JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Americké CDC priznalo,, že nedisponuje vzorkami nového koronavírusu! – TOP INFO

Zaujímavé zistenia vyplynuli z dokumentu amerického Centra pre kontrolu ochorení (CDC) pod názvom „Diagnostický panel CDC pre RT-PCR diagnostiku 2019-nového koronavírusu (2019-nCoV)“, ktorý je datovaný z 13. júla 2020.

Centrum pre kontrolu ochorení (CDC) je v USA niečo na spôsob slovenského Úradu verejného zdravotníctva. A čo teda vyplávalo na povrch?

Hlboko v uvedenom dokumente, na strane 39 v sekcii s nadpisom „Výkonnostná charakteristika“, sa nachádza nasledovná veta:

„Keďže momentálne nie je k dispozícii kvantifikovaný izolát vírusu 2019-nCoV (SARS-CoV-2), diagnostické testy pre detekciu vírusového RNA boli otestované pomocou katalógových predlôh celého reťazca RNA in vitro…“

Čo táto veta vlastne znamená v bežnej reči?

Kľúčovými pojmami v tejto vete sú slová „…momentálne nie je k dispozícii kvantifikovaný izolát vírusu 2019-nCoV (SARS-CoV-2)…“.

Každý existujúci objekt môže byť kvantifikovaný, čiže meraný. Použitie výrazu „kvantifikovaný“ v tejto fráze znamená, že CDC nemá žiadne merateľné množstvo vírusu.

Ďalším dôležitým termínom je slovo „izolát“, čo znamená, že CDC nemá žiadne vzorky izolovaného SARS-CoV-2 vírusu. Inými slovami, nikto doteraz neizoloval nový druh koronavírusu, ktorý údajne spôsobuje ochorenie s názvom COVID-19.

Zopakujeme to ešte raz a veľkými písmenami:

NIKTO DOTERAZ NEIZOLOVAL NOVÝ KORONAVÍRUS. A TEDA, NIKTO NEDOKÁZAL, ŽE EXISTUJE!

Ako teda vytvorili PCR test, ak nemajú vírus?

Akoby nestačilo toto pre celý svet šokujúce odhalenie, že doteraz nedokázali existenciu koronavírusu. Oni išli ešte ďalej a predstavili PCR test na vírus, ktorý nikdy neizolovali.

Ako teda ten test zisťuje prítomnosť vírusu?

No tak, že v ňom hľadá gény RNA, o ktorých sa DOMNIEVAJÚ, že pochádzajú z toho vírusu, ktorý nikdy nedokázali, že existuje.

A pomocou tohto sfušovaného testu nielen americká CDC, ale takmer každá vláda na svete (okrem Bieloruska, ktoré sa zdá, že jediné má rozum) počíta „nové pozitívne prípady“ a tiež úmrtia na COVID-19.

Z týchto čísel sa potom samozrejme ďalej odvíjajú všetky známe protipandemické opatrenia, ktoré devastujú ekonomiku a ničia životy obyvateľov.

K čomu môžeme prirovnať ľudí, ktorí veria, že v sebe majú nikdy neizolovaný vírus alebo, že ten vírus je ukrytý v nejakom ďalšom materiáli, ktorý nebol nikdy purifikovaný (vyčistený) a z neho vyextrahovaný (izolovaný) vírus?

Prirovnať ich môžeme jedine k ľuďom, ktorí veria, že Mesiac je vyrobený zo zeleného dierkovaného syru.

Je to rovnaké ako povedať, že niekde máte na nejakom účte v banke 20 miliárd dolárov, no neviete kde. Ak neviete, kde tie peniaze sú, potom logicky ani neviete, že nejaké peniaze vôbec máte.

Alebo, že chýbajúca raketa s plochou dráhou letu sa nachádza niekde v muničnom sklade, no netušíte presne kde. Ak neviete kde je, tak ani nemôžete vedieť, že nejakú raketu vo svojom arzenáli máte!

Veda je založená na exaktných dôkazoch, nie domnienkach.

A čo tí vedci, ktorí tvrdia, že nový koronavírus izolovali?

Zopár vedcov tvrdí, že nový koronavírus SARS-CoV-2 už izolovali niekedy v rozmedzí marca až mája 2020. Lenže CDC v júli 2020 hovorí, že žiaden vírus nemajú k dispozícii.

Ako je to možné?

Vyzerá to, ako keby ten izolovaný vírus zabudli tí vedci zo svojich laboratórií do ústredia CDC dopraviť. Možno ich autám došiel benzín. Možno pršalo a voda podmyla most. Alebo mali autá akurát v servise.

Alebo žeby šofér Joe nevedel nájsť svoje rúško a bez neho nechcel vyjsť z domu?

Ale teraz vážne… O tých štúdiách, ktoré vírus údajne izolovali, sme pred časom písali. Nakoniec sa však ukázalo, že uvedené štúdie v skutočnosti žiadny vírus neizolovali.

Veda nie sú domnienky.

Celá pandémia je asi podvod. Od koreňov až po končeky konárov otráveného stromu.

Zdroj: https://www.badatel.net

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Komentář

Odeslat komentář