JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

AE NEWS: Musíme začít jíst děti! Klimatická aktivistka v New Yorku ztropila pozdvižení během tiskové konference kongresmanky!

VIDEO: Musíme začít jíst děti! I kdybyste vybombardovali Rusko, nedojde tím k dostatečnému snížení počtu lidí a objemu CO2 na této planetě! Klimatická aktivistka v New Yorku ztropila pozdvižení během tiskové konference kongresmanky, Alexandria Ocasia-Cortez byla úplně v šoku, ale odmítnutí skandálních výroků ženy se vyhnula! Aktivistka totiž argumentovala postojem švédského profesora, který v zájmu snižování CO2 navrhl konzumovat těla zemřelých lidí!

Již minulý čtvrtek proběhl v USA neuvěřitelný skandál během tiskové konference americké liberální kongresmanky, která do městské knihovny ve čtvrti Queens v New Yorku přišla povídat o své politické agendě a rovněž o ochraně klimatu. Kongresmanka za Demokratickou stranu Alexandria Ocasia-Cortez (aka A.O.C.) se již chystala zodpovědět dvě poslední otázky, když v tom se o slovo přihlásila mladá žena v bundě a spustila hysterickou kanonádu.

Všechny klimatické procesy na snížení objemu CO2 jsou prý nedostatečné a ani kdyby prý ochránci klimatu vybombardovali Rusko, tak to nepovede k dostatečnému snížení počtu lidí na této planetě, a proto žena navrhla, že je potřeba začít jíst děti! Jako argument použila stanovisko [1] švédského profesora Magnuse Söderlunda, který došel k podobnému závěru, že snižování emisí CO2 běžnými způsoby na planetě Zemi nebude stačit, a proto navrhl konzumovat těla zemřelých lidí.

Žena vyzývá ke konzumaci dětí.

Tato americká žena, která s vyděšeným výrazem svá slova myslela naprosto vážně, však pokročila o jeden level výše, když navrhla konzumovat již narozené děti, protože tím, že lidé přestanou mít děti, se prý počet obyvatel na Zemi nesníží dostatečně rychle, protože lidé jsou všichni znečišťovatelé, podle jejích slov. Všichni lidé totiž dýchají a tím produkují CO2, takže je potřeba populaci začít snižovat proaktivně a začít jíst děti. Žena byla evidentně psychicky vykolejená, na což později na svém Twitteru upozornila i samotná kongresmanka, viz. níže, a lidé by se prý ženě neměly posmívat, protože je prý evidentně duševně postižená. Jenže, tenhle příběh tímto nekončí, protože i když epizoda vzbudila pobavení, ve skutečnosti mi z vystoupení doslova zatrnulo z reakcí okolního publika a z reakcí kongresmanky.

Liberálové v knihovně nehnuli při zmínce o jedení dětí ani brvou, včetně kongresmanky

Když jsem do výše uvedeného videa dělal české titulky, tak jsem si nejprve všiml doslova vyjevené a fascinované ženy, která na teleskopické tyči drží mikrofon před ústy ženy, aby jí bylo možné slyšet. Tato asistentka zvukaře s fascinujícím výrazem hledí na ženu a v jednom okamžiku se dokonce usměje a souhlasně přikývne. Žádné zamračení v obličeji, žádné odsouzení ženy v podvědomí, pouze vytřeštěné oči a fascinace. Tohle není normální. A to není všechno. Lidé vzadu, které zabírá kamera, sedí se založenýma rukama, stoické pohledy a výrazy a nehnou ani brvou. Nesmějí se, že žena říká nesmysly a absurdity. Ani se nemračí, že by ji odsuzovali, že vyzývá k jedení dětí, prostě ostatní obecenstvo v sále je úplně stoické a v klidu, jediný, kdo se směje, je jistý pán v první řadě a potom jedna žena úplně vzadu. Jinak všichni ostatní v sále ani nehnuli brvou. To je naprostý šok. Jenže, to hlavní teprve přijde.

Kongresmanka Alexandria Ocasia-Cortez

Kongresmanka Alexandria Ocasia-Cortez ženě její názory nejen nevyvrátila, vůbec neodsoudila její skandální nápad, že přece není možné jíst narozené, zdravé a živé děti. Ne, namísto toho jí řekla, že USA mají více času než jenom pár měsíců, než se emise CO2 dostanou na nekontrolovanou úroveň, ale především ženě řekla, že americký kongres v zájmu ochrany klimatu má více možností, jak bojovat za snižování CO2. A tečka. Chápete? Kongresmanka tím de facto připustila jedení dětí jako jednu z možností, která povede ke snížení CO2, ale naštěstí americký kongres má i další možnosti, a že demokratičtí politici se nikdy nevzdají naděje, že se podaří CO2 opravdu snížit. Všimněte si, jak se na malý okamžik kongresmanka zadrhne a zasekne předtím, než řekne, že naštěstí mají více času než jen několik měsíců. Je to v čase 01:38.

Kongresmanka namísto odsouzení nápadu s jedením dětí ujistila, že v plánu jsou i další varianty boje proti CO2

Kongresmanka si zjevně uvědomila, že nemůže ženě rozporovat, že už není čas, protože to by šlo proti oficiální Greta agendě, která je založena právě na hysterii, že už není čas. Takže kongresmanka uklidní veřejnost, že naštěstí máme více než pár měsíců, ale žena v pozadí ještě vykřikne: “No, we don’t!” (Ne, nemáme!) a další zadrhnutí nastane v čase 01:47, kde se snaží vysvětlit, že americké politické síly mají více možností (než jíst děti), aby došlo ke snížení CO2. Kongresmanka A.O.C. tak namísto logického odsouzení, že takový odporný a nelidský nápad je nesmysl, použila namísto toho vysvětlení, že americký kongres má více možností, jak snižovat CO2, a to je prý třeba pochopit a rozumět tomu.

Zvukařka s mikrofonem je k nezaplacení…

Reakce sálu poté kongresmance bouřlivě zatleskala za slova o naději v závěru řeči, ale zjevně otřesená kongresmanka Cortézová ještě poté sledovala ženu očima s vyděšením, nicméně všechno, co zaznělo v odpovědí americké kongresmanky, bylo ve skutečnosti ještě skandálnější než vystoupení hysterické ženy. Naprostým vrcholem je však reakce publika, které buď vůbec nepohnulo ani brvou, nebo dokonce obdivně vykolejenou ženu poslouchali, jako např. asistentka zvukaře s mikrofonem na teleskopu.

Nikdo netušil, odkud se žena vzala, ale odpověď přišla druhý den. Žena je prý členem pravicového seskupení Lyndon LaRouche PAC, které podporuje Donalda Trumpa a jehož cílem je trolling proti členům Demokratické strany a proti klimatickým aktivistům [2]. Celé vystoupení prý bylo zinscenované, přinesla okamžitě informaci americká liberální média. Lyndon LaRouche PAC se k akci přihlásil zde.

Kongresmanka se stala cílem trollingu, jenže její reakce a reakce osazenstva knihovny vyrazily dech úplně všem

Děsivá odpověď kongresmanky o tom, že v americkém kongresu mají více možností, jak bojovat pro CO2, aniž by ženě nápad s konzumací dětí odsoudila, však ukazuje na něco jiného, že žena pro účast na akci byla navíc předem prověřena, jak zaznělo u Alexe Jonese o víkendu. Na setkání s Cortézovou totiž do knihovny bylo možné přijít jen na pozvánku, kterou dostali jen vybraní lidé z okolí volební kampaně Demokratické strany a z okolí kampaně kongresmanky AOC. To nebylo veřejné povídání někde na ulici, ale setkání s kongresmankou a jejími podporovateli, kteří přišli na pozvání. Reakce Cortézové a reakce publika tak jsou jasným potvrzením toho, že nejenom ženu neodsoudili za její šílené řeči, ale dokonce se někteří z nich na ní dívali s obdivem.

Setkání pro zvané a nakonec tohle… to nikdo nečekal.

Takováto slezina liberálů v knihovně v Queensu je opravdu děsivým obrazem dnešní Ameriky. Žena vyzývá k jedení dětí a obecenstvo mlčí, zvukařka uhrančivým pohledem obdivuje názory ženy, kongresmanka namísto odsouzení a distancování se od kanibalismu na dětech pouze připustí, že existují i jiné možnosti snižování CO2. Když si nakonec všichni uvědomí, jaký signál to vyslalo do světa, tak se to snaží shodit na aktivisty z Lyndon LaRouche PAC, že za to mohou oni, že tuto provokaci provedli. Jenže, vůbec nešlo o tuto provokaci, ale o naprosto nulovou reakci na ní ze strany jak kongresmanky, tak i místního demokratického obecenstva. To není jenom nějaký vtip, ale je to sonda do duše amerických liberálů. Nevadí jim už ani jedení dětí. Jestli vám to připadá k popukání, mně rozhodně ne.

-VK-

Šéfredaktor AE News

 

 

 

Odeslat komentář