JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

AE NEWS: PROZRAZEN NOVÝ AMERICKÝ „MÍROVÝ“ PLÁN KTERÝ MÁ POSLOUŽIT IZRAELI K ANEXI PALESTINSKÉHO ZÁPADNÍHO BŘEHU, UZURPOVÁNÍ JERUZALÉMA A TOTÁLNÍ GENOCIDĚ PALESTINCŮ!

Právě dnes začíná Lunární Nový rok, nejdůležitější a mystické okultní datum, okolo kterého se pořádají velké sněmy a sjezdy okultních organizací, zednářských a velkých lóží, probíhají kabalistické rity, dochází k likvidaci neschopných kádrů a jejich nahrazování novými a rovněž je to symbolické datum pro zahajování velkých projektů. A projekt, o kterém dnes budu psát, je ten nejdůležitější projekt na této planetě. Není to ochrana klimatu, nebo světový mír, ale je to projekt budování Velkého Izraele.

Právě v předvečer Lunárního roku, tedy v minulých dvou dnech probíhal v Izraeli v Jeruzalémě velký sjezd státníků do Jad Vašem, tedy do památníku světového sionismu a holokaustu. Členové velkých lóží a bratrstva B’nai B’rith obnovili slib halachy, tedy ochrany vyvoleného národa, poklonili se stolci Domu Sion. Bylo tak učiněno v předvečer Nového Lunárního roku. A sjezd do Jad Vašem byl pouze jednou z věcí, která včera proběhla. Přesně včera totiž uniklo na veřejnost, jak se bude budovat Velký Izrael.

Právě v předvečer Lunárního roku, tedy v minulých dvou dnech probíhal v Izraeli v Jeruzalémě velký sjezd státníků do Jad Vašem, tedy do památníku světového sionismu a holokaustu. Členové velkých lóží a bratrstva B’nai B’rith obnovili slib halachy, tedy ochrany vyvoleného národa, poklonili se stolci Domu Sion. Bylo tak učiněno v předvečer Nového Lunárního roku. A sjezd do Jad Vašem byl pouze jednou z věcí, která včera proběhla. Přesně včera totiž uniklo na veřejnost, jak se bude budovat Velký Izrael.

Mike Pence stvrdil slib halachy u Zdi nářků. Je připraven ochraňovat a budovat Velký Izrael.

Izraelská státní televize se totiž dostala k návrhu [1] dosud utajované americké mírové smlouvy, která bude předložena Izraeli a Palestincům ve věci urovnání jejich vzájemného a dlouhé dekády trvajícího sporu. A parametry smlouvy jsou doslova šok, a to i pro hodně otrlé a na lecos zvyklé novináře a pozorovatele. Smlouva, na které se nejvíce podílel zeť Donalda Trumpa, tedy Jared Kushner jako hlavní vyjednavač USA pro Palestinu, se dá v podstatě přirovnat k institucionalizované genocidě Palestinců a oficiálnímu zániku palestinských území jednou provždy. Palestinci už dnes dopředu oznámili, že smlouva je urážkou Palestinců a plivnutím do tváře, ale s tím se asi počítá, protože smlouva de facto je nastavená tak, aby byla pro Palestince nepřijatelná. A říkáte si možná, proč tomu tak je, co je to za nesmysl?

Mírová smlouva, která spíš vypadá jako politický diktát a institucionální genocida a zánik Palestiny

Smlouva totiž ve svém závěru v podstatě ustanovuje, že pokud Palestinci tento mírový návrh nepřijmou, USA v tom případě dají Izraeli volnou ruku k provedení anexí naprosto všech území, na které Izrael ukáže. Jednalo by se de facto o anexi všech palestinských území úplně a kompletně, Palestina by zmizela z mapy světa a na jejím místě by byl pouze a jenom mohutný Izrael, základní stavební kámen výstavby Velkého Izraele. Ještě nikdo v historii si nedovolil předložit takový mírový plán, který si plete mír s genocidou a vymazáním území nepřítele.

Přijímání halachy u Zdi nářků.

Není vůbec náhodou, že tento plán unikl právě včera během okultního sjezdu v Jad Vašem, je to prostě symbolické oznámení v předvečer Nového Lunárního roku, že je to tady, začínáme realizovat Velký Izrael a nikdo nám nebude stát v cestě, říká de facto návrh z dílny Jareda Kushnera a potažmo Donalda Trumpa. A pokud se ptáte, jaké děsivé obrysy má ta smlouva, tak tady je výčet z izraelského tisku.

  1. Izraelská suverenita ve všech více jak 100 židovských osadách na Západním břehu Jordánu, z nichž všechny, kromě 15, by tvořily souvislé spojené území. (Odhaduje se, že 400 000 Židů žije v přibližně 120 oficiálních osadách.)
  2. Izraelská suverenita nad celým Jeruzalémem, včetně Starého města, s pouze „symbolickým palestinským zastoupením“ v Jeruzalémě.
  3. Kdyby Izrael přijal dohodu a Palestinci by ji odmítli, Izrael by měl americkou podporu, aby mohl jednostranně anektovat všechny osady.
  4. Palestincům bude udělena státnost, ale pouze v případě demilitarizace Gazy, skupina Hamás se vzdá svých zbraní a Palestinci uznají Izrael jako židovský stát s Jeruzalémem jako jeho hlavním městem.
  5. Žádná palestinská role při hraničních kontrolách.
  6. Plná izraelská bezpečnostní kontrola nad celým údolím Jordánu.
  7. Izraelská suverenita na všech „otevřených územích“ v oblasti West Bank Area C. Televizní zpráva uvedla, že to činí asi 30 procent Západního břehu.
  8. Přijetí všech izraelských bezpečnostních požadavků.
  9. Některé omezené pozemkové swapy, v nichž by byla rozšířena izraelská suverenita na Západním břehu, pozemky by byly vyměněny za menší územní kompenzaci v Negevské poušti. 
  10. Možná menší absorpce palestinských uprchlíků v Izraeli, ovšem žádné hmotné náhrady pro uprchlíky.
Výměna pozemků na Západním břehu za území v Negevské poušti? Židovský smysl pro černý humor se ve skandální smlouvě nezapře, kdyby tedy to nebylo myšleno smrtelně vážně

Pokud si myslíte, že vás šálí zrak, tak vás ujišťuji, že zrak máte naprosto v pořádku. To je pouze návrh židovské mírové smlouvy pro Palestince z pera Jareda Kushnera a potažmo Donalda Trumpa. Pokud máte pocit, že smlouva více než mírovou smlouvu připomíná vyhlazovací dekret a diktát, tak ten pocit máte naprosto správný. Především si všimněte židovského vtipu v bodě 9, kde štědrý a blahosklonný Izrael nabízí Palestincům skvělý kšeft.

Prý když Palestinci umožní Izraeli rozšířit své současné osady na Západním břehu, tak jim Izrael na oplátku v rámci swapu přenechá pozemky v Negevské poušti. No neberte to, to se vyplatí, ne? Palestinci prostě přenechají na Západním břehu Izraeli pozemky, na kterých se jakžtakž dá bydlet a žít, za pozemky v Negevu, tedy v poušti. Nemusíme mít o Palestincích velké mínění o jejich inteligenci, ale předpokládám, že nejsou zbaveni smyslů, aby byli tak blbí, že vymění pozemky na Západním břehu za pozemky v Negevské poušti.

Mike Pence a Benjamin Netenyahu u Zdi nářků.

Komentátoři v Izraeli dnes celý den hodnotí obrysy návrhu smlouvy jako nejvíce pro-izraelské v celé historii mírových smluv a jednotlivých návrhů. Pod takovou smlouvu se však Palestinci nikdy nepodepíší, a proto smlouva je de facto mrtvá již na počátku, ovšem s tím se právě počítá. Bílý dům totiž oznámil, že toto je smlouva, kterou buď Palestinci přijmou, anebo americká administrativa dá Izraeli oprávnění a mandát k jednostranné anexi zmíněných území, na kterých jsou židovské osady.

Byl by to stejný mandát, který již minulý rok v březnu podepsal Donald Trump v Bílém domě, kde oficiálně v dekretu uznal anektované Golany jako integrální území Izraele. V tomto případě by to bylo stejné, USA by uznaly anexi více jak 120 židovských osad, celého údolí Jordánu a velké části Západního břehu. Přestože kanál č. 12 izraelské televize upozornil, že jednotlivé parametry a body smlouvy se mohou ještě změnit, je i tak prakticky jisté, že Palestinci na smlouvu nepřistoupí, protože to není smlouva, to je židovský diktát.

Izrael má mnoho lokajů a sluhů v Evropě, a to i mezi alternativními stranami, budeme je sledovat, jak se zachovají

A znovu všichni mlčí. Naše redakce bude pozorně sledovat SPD, KSČM, Trikoloru a všechny další politické subjekty, které se přímo nebo nepřímo ucházejí o hlasy alternativních voličů, jak budou tyto strany a politici na tuto smlouvu, až bude příští týden pravděpodobně oficiálně představena, reagovat a vyjadřovat se k ní. Tato smlouva je diktátem, který nejen neuznává Palestinu, ale nedovoluje jí ani suverenitu, ochranu vlastních hranic a bezpečnosti a bere jim podíl na správě Jeruzaléma, tedy odjakživa města, které bylo rozdělené mezi křesťany, muslimy a židy rovným poměrem a dílem. A teď se má stát jen židovským městem a hlavním městem židovského státu.

Společné focení, Benjamin Netanyahu a Mike Pence.

Ten bod č. 9 s tou Negevskou pouští je pouze důkazem toho, jak židé pohrdají příčetností a zdravým rozumem Palestinců, když jim nabízí výměnu pozemků na Západním břehu za území v Negevu. To je taková nehorázná drzost, takové chucpe, které pouze ukazuje, že Palestinci brzy přijdou úplně o všechno. Budování Velkého Izraele bylo zahájeno a odstartováno na Lunární rok 2020, okultní rok dvou zmijí. Zapomeňte na Trumpa a jeho chucpe MAGA (Make America Great Again), nově to bude MIGA (Make Israel Great Again).

To je totiž to, o co usiluje americký prezident a jeho zeť, Great Israel first! Viceprezident USA Mike Pence totiž po skončení ceremoniálu v Jad Vašem jednal s Benjaminem Netanyahuem a potom společně odjeli ke Zdi nářků, Mike Pence si nasadil jarmulku a složil, resp. obnovil a stvrdil slib halachy. Stejně jako všichni ti, kteří přijeli na okultní sjezd v Jad Vašem. Všichni byli pod jarmulkou, nebo zástěrou. A tak je dáno, tak bylo, a tak bude!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Odeslat komentář