JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Americké Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC): Celková úmrtnost na Koronavirovou infekci COVID-19 je pouhých 0,26%!

USA: CDC potvrzuje pozoruhodně nízkou úmrtnost na koronaviry. Kde jsou média?

Americké Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí konstatovalo, že celková úmrtnost na infekci covid je pouhých 0,26%! Úmrtnost 0,4% je mezi těmi, kteří jsou symptomatičtí.

Dále konstatovali, že řešit v souvislosti s covid celkovou míru úmrtnosti nemá význam vzhledem k tomu, že nejméně polovina úmrtí byla v domovech s pečovatelskou službou! Míra úmrtnosti na infekce pro obyvatele bez pečovatelského domu by byla pouze 0,1% . A to zahrnuje lidi všech věkových skupin a všechny zdravotní stavy mimo pečovatelské domovy.

A téměř všechna úmrtí na covid souvisela s komorbiditou (tedy že lidé měli více chronických dlouhodobých nemocí). U lidí mladších 50 let je daleko větší statistická pravděpodobnost, že zemřou při autonehodě nebo při zasažení bleskem! V Kanadě byla úmrtnost na COVID-19 u osob mladších 65 let 0,0006%, což je opět rovnocenné riziku úmrtí na nehodu.

„Zničili jsme celou naši zemi a všichni jsme pozastavili demokracii kvůli lži a tito lidé spáchali nevědeckou míru paniky. Přiznají někdy vážné důsledky své chyby?“ Daniel Horowitz je vedoucím redaktorem časopisu Conservative Review

Odeslat komentář