JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Africký migrant si za znásilnění nezletilé dívky na Litomeřicku odsedí 4 roky. Soud mu zpřísnil trest. Kolik by za stejný zločin dostal čech? Dvakrát, třikrát tolik? Kde zmizela spravedlnost a rovnost před zákonem v ČR?

ČESKO: Africký migrant Abdallah Ibrahim Diall pocházející z Libye si odsedí za mřížemi 4 roky za znásilnění nezletilé dívky. Uprchlík si na oběť počkal loni v červnu u Lukavce na Litoměřicku. Původně byl útočník odsouzen na 2 roky, ale odvolací krajský soud v Ústí nad Labem trest zpřísnil. 

Informovala o tom Česká televize.

Pachatel přicestoval daný den vlakem z Německa. Tvrdí, že si na znásilnění nepamatuje. Už dříve ale u soudu připustil, že by to mohla být pravda.

Podle soudce je nesporné, že se daný skutek stal tak, jak bylo popsáno a prokázáno. Pachatel je podle rozhodnutí soudu trestně odpovědný, i když čin spáchal ve stavu zmenšené příčetnosti.

Odborníci totiž nakonec došli ke shodnému závěru, že pachatel trpí schizofrenií.

Muži hrozilo odnětí svobody na 2 roky až 10 let. Dvouletý trest se ale podle odvolacího soudu jevil jako nepřiměřeně mírný, protože čin spáchal muž na dívce, které ještě nebylo 16 a neměla žádné sexuální zkušenosti.

Ve vězení tak stráví 4 roky a navíc musí podstoupit ústavní léčení.

Neúspěšný žadatel o azyl se měl narodit v Libyi, občanství má ale z Mali, informovaly Novinky.cz. Do Evropy se prý pokoušel dostat přes Středozemní moře již dříve. V červnu 2017 mu pak byl v Německu zamítnut azyl.

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář