost bude prosazena indukčním procesem řízení.

Obchodníci kvůli EET začnou hromadně utíkat k bezhotovostním prodejům a přestanou postupně akceptovat hotovost. Některé německé supermarkety už toto plánují, že přejdou čistě jenom na bezhotovostní karetní prodeje. Zákazníky obvykle lákají na nějakou výhodu, např. kreditní kartu, kterou vám vydá přímo obchodní řetězec a za nákupy kartou získáváte buď body, ale v poslední době především slevy, na které jinak platbou v hotovosti nedosáhnete. Lidé tak houfně pořizují karty a platí kartami. Znovu vás musím upozornit, jak pracují globalisté (sionisté) ve svém plánu na světovou vládu. Ten proces probíhá nikoliv násilně, ale indukovaně ve společnosti. Indukce znamená, že lidé sami něco chtějí, co je připraví o svobodu. Když globalisté chtějí prosadit špehování lidí a rozmístění kamer, zorganizují teroristické útoky. Tím vznikne indukce strachu ve společnosti a lidé začnou křičet, že chtějí do ulic více a více kamer, a proč už tam nebyly dříve?

EET v Česku je součástí induktivního procesu přechodu a donucení firem a občanů k bezhotovostní společnosti

Stejně tak zavedení EET povede k indukci nenávisti k hotovosti a lidé budou křičet, že chtějí platit kartami, protože díky nim dosáhnou na slevy. A stejně tak ve společnosti, kde klesá porodnost kvůli brutální genocidě bílého člověka, jak na úrovni biologické, tak ekonomické, vedou procesy k indukci názoru, že porodnost zachrání migrace a stejně tak nedostatek pracovníků v průmyslu, který mizerně platí místní bílé obyvatele.

Všechno jednou bude placené elektronicky a hlavně z mobilu.

Krize navozená v hospodářství tak indukuje procesy, kdy podniky a firmy samy chtějí do svých firem cizince a školy, které by nedávno musely zavřít kvůli nedostatku bílých dětí, najednou nabírají nové učitele, protože všude je najednou dětí jako smetí, i když jsou to černošské, arabské a turecké děti. Němečtí učitelé nedají na migraci dopustit, protože ty děti jim plní třídy v dříve jinak v poloprázdných školách. Zkrátka, proces indukce je hlavním nástrojem prosazování prvků NWO do společnosti tak, že sami lidé chtějí tyto prvky prosazovat. To je tedy model neofeudalismu, tedy společenské vrstvy 95% západní civilizace.

Neomarxistická vrstva manažerů a elit

Nad touto vrstvou je 4% hranice neomarxistického managementu. Tato společenská vrstva bude obsahovat elity, vyšší třídu, byrokraty, politiky, pohlaváry a řídící kádry. Hlavní tezí neomarxismu je likvidace národních států, likvidace dějin a přepisování minulosti falešnými výklady. Řídící neomarxistické kádry budou schvalovat normy, ustanovení, předpisy a zákony, kterými se bude muset řídit nižší neofeudální kasta. Hlavními kádry neomarxistické třídy budou podnikatelé, oligarchové, businessmani, bankéři, celebrity a mediální hvězdy, umělecká fronta, nevládní organizace a mainstreamová média. Tato skupina bude plně podřízena nejvyšší světové kastě řízené korporativismem.

Korporativistická světová vláda v rukách židovských firem a bank

Úplně na vrcholu NWO bude korporativistické 1% řízení, kdy celý svět budou vlastnit korporace a nadnárodní firmy a banky v rukách světového židovstva. Namísto prezidentů budou v jednotlivých státech u moci výkonní ředitelé, CEO, nebo generální ředitelé, státní manažeři, je to jedno a totéž. Budou řídit stát jako firmu. V USA už mají businessmana Donalda Trumpa. V Česku je u moci businessman Andrej Babiš, který je proslavený svým výrokem, že chce řídit stát jako firmu. A dokonce i v zemích, kde zdánlivě není u moci podnikatel, jsou ve skutečnosti u moci oligarchové, ale schovaní za nastrčenými loutkami a marionetami, jako třeba na Ukrajině. Proto Bašár Asad přesně vystihl charakteristiku americké vlády, že to není vláda, ale ve skutečnosti firma v rámci korporativistického řízení USA. Všude probíhá nasunování NWO, lidé sami na sebe šijí klec v mnoha oblastech, kde probíhají indukované procesy s cílem naočkovat lidi, aby chtěli a požadovali něco, co je nakonec zbaví jejich veškerých svobod.

Bezhotovostní platba mobilem.

Nezapomeňte, že i nasunování elektrických aut je jedním z procesů indukce strachu z oteplování planety a škodlivých emisí. Boj proti moderním naftovým motorům, které jsou přitom čistější než benzínové podle mnoha testů, je tím samým indukovaným procesem. A protože to nestačí, německá vláda motivuje lidi, aby kupovali elektrická auta, že budou mít nižší daně. Jenže na konci nebude dostatek elektřiny na nabíjení všech těch aut, takže lidé nikam nepojedou, nebudou se pohybovat, přijdou o svoji svobodu pohybu. A to je přitom cílem globalistů. Indukovaný proces tak navodí v civilizaci takovou dystopickou diktaturu, proti níž všechny diktatury světa budou vypadat jako největší lidumilné demokracie. Bašár Asad tak skvěla upozornil na téma korporativismu v USA a je opravdu skvělé, že vznikají takovéto rozhovory.

Bašár Asad odhalil vzorec likvidace agentů CIA a MI6, přebírání medailí od šéfky CIA není dobrý nápad

Jenže Bašár Asad načrtl i jednu děsivou linii, o které jsem již dříve hovořil. Je to role spolupracovníků a kádrů CIA, kteří po skončení a splnění úkolů končí nepřirozenou smrtí. Když si vzpomeneme, jak česká BIS rozjela proti Rusku kauzu Novičok, mnoho lidí se pozastavilo nad servilitou Michala Koudelky k informacím od CIA a MI6, které plavaly na vodě, ale celé to vypadalo, že české tajné služby vědí o Novičoku v Salisbury více, než samotní Rusové. A to není všechno.

Podobná servilita BIS se objevila i vloni koncem roku v kauze Huawei a jejího prý nebezpečí, které se skrývá v čipech. Přestože v té kauze nejvíce svítil NÚKIB, tak samotná BIS hrozby potvrzovala a nijak nevyvracela. A letos v březnu to najednou přišlo, když se při návštěvě Andreje Babiše v USA provalilo, že Michal Koudelka mezitím jel do Langley ve Virginii do sídla Ústřední zpravodajské služby CIA, kde od ředitelky Giny Haspel převzal medaili za spolupráci [3]. Článek jsme přinesli zde. Jenže, otázka zůstala viset ve vzduchu jako mrtvola na provazu: Medaile za spolupráci na čem?

Michal Koudelka, šéf BIS.

Můžeme se jen dohadovat, jestli se jednalo o spolupráci na zpravodajské hře Skripal a Novičok proti Rusku, nebo na té hře proti Číně a Huawei, nebo to mohlo být něco jiného, ale každopádně to vyslalo tak děsivý signál v okruhu zpravodajců, že se nyní proslýchají neuvěřitelné věci, např. o podepsané spolupráci pro CIA, o tajné hodnosti důstojníka CIA a další nepodložené dohady. Každopádně i zahraniční média si tehdy všimla, že není obvyklé, aby šéfka CIA transparentně vyznamenávala šéfa cizí rozvědky medailí, kterou jinak dostávají hlavně tajní agenti CIA.

Mohlo jít dokonce i o medaili za vydání Jevgenije Nikulina do USA, nebo za jeho dopadení v Praze, to už je jedno. Jednoznačně však Michal Koudelka rozehrál velmi nebezpečnou partii se CIA a měl by dobře poslouchat Asadova slova o tom, jak takové partie nakonec pro spolupracovníky CIA končí. Ta medaile totiž nepřišla jen za pěkné úsměvy a hezký pozdrav. Za ní se skrývá dost možná celá paleta operativních úkolů pod velením CIA. Není proto divu, že prezident Miloš Zeman již 4x odmítl povýšit Michala Koudelku do generálské hodnosti [4]. Sami si to dejte do souvislosti, proč asi.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Odeslat komentář