JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

AE NEWS: Miliardář Dan Peña odhalil hysterické ženě pravdu, že celé globální oteplování je podvod na vydělávání peněz!

VIDEO: Miliardář Dan Peña odhalil hysterické ženě pravdu, že celé globální oteplování je podvod na vydělávání peněz! Kdyby opravdu hrozilo tvrdé globální oteplování, žádná banka by nikomu neposkytla hypotéky na byty a domy postavené v oblastech Evropy a USA, které by v důsledku oteplování byly za několik let zatopené a pod vodou! Vzorky z Antarktidy potvrzují, že oteplování i ochlazování planety je cyklický proces! Jenže cyklus nejde zastavit, lze jej pouze zpomalit a zmírnit doprovodné projevy, ovšem za strašlivou cenu!

Americký miliardář Dan Peña a zakladatel přednáškové společnosti Quantum Leap Advantage, který zbohatl v oblasti businessu a investic, se před několika dny zúčastnil jednoho z diskusních panelů, kde rozčílená žena z publika na něj vyjela s oteplovací agendou, a že prý když je milionář a podpořil ve volební kampani Donalda Trumpa, co hodlá udělat s globálním oteplováním, které ohrožuje celou planetu a naší civilizaci. Na vystoupení nás upozornil do redakce jeden z našich čtenářů, moc mu děkujeme.  Miliardář Peña chtěl ženě odpovědět, ale došlo k roztržce a ke konfliktu, protože žena z publika chtěla začít jet klasickou agendu Grety Thunberg a miliardář ji chtěl zastavit, že otázce rozuměl, a že jí odpoví. Jenže dáma jela jako utržená ze řetězu a začala z obou stran padat vulgární slova.

Dan Peña

Když se Dan Peña konečně dostal ke slovu, tak ji řekl příběh z roku 2011, když byl s manželkou v Antarktidě na dovolené, kde si slavnostně obnovili svůj manželský slib. A když byli na americké základně na Jižním pólu, tak jim tam ukazovali průzkumné vrty do antarktického ledu. Ty ukazují a zachycují klima v daném časovém období. A z těch vzorků ledu je patrné, že před 50 000 lety na této planetě byla průměrná teplota o 2 stupně Celsia vyšší, než dnes. Přitom ekologové bijí na poplach, že když se zvedne dnes teplota globálně o 1,5 stupně Celsia, začnou roztávat ledovce na pólech a hladiny oceánů stoupnou o 3 až 30 metrů. A miliardář Peña vysvětlil ženě jedno tajemství, které znají jenom miliardáři.

Globální oteplování je největší podvod s pohádkovými zisky

Kdyby to byla pravda, že planeta Země se takto oteplí v blízké době, tak by žádná banka na světě už neposkytla nikomu v jižních oblastech USA, ve Velké Británii a v rozlehlých oblastech celé Evropy žádnou hypotéky na byt nebo dům na 20 nebo 30 let, protože všechny ty nemovitosti by za tu dobu byly pod vodou a zcela zatopené. A tyto banky globalistů jsou organizace, které mají nejvíce informací o skutečném stavu situace, protože nakládají s měnami jednotlivých států a ekonomik. Dan Peña ženě řekl, že když letěl v letadle spolu s bývalým americký viceprezidentem Alem Gorem.

Žena z publika, která spustila roztržku.

Al Gore vymyslel tzv. emisní povolenky, které se prodávají a kupují, podle toho, která země vypouští z průmyslu kolik emisí, tak mu prý řekl, že mu závidí, že tento podvod a trik vymyslel Al Gore a nikoliv on.  Je naprosto jasné, že kdyby to byla pravda s tím oteplováním, už by nikdo na Floridě, v Londýně nebo v Německu nedostal hypotéku na dům nebo byt, pokud by hrozilo takové oteplování, protože by to vedlo k záplavám a zvyšování hladin moří. Žádná banka by nejen neposkytla hypotéku na existující byty, ale ani by developerům neposkytla úvěry na výstavbu domů a bytovek v první řadě. To je prostě fakt a pravda, naprostá realita. Ty banky posuzují všechna rizika s výhledem na příštích 30 let, když si berete hypotéku.

Pokud by oteplování byla pravda, banky by už nedali nikomu ani jedinou hypotéku na domy a byty v záplavových oblastech Evropy a USA

Proces oteplování opravdu probíhá, jedná se o cyklický proces planety, který je odvislý od Slunce, které zvyšuje svůj energetický a radiační výkon v dlouhých cyklech a člověk nezpůsobuje tento jev oteplování vlastní činností nebo dokonce svojí existencí, že dýchá kyslík a krávy na pastvinách prdí. Nicméně, něco se opravdu děje a bylo by falešné, kdybychom tvrdili, že klima se nemění. Pozorujeme to všichni okolo sebe, rok od roku jsou zimy mírnější a teplejší, současně jsou kratší, léta jsou více horká rok od roku a voda mizí ze studní i z řek. Prší o poznání méně. Celá západní civilizace tak už několik desítek let může pozorovat projevy geoinženýrství, především tzv. chemtrails a zatemňování oblohy. Tento proces nemůže zvrátit oteplování, ale může proces výrazně zpomalit, takže banky mají jistotu, že ani za 30 let nedojde k zatopení luxusních bytových rezortů v Palm Beach na Floridě nebo v německém Hamburku.

Dan Peña s moderátorem.

Vystoupení miliardáře Dan Peñi je naprosto skvělé a trefné a článek bychom tady mohli ukončit a mít dobrý pocit, jak to té zjevně zfanatizované ženě natřel. Jenže dobrý pocit mít nemůžeme, protože jedna podstatné věc v této rovnici chybí a nebyla zmíněna ani ze strany miliardáře, protože i při veškeré úctě k jeho bohatství je zjevné, že ho nezajímají dlouhodobé procesy, které přesahují délku jeho života a zjevně i délku života jeho dětí. Pokud si někdo myslí, že za 10 nebo 20 let stoupnou světová moře o 3 metry a zaplaví 40% nízko ležících území USA, tak je hodně naivní a banky to jasně vědí, že toto nehrozí. Ovšem všichni si musíme všimnout jedné věci, že se staví stále méně bytů a domů. A o tom Dan Peña nemluví.

Dan Peña má pravdu, ale bohužel neřekl a zapomněl na jednu skrytou pravdu o bankách a hypotékách v dnešní době

Nedostatek bytů je nejen v ČR, ale to samé se týká i tady Německa, které je nejbohatší zemí EU, tedy pokud to nebereme z pohledu sociálního bohatství, které je vyšší v Norsku, ale to je detail. Zkrátka jsme svědky toho, pokud se díváte a sledujete svět okolo sebe, že vypuká bytová krize. Objektivně se zdá, že je to kvůli zpomalování ekonomiky, ale to v ČR přece není pravda. Nezaměstnanost je na historickém minimu a HDP roste jako nikdy předtím. Takže, proč se nestaví byty a domy? Proč se nestaví ani v Německu, ani ve Francii, ani v Holandsku, ani v Belgii? Všude je nedostatek bytů a je potřeba zdůraznit, že dostupných bytů. Nemluvíme o předražených jumbo hypotékách v Praze nebo v Berlíně, kde za 2+kk s mini balkónem v exkluzivní lokalitě “u vody” chtějí rovných 10 milionů korun v přepočtu. Takže, co je to za proces?

Kondomínia na Palm Beach, FL.

No, dámy a pánové, jsme svědky počínající superkrize. Problém je v tom, že banky vědí moc dobře, která uzemí za 30+ let budou zatopená, a tak nemá smysl stavět laciné byty, ale pouze drahé byty. Proč? Protože ten ultra předražený byt si nekoupí na hypo rodina se dvěma dětmi na 30 let splácení, ale za ten byt developerovi zaplatí v hotovosti investiční společnost spekulující s cenami bytů, dámy a pánové. Co totiž Dan Peña neuvedl, to je situace, že bankám je jedno nejen to, co se stane za 30 let, ale je jim jedno, co se stane za 3 měsíce, protože ta banka ví, že když poskytne úvěr developerovi, který staví luxusní (a luxusně předražené) byty v exkluzivní lokalitě, že koncovými klienty a zákazníky takového stavitele a developera se nestane nějaká sociálka, ale bohatý investor, který si koupí byt za hotové peníze tady a teď, anebo za hotové peníze všechny byty skoupí od developera zahraniční důchodový a penzijní fond. Banka tak ví, že nic neriskuje, když je trh nastavený tak, že se staví jen předražené byty a domy.

Drtivou většinu bytů a domů v záplavových oblastech dnes skupují investoři, nikoliv koncové rodiny, které v nich chtějí bydlet! Proto bankám je fuk, co se stane za rok, natož za 30 let!

Píši o tom proto, že ještě před měsícem bych se na to díval jako Dan Peña, ale před dvěma týdny jsem měl zajímavý rozhovor tady s makléřem, který dělá do nemovitostí a do zhodnocování investic a přesně takto mi to vysvětlil, že bankám v Německu nejen vyhovuje, že je bytů málo, ale vyhovuje jim, že jsou byty a domy předražené, protože tím je zaručeno, že nemovitosti koupí investoři a nikoliv koncové a o poznání chudší rodiny, které by v těch bytech chtěly bydlet a žít.

To by totiž měnilo situaci i pro banky při schvalování úvěrů pro developera v první řadě. Banka nikdy nedá peníze na výstavbu ubytovny nebo sociálních bytů, které by stály u moře, u řek, v nížinách u vodních ploch. Do toho banka nikdy nepůjde. Pokud ale v těch samých oblastech developer řekne, že jde postavit “investiční byty”, rozuměj byty, ve kterých nikdo nebude bydlet, tak banka ráda peníze poskytne, protože ví, že i kdyby začaly tát ledovce jako o závod, ty drahé byty se obratem ruky prodají na trhu samy a banky budou na svém.

Investiční byty Praha.

Je proto důležité, abyste při vyhodnocování informací nevěřili beze zbytku ani miliardářům, protože i oni se mohou mýlit, protože neberou do úvahy situaci na trhu. Jestliže mizí voda v celé Evropě, jenom naprostý ignorant by měl odvahu se postavit a říct, nic se neděje, nic nepozoruji, nic se neotepluje, protože voda z kohoutku doma mi pořád teče. Vidíme klimatické změny okolo sebe a musíme říct, ano. Ano, ty změny probíhají. Ale musíme i umět říct, že člověk za ty změny nemůže, ani ty krávy nebo vepři za to nemůžou. Ten proces oteplování planety je cyklický a nelze zastavit. Je však možné jej zpomalit a globalisté to vědí.

Globalisté už dávno nejedou agendu za zastavení změn klimatu a oteplování. Dnes už se jede pouze brutální hra o maximální zpomalení klimatických změn, protože zastavit je už nejde!

Dám vám kontrolní otázku: Když víte, že už posledních 20 let práškují oblohu z letadel pomocí chemie, opravdu si myslíte, že nebudou mít odvahu zajít ještě dál ve svém geoinženýrství? Myslíte si, že nebudou schopni vám sebrat auta na benzín a naftu? Nebo že nebudou schopni vám vybít všechny krávy a prasata na planetě? Myslíte, že v zájmu menšího počtu krků, které vypouští dechem CO2, nepřistoupí k zavedení kanibalismu, aby se omezilo CO2? Víte moc dobře, že když jim to početně a kalkulačně bude vycházet, že se tím zpomalí a oddálí oteplení o 0,5 stupně Celsia o dalších 50 let, tak vám garantuji, že globalisté do toho půjdou!

Celá tato klimatická agenda už dávno není o zastavení oteplování, to je krutý omyl, který se stále šíří jako hoax a dezinformace. O tom to už dávno není. Teď se jedou procesy, jejichž cílem je pouze zpomalení a oddálení oteplení, které je cyklické a nejde mu zabránit. Pouze je možné pomocí brutálního geoinženýringu zpomalit nástup efektů a projevů tohoto oteplování. Právě proto globalisté jedou programy na 3 druhy exodu civilizace z povrchu naší planety. Co oni potřebují, to je získat čas.

Palm Beach, rodinné domy ze 70. a 80. let v Palm Beach. Všechny jsou v záplavové zóně, ale kvůli nedostatku bytů de prodávají skvěle, záplava nezáplava.

Proto se hraje o oddálení projevů oteplování a o zpomalení procesu, nikoliv však zastavení. Proto moje prognóza je, že nás čeká více chemie v atmosféře, více chemtrails, více elektrických aut, více zákazů vjezdu spalovacích aut, větší daně na spalovací auta, méně hovězího, méně vepřového, více hmyzu průmyslově upraveného na “maso”, méně bytů a méně domů, více chudoby a její indukce do společnosti skrze dovoz levné pracovní síly z východu.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Odeslat komentář