JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

AE News: Soud v Texasu zabránil matce 7-letého syna v provedení změny pohlaví jejího syna Jamese

Soud v Texasu zabránil matce 7-letého syna v provedení změny pohlaví jejího syna Jamese, ze kterého chce udělat dívku jménem “Luna” a otec se dlouho marně dožadoval spravedlnosti! Matka syna obléká do dívčích šatů, otec vychovává syna normálně jako kluka! Matka je přitom lékařka a pediatrička, ovšem současně i feministka a podporovatelka transgenderových hnutí! Soudkyně rozhodla, že bez souhlasu otce nesmí matka ve vztahu k dítěti provádět žádné lékařské nebo psychiatrické zákroky! Otec měl obrovské štěstí, že kauza se projednávala v Texasu a ne v některém liberálním státě jako je třeba Kalifornie!

Situace ve Spojených státech je vlivem objektivních procesů kritická. Židovský prezident Donald Trump nemá ani tak úlohu chránit zájmy tradiční americké rodiny, jako spíše ty izraelské, což začíná docházet i takovým jeho podporovatelům, jako je Alex Jones z Infowars, který ve včerejším pořadu zpochybnil zabití šéfa ISILu Abú Bakr al-Bagdádího, protože všechny informace, které přicházejí, tak ukazují na zinscenování této operace v Idlíbu. Není to již jenom Aeronet, ale konečně to začíná docházet i Alexi Jonesovi na Infowars v USA. Hlavní rolí Donalda Trumpa je ochrana Izraele, Jeruzaléma a Židů poté, co složil slib Halachy. Tentýž slib složil i Miloš Zeman, Andrej Babiš a Vladimir Putin. Bohužel, pro americkou tradiční rodinu to současně a rovněž znamená, že osud USA je objektivně zpečetěn. Případ jedné rodiny z Texasu, o které si za chvíli hned povíme, to pouze potvrzuje.

Signály o pádu silové moci USA přicházejí odevšad a ten poslední přišel překvapivě dnes z Dánska. Kodaň překvapivě povolila konsorciu evropských a ruských firem dostavbu plynovodu Nord Stream 2 přes dánské výsostné vody , čímž se zkrátí trasa a plynovod bude možné natlakovat a spustit podle původního plánu již koncem tohoto roku. Je to největší porážka amerických neoconů tento rok v Evropě, jejich mocenský úchop se nadále hroutí. To je ta pozitivní zpráva. Ta negativní je, že spolu s tím, jak se hroutí americká moc v Evropě, tak naopak roste moc Berlína a Německa. S ohledem na otázku Sudet výhledově toto posilování Německa ohrozí právě Českou republiku a její integritu. Ty procesy byly nastartovány. Jenže, pokud se podíváme právě na příčiny úpadku moci USA v Evropě, najdeme je přímo uvnitř americké společnosti u nich doma. To, co se odehrálo včera v Texasu, je doslova memento, které brzy postihne celou Ameriku.

Skandál a rodinné drama, které otřásá celým Texasem. Matka jako profesionální pediatrička chce po rozvodu s manželem ze svého syna udělat dceru

O kauze, která otřásá celým Texasem, se mluví ve všech amerických médiích. V Texasu žije rodina jistých Youngerových, kteří se před časem rozvedli. Muž Jeffrey Younger a jeho žena Dr. Anne Georgulas mají spolu dva syny, 7-letého syna Jamese a jeho dvojče jménem Jude. Matka obou synů Dr. Anne Georgulas, která je mimochodem lékařkou a pediatričkou, chce u syna Jamese provést hormonální, chemickou a posléze i chirurgickou změnu pohlaví na dívku, která se bude jmenovat “Luna”. Otec takový nápad striktně odmítá a snaží se syna vychovávat jako syna. Bývalá manželka mu v tom však brání a syna obléká do dívčích šatů a říká mu “Luna”. Když je chlapec u otce, tak je znovu zpátky kluk a otec mu říká James. Celá kauza nakonec skončila u soudu.

Soudkyně texaského soudu Kim Cooks před několika dny vydala verdikt, kdy rozhodla, že o případné změně pohlaví dítěte musí rozhodnout oba rodiče společně, matka syna musí získat souhlas otce ke změně pohlaví syna Jamese. Zároveň soudkyně nařídila, že oba rodiče musí navštívit manželskou poradnu, aby dokázali spolu alespoň komunikovat, protože mezi nimi doslova zuří válka.

Dítě však nově bylo převedeno do péče obou rodičů, to znamená, že matka sice nemůže začít dítěti podávat léky a farmaceutika na zahájení chemické změny hladiny hormonů dítěte, ale bude moci nadále, během střídavé péče, svého syna vychovávat a oblékat jako dívku Luna. Otci se tak podařilo zabránit matce v “přešití” syna na dceru, ale nepodařilo se mu dostat syna z vlivu evidentně vyšinuté matky. Ta je podporovatelkou feministických a transgenderových hnutí v USA a soud v Texasu toto neshledal jako důvod k zabránění matce ve styku s dítětem.

Jude a James Youngerovi.
Soudkyně zakázala matce provést změnu pohlaví a pohlavní identity syna bez souhlasu otce. To je sice výhra pro otce, ale vysílá to děsivý vzkaz

Soud nicméně shledal, že matka překročila své pravomoci a výlučná práva nad synem, když si přisvojovala právo bez souhlasu biologického otce provést změnu pohlaví u jejich syna. Matka tak nesmí nasadit chemickou léčby a tzv. antipubertální chemické blokovače, které se používají při hormonální transgenderové cestě ke změně pohlaví. Co je však důležité poznamenat, že ani v tak konzervativně založeném státě jakým je Texas, neshledal místní soud chování matky za zvrácené, deviantní, chorobné a vyžadující psychiatrické vyšetření duševního zdraví matky.

A to je právě ten důsledek objektivního procesu globalizace v USA. Je to posun Overtonovského okna od nemyslitelného k diskutovatelnému. Soud už nepovažuje nápad udělat ze zdravého chlapce dívku za zvrácenost a formu frankensteinismu, ale za diskutovatelnou věc, kterou si pouze rodiče musí mezi sebou ujasnit a vydiskutovat. Chápete? To dítě je hadr a kdyby i otec byl LGBT aktivista jako matka, tak z Jamese už je teď Luna. Soudkyně však v tomto případě rozhodla, že otec bude mít nárok na střídavou péči, dosud měla syna v péči jenom matka. Minimálně v tomto ohledu je to dobrá zpráva v té záplavě těch špatných.

James vlevo v dívčích šatech.

Takže, zatímco americký prezident Donald Trump loví údajně někde v Sýrii v tunelech operátory Mossadu v rolích šéfů Islámského státu, tak mezitím přímo uvnitř v USA probíhají ty nejbrutálnější procesy genderové dysplazie americké populace a opět jsou terčem útoku bílí muži, resp. chlapci bílého muže. Procesy genderismu a transgenderismu jsou u soudů shledávány jako oprávněné nároky lidí na změnu pohlaví. Pokud by šlo o dospělého člověka, tak je to něco jiného, takový člověk svobodně rozhoduje o svém pohlaví. Jenže procesy transgenderismu míří hlavně na nezletilé.

Začíná to propagací transvestitů mezi dětmi, a končí to přešitím pohlaví z mužského na ženské. Přinesli jsme o tom video a článek zde. Není důležité, kolik raket, stíhaček, bomb a vojáků má americká armáda, protože za 20 let vyroste nová americká generace, která všechny tyto zbraně zruší a vyhodí do šrotu. Nebude totiž nikdo, kdo by chtěl v armádě bojovat, ale najdou se jenom ti, kteří v armádě budou chtít sloužit. Jako genderoví rezervisté, jako toaletní a zženštilá armáda, která je ekologická a friendly. Amerika tak bude mít největší liberální armádu na světě, to znamená armádu na okrasu a jinak úplně k ničemu.

Kauza v Texasu je učebnicovým příkladem behaviorální genocidy vlastního druhu bílé rasy

Jako za vzor si mohou Američané vzít armády v Evropě, armádu německou, českou, italskou, francouzskou, všechno to jsou armády o malém významu, které nemají sílu a ani ambice představovat nástroje obrany svých zemí, protože tyto národní armády by dokázaly bránit svá území podle odhadů 24 až 72 hodin v případě vypuknutí války. A odkud ten proces vychází?

No přece zevnitř jednotlivých států. Nejprve byly armády zmenšeny na desetinu původního stavu po roce 1989, poté byla zrušena vojenská prezenční služba, chlapci přestali chodit na vojnu, z vojny se stal profesionální business za valuty a americké dolary v daleké exotické cizině v Afghánistánu, kde si pár dobrodruhů zastřílí na staříky v turbanech a hábitech. Když potom ti staříci zaútočí a vrátí úder, jsou z toho najednou rakve vojáků a velké tryzny v českých médiích, že padli skuteční hrdinové. Když by ale vypukla válka, národ by ani neuměl zasunout zásobník do samopalu, protože národ byl odzbrojen, nevycvičen, nenaučen, nepoučen. A kde se bere tento fenomén odzbrojování?

Všechny tyto procesy vychází z výchovy a ze školství, tedy procesy na 1. prioritě řízení. Když nepřítel vychová děti národa, porazí tím celý národ. Když z amerických škol vyjdou liberálové, transgenderové a sluníčka, víte, co udělají jako první? Zruší všechny zbraně a zbrojní rozpočty své vlastní armádě a hned ve druhé instanci zakáží prodej a držení zbraní civilistům. Udělají tedy přesně to, co by udělal nepřítel a okupant, pokud by porazil a dobyl USA ve válce. To je geniální, že? V tom okamžiku dojde k porážce Ameriky bez jediného výstřelu.

Nikdo nedokáže Ameriku porazit tak, jako sami Američané vychovaní v systému globalizovaného školství, které podporuje genderovou a inkluzivní genocidu bílé rasy a rodiny bílého muže a ženy. Vidíte, že i v Texasu v rolích soudkyň už jsou černošky, které sice zatím nedovolí bílé matce přešít pohlaví syna proti vůli bílého otce, ale soud už nijak nekritizuje samotnou myšlenku přešití pohlaví dítěte. Kdyby i otec souhlasil, soud by už ani v Texasu neměl problém. A to je ten Overton, to je ten posun vnímání. Až vymřou otcové, jako je otec malého Jamese, bude vymalováno. Je to jen otázka času. Objektivita procesu sionistické globalizace je děsivá.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Odeslat komentář