JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Agitátor za lockdowny Bill Gates potichoučku financuje projekt vedený učenci z Harvard University, aby nám zastínil sluneční paprsky

Projekt vedený učenci z Harvard University a financovaný převážně zakladatelem Microsoftu Billem Gatesem na testování technologie zastiňování slunce, aby se zchladilo globální oteplování, se ve Švédsku potichoučku rozbíhá.

Víme, co si myslíte, že to nemůže být ani pravda, ale je.

Reuters referuje, že projekt z Harvardu „plánuje otestovat kontroverzní teorii, že globální oteplování lze zastavit sprejováním atmosféry částicemi, které nám odrazí sluneční paprsky.“

Ve Švédsku se plán, že v příštím vypustí testovací balón, už rozbíhá.

Testovací balón, ještě žádné částice do atmosféry vypouštět nebude, ale „mohl by to být krok směrem takovému experimentu, snad na podzim 2021 nebo na jaře 2022.“

Při těchto experimentech asi do atmosféry vypustí „až 2 kg netoxického prachu z uhličitanu vápenatého.“

Bill Gates je živým důkazem, že jen proto, že jste jednou udělali něco velice chytrého, tak to pro svět neznamená, že musíte být nezbytně chytrý člověk.

Mít tu drzost hrát si na Boha odstiňováním slunečních paprsků a myslet si, že to nepřivodí drastické a bezprecedentní problémy, nám to jasně ukazuje.

Reuters uvádí, že projekt zvaný Experiment kontrolované stratosférické perturbace (SCoPEx) si hraje s „potenciálně velikým a těžko předpověditelným rizikem, jako je posuv v globálním vzoru rozmístění dešťů.“

„Nemá cenu takový test dělat, pokud tím nechce umožnit další krok,“ řekl Niclas Hällström, ředitel švédského zeleného think-tanku WhatNext?.

Dodal: „Nemůžete testovat odpálení bomby a říci: ‚To nemůže způsobit žádnou škodu‘.“

Gates říká, že život po COVID se do roku 2022 do normálu nevrátí

Fanoušek sociálního inženýrství Bill Gates tento měsíc dělal novinové titulky, když metaforicky chtěl slunce nad společností zaclonit návrhy na to, že lockdowny při pandemii by se mohly a měly hodně prodloužit.

Tento technický zblblík podporuje zavření barů a restaurací ještě o dalších šest měsíců a poukazoval, že ty lockdowny by mohly pokračovat až do roku 2022.

„Do léta se situace určitě posune poněkud k normálu, oproti tomu, co je teď, ale ještě počátkem roku 2022, pokud nepomůžeme ostatním zemím zbavit se této choroby a v naší zemi nebudeme mít velkou míru pro-očkovanosti, tak bude hrozit návrat,“ varoval Jake Tappera ze CNN.

Mnoho Američanů už ukázalo, že nejsou ochotni s tou lockdownovou šarádou pokračovat. Nejsme si ani jisti, že bude moc takových, co budou nadšeni, že z Gatese se stane vládce slunce.

Autor: TYLER DURDEN

Překlad: refomy.cz

Zdroj: https://www.zerohedge.com/

Komentář

  • ladac

    5. ledna 2021

    Západ se nyní uzavře na půl roku. Biologická zbraň zlikviduje vše nestátní. Musk zkouší realizace toho samého co je ve filmu Elysium. Stovku tun tahu nosičů a biliony dolarů budou urychleně budovat stanici pro Elity na oběžné dráze. I sytém 40 tis satelitů je nástroj pro pokrytí všech živých bytostí a jejich existence. Důsledně prosadí systém vyzkoušený v táborech Arbeit Macht Frei . Vakcína je z důvodu posledního celoplanetárního rabování zisků pro Elity a sofistikované Elyseum Muska a Gejtse. POLITIKA je zástěrka a divadlo pro lůzu. Cov je systém na zrušení středního stavu. Důchodů. Dotací. A Západ bude ponechám zhůvěřivým kreaturám co se budou vyžívat ve lži a Tyjátru ochrany obyvatel. Pro mnohé bude Cov vykoupením z tohoto světa. Asie a Rusko se uzavřou a další roky budou ve svém světě bojovat se zrůdnou politi-ekonomikou, tedy vydíráním těch co zůstanou jako otroci určení k vydírání Elitami. . Mezi nejchudšími nastane ne NoGo zone ale stav jako v MadMaxu. Komunisti v Usa a Bruselu klidně přestanou zakazovat drogy a násilnictví. Právo a systém bude jen jako zástěrka a běžný člověk si vydobude právo akorát na nejnutnější potřeby a bude v izolaci. Lock downy mají zpomalit zhrouzení systému dřív než provedou Velký Reset . Jelikož rychlé zhroucení by zastavilo jejich fabriky. Už teď je Muskova Nasa město vyvolených. Jako kdysi Hvězdné město v CCCP. Zlato pozbude hodnotu. Peníze už nyní nahrazují Bitcoinem, kam si do jediného DNA zabapečeného kodu uloží miliardy zisků a podíl na kořisti i vládě. Je to jednoduché, proyože 80 procent majetku na Zemi vlastní 1 – slovy jediné procento. To bude zúženou krizí na tisíce Elit. Venezuela přechází na digitální měnu . Čína vydala v listopadu státem uznanou digitální paralelní měnu. Vše pro Vyvolené. Za rok možná dřív bude problém s důchody. Už teď jsou zdravotní pojištovny v minusech. A bude hůř. Nekupovat žádné hovadiny na Alzeatd. a jinde. Hlavně ne auta .

Odeslat komentář