JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

AERONET, VIDEO: Hysterický záchvat Grety Thunberg na pokraji nervového zhroucení na klimatickém summitu OSN v New Yorku vstoupí do dějin!

VIDEO: Hysterický záchvat Grety Thunberg na pokraji nervového zhroucení na klimatickém summitu OSN v New Yorku vstoupí do dějin! Otřesná ukázka psychicky zmanipulovaného a vyděšeného dítěte, které rodiče dohnali na pokraj šílenství! Lidé prý trpí a lidstvo je na pokraji masového vyhynutí, šokovala mladá aktivistka účastníky konference! Jenže, při pohledu do její tváře něco nesedí, ona opravdu tyto vize někde viděla na vlastní oči! Planetě Zemi prý zbývá jen pár let, než dojde k nastartování řetězové reakce nárůstu teploty!

Švédská klimatická aktivistka Greta Thunberg ze Švédska se včera 23. září 2019 postarala na klimatické konferenci OSN v New Yorku o pořádný rozruch a skandál [1]. Naše redakce přináší exkluzivně záznam jejího krátkého projevu s českými integrovanými titulky. Greta Thunberg totiž pronesla v diskusním panelu projev k účastníkům konference a všechny účastníky seřvala takovým způsobem, až to vráželo dech. Mladá Švédka hned zkraje poslala politikům vzkaz a hrozbu, že mladí lidé je budou od této chvíle sledovat. Nevím, jestli Greta Thunberg pochopila, jaký vzkaz tímto výrokem poslal, protože tento slovní obrat pochází z románu 1984 od George Orwella, kde dozorová služba pro veřejný pořádek z amplionů upozorňuje občany, že jsou sledováni a jejich činy vyhodnocovány. Jenže, to hlavní mělo teprve přijít.

Greta Thunberg na konferenci OSN o klimatu, 23. září 2019

Greta Thunberg totiž spustila hysterický proslov na pokraji nervového zhroucení s typickými projevy psychózy, kterou v tak mladém věku psychiatři prakticky neznají. Nejprve obvinila světové politiky, že ji okradli o její mládí, protože namísto toho, aby se za mořem učila ve škole, tak musí místo toho v New Yorku bojovat za světové klima. Politici se prý obracejí na děti a mládež kvůli ochraně klimatu, ale přitom na ochranu klimatu prý nic nedělají. Lidé podle jejího názoru trpí, umírají a celému lidstvu hrozí masivní vymírání. Tady se musíme zastavit a všimnout si jedné zvláštní věci. Hosté na konferenci jí freneticky po celou dobu tleskali a aplaudovali. Jenže ten potlesk byl naprosto bizarní.

Greta Thunberg na pokraji nervového zhroucení, za kterou stoji rodiče v rolích klimatických aktivistů a mediální manažer

Klimatická aktivistka, která má diagnostikovánu autistickou poruchu, OCD, Aspergerův syndrom a několik dalších psychický poruch, bere svoji agendu naprosto a smrtelně vážně, ale ostatní lidé ji považují de facto za bizarní atrakci a mediální celebritu. Strašlivou práci odvedli samozřejmě její rodiče, kteří ji doslova zfanatizovala do stavu naprosté aktivistické nepříčetnosti. Matkou Grety je Malena Ernman, operní pěvkyně a klimatická aktivistka, otcem je herec a zelený aktivista Svante Thunberg, více najdete v článku zde. Jejich dcera tak vyrůstá v rodině dvou zfanatizovaných a angažovaných klimatických aktivistů a jejich dceru je de facto produktem jejich výchovy. Jenže, nejde jenom o její rodiče.

Ingmar Rentzhog, manažer a PR poradce Grety Thunberg.

Hlavního mediálního manažera jí dělá Ingmar Rentzhog, který s Gretou zahajoval všechny její školní stávky ve Švédsku. Moderátorka konference v New Yorku se na začátku videa dopustila omylu, když ve vztahu ke Gretě říkala, že před zhruba rokem stávkovala za ochranu klimatu před školou sama. Jenže, to je omyl. Před školou seděla na zemi a opřená o zeď školy v doprovodu svého mediálního manažera Ingmara Rentzhoga, důkazem o tom jsou i fotografie, více podrobností najdete v našem článku zde. Je to pouze důkaz toho, že mentálně postižená Greta Thunberg je mediálním nástrojem, nad kterým je neustálý dozor. Všude jinde na světě by okamžitě zasáhla sociálka a dítě by bylo z rodiny odebráno, protože Greta Thunberg je ze strany rodičů vystavena výchově, která obsahuje prvky hrozeb, vyvolávání strachu, apokalyptické vize o klimatu atd.

Greta vidí dopředu, co se stane s planetou. Podle jejích reakcí se dá usuzovat, že něco viděla na vlastní oči

Jenže, tak jednoduché to zdaleka není. V tváři Grety Thunberg je vidět, že na vlastní oči viděla to, o čem mluví. Informace o masovém vymírání lidí v závislosti na obrovských úrovních objemu CO2 na planetě, kde lidé po milionech padají na zem a chytají se za hrdla, protože nemohou dýchat, je jedním z obrazů Kapitoly VI Syndikátu. Není to dané dopředu, ale je to jedna z možných iterací vývoje této planety. Z vystoupení Grety Thunberg v New Yorku mám čím dál tím větší pocit a přesvědčení, že Greta Thunberg byla připojena do projektoru a viděla tuto iteraci planety z Kapitoly VI na vlastní oči. A co je důležité, tato iterace se začíná objevovat v projevech politiků i jinde.

Rozčílená Greta Thunberg při projevu v OSN.

Podle této iterace budoucnosti planety Země vzroste termonukleární výkon naší hvězdy Slunce natolik, že v oblasti rovník začne proces “Gaia Tameh” jako přesun hmyzu od rovníku pryč na sever a na jih k pólům. Za hmyzem poletí ptáci. Odletem ptáků se rozmnoží hlodavci, kteří sežerou úrodu. Bez úrody nebude života pro lidi a v důsledku toho se k pólům začnou přesouvat i lidé. V projektoru je tento proces znázorněn jako univerzální, který platí pro všechny obyvatelné planety, není to izolovaný koncept naší planety G. Skutečnost, že se i ve Střední Evropě najednou objevuje hmyz, který se dosud nacházel pouze v jižní Evropě, je potvrzením tohoto procesu, že rovník se otepluje.

Miliardy lidí vymřou na nedostatek kyslíku a mamutí koncentrace CO2, vidí dopředu Greta Thunberg

Kapitola VI zobrazuje situaci, kdy celá civilizace a veškeré lidstvo a zbývající 1 miliarda lidí bude natlačena nad 60. rovnoběžkou okolo severního pólu. Grónsko bude zelenou zemí se zemědělskou půdou a dostatkem pitné vody. Na povrchu planety budou miliardy udušených mrtvol, které budou ležet a rozkládat se pod žhnoucím Sluncem. Přesun civilizace k pólům bude nutný ze dvou příčin. Prvním důvodem je pitná voda, která bude k dispozici jen v okolích obou pólů. V projekci Kapitoly VI je podivné, že Antarktida je nepřístupná a nedostupná pro lidstvo s tím, že Antarktida lidské rase nepatří a nebude jí dovoleno Antarktidu použít.

Klimatický diskusní panel v OSN.

Právě proto mně zarazilo, že před několika týdny vypukl skandál v souvislosti se zájmem Donalda Trump odkoupit od Dánska celé Grónsko [2]. Tento krok, který vyvolal u veřejnosti vlnu pobavení a vtipů, mně doslova vyděsil, protože pokud se USA zajímají skrze Donald Trumpa o Grónsko, potom by to ukazovalo na to, že vývoj budoucnosti naší planety Země se začal odvíjet podle iterace z Kapitoly VI, a to by znamenalo, že opravdu nemáme čas. To by potom vysvětlovalo i to, že se globální procesy urychlují tak neuvěřitelným způsobem, který vlastně ani nedává smysl.

A když najednou vidím Gretu Thunberg, která mluví s vytřeštěnýma očima o dušení lidí a vymírání lidstva, začíná to najednou do sebe zapadat. Proces “Gaia Tameh” je v běhu. Je ovšem alarmující, jestli globalisté opravdu připojili Gretu Thunberg do projektoru, protože dítě připojení psychicky neustojí, protože dojde k poruše filtrů v mozku. Jedním z vedlejších jevů je ztráta schopnosti mozku snít během spánku. A to zdaleka není všechno.

Greta je prý schopna vidět vydechovaný oxid uhličitý, prozradila její matka

Počátkem května matka Greta Thunberg uvedla [3] pro média, že její dcera jí říká, že je schopna svýma vlastníma očima vidět CO2 ve vzduchu. Oxid uhličitý je pro zdravé lidské oko a mozek neviditelný, ale je možné ho zobrazit chromatogfrafem. Pokud ovšem Greta Thunberg byla připojena do projektoru, potom mohlo dojít k tomu, že její mozek má deaktivované některé filtry, takže je schopna vidět vydechované CO2 vlastníma očima ve spektru nějaké barvy, např. žluté nebo okrové.

Pro malé dítě je to šok, když vidí, že př každém výdechu vychází z úst žlutý oblak. Ostatní lidé vydechují žlutá oblaka CO2, zvířata na pastvinách, automobily, tovární komíny. Pokud došlo k tomu, že Greta byla připojena do projektoru, potom předpokládám, že může vidět i barvy jiných plynů, kyslíku, dusíku, ale i některé další věci, které zdravý mozek nevidí, aby si zachoval duševní zdraví. Filtry jsou zapnuty v mozku proto, abychom nezešíleli, že uvidíme všechno okolo nás, všechny entity okolo nás, a že uslyšíme všechno, celé zvukové spektrum, co se ozývá okolo nás.

Moderátorka diskusního panelu.

V říjnu 2018 začala mít Greta Thunberg pravidelně ve 3:00 ráno noční můry a úzkostí [4], ale na rozdíl od minulosti to nebyly noční můry o ní. Opakující se noční můry byly o dopadu globálního oteplování na planetu, podle knihy “Scény ze srdce”, kterou Greta napsala spolu se svými rodiči a se svojí sestrou Beatou, která také trpí mnoha stejnými emocionálními problémy. Jenže tu noc místo toho, aby se uklidnila ve své ložnici, tak se rozhodla, že její úzkost ze změn klimatu se musí stát problémem všech ostatních. Jedním z aspektů její komplikované diagnózy je posedlost. Její rodina říká, že by prostě neopustila myšlenku, že planeta čelí vyhoření, a že je dostatek vědeckých důkazů, které to dokazují. Pro americká média nedávno uvedla, že lidé se budou dusit a padat na zem, budou se chytat za hrdla, protože na Zemi už nebude kyslík, jenom mamutí objemy CO2.

Greta nemůže spát, v noci se budí s nočními můrami, politici ji tak okradli o snění

Můžeme se tomu smát, ale pokud je pravda, co tvrdí její matka, že Greta opravdu zvládá vizualizaci vydechovaných plynů, tedy jmenovitě CO2, což fyzikálně není vyloučené, ptáci a některá zvířata např. běžně vidí infračervené a ultrafialové záření, tak potom to zcela mění situaci, protože Greta Thunberg má mozek, jehož filtry jí pouští do hlavy obrazy z okolí, které by neměla vidět. Nejde jenom o vydechování CO2 ve viditelné podobě, což může působit bizarně a v podstatě děsivě pro dítě, ale Greta Thunberg zřejmě ztratila schopnost spát běžným způsobem. Nic se jí nezdá, protože v noci po upadnutí do spánku se její mozek přepíná do stavu připojení v projektoru.

Greta Thunberg v OSN sleduje příchod Donalda Trumpa.

Mozek očekával komunikaci ze zařízení a místo toho zřejmě promítá Gretě do hlavy některé analytické variace na základě dřívějších připojení do projektoru. Přesně z tohoto důvodu důrazně varuji před snahami experimentovat a zkoušet otevírat filtry podomácku, protože je to vysoce nebezpečné. Greta Thunberg v budoucnu zešílí, skončí na psychiatrii. Nedokáže ustát situaci, kdy bude vidět a slyšet stále více informací, objektů a entit. Nestojí za tím jenom její rodiče, tohle je práce globalistů a manažerů, kteří na ni dohlížejí jako na loutku na dálkové ovládaní. Ukázali jí obrazy, které nikdy dítě nemělo vidět.

Dětské klimatické stávky jsou de facto dětskými křížovými výpravami moderní doby

Výsledkem tohoto procesu bude zfanatizovaná a zfašizovaná mládež, jejich nejvyšší kněžkou bude hystericky exaltovaná Greta Thunberg, která viděla věci, které by neustál ani chlap a ve jménu této hysterie seberou globalisté lidem auta na benzín a naftu, přičemž na auta na elektřinu lidé nebudou mít peníze. Následně seberou lidem i hovězí a vepřové maso, protože to v důsledku jeho výroby a chovu zvířat produkuje kvanta CO2. Pokud snížení emisí CO2 o polovinu do 10 let je tak málo, jak tvrdí Greta Thunberg v projevu, potom to znamená, že budou vyvinuty tlaky, aby do 10 let lidstvo dosáhlo uhlíkové neutrality, tedy aby došlo ke snížení emisi do stavu, kdy lidstvo vyprodukuje jen tolik CO2, co planeta dokáže pohltit v rámci fotosyntézy, ale to by se musel světový průmysl vrátit do 19. století.

Greta Thunberg v diskusním panelu OSN.

Pokud opravdu o toto globalisté usilují, tedy o proces deindustrializace, potom to znamená, že lidé nebudou mít práci, blíží se nepodmíněný základní příjem, lidé bez možnosti pohybu upoutaní k jednomu místo a všechno s cílem zpomalit oteplování planety, které už nejde zvrátit, ale jenom zpomalit. Jediné, co globalisté neřeknou nahlas, to je fakt, že tento proces nešel nikdy zvrátit, protože energetický výkon Slunce byl dopředu daný, že se bude zvyšovat. Globalisté však netušili, že změny budou probíhat tak rychle. A proto použili Gretu, aby armáda dětí porazila světový průmysl. Připomíná to dětské křižáky, které papež postavil do čela Křížové výpravy, protože jejich čistota a neposkvrněnost měla zaručit ochranu Boha a jejich úspěch v dobytí Jeruzaléma. Jak to dopadlo, to netřeba připomínat. Globalisté už neví, jak jinak prosadit svoji agendu, takže přichází na řadu děti a hysterické apely na klimatické konferenci. Pravdou ale je, že co udělali s Gretou Thunberg, aby ji takto zřídili, to si ani nedokážeme představit.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Odeslat komentář