JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Americké F-35 sú neviditeľné len pre rusofóbov a amerických daňových poplatníkov

Ruské ministerstvo obrany uviedlo, že vychvaľované americké lietadlá V. generácie F-35 sú neviditeľné len pre naivných rusofóbov a amerických daňových poplatníkov, ktorí sa nemajú zaujímať o to, ako sa míňali financie určené na vývoj moderných amerických zbraní (napríklad F-35 či Zumwalt)

Na snímke stíhačka F-35

Ruské S-400, sú schopné odhaliť americké stíhačky F-35 a táto skutočnosť je zrejmá všetkým vojenským odborníkom. Piloti USA a NATO dobre vedia, že žiadne americké neviditeľné lietadlá, približujúce sa k ruským hraniciam (prvou ruskou obrannou líniou v Európe je Kaliningrad) jednoducho neexistujú.

Turci už dali do prevádzky druhú batériu PVO S-400 na tureckej leteckej základni Myurt v Ankare, táto batéria je v bojovej pohotovosti od 15.9.2019. Podľa National Interest v posledných dňoch izraelské vojenské letectvo nepoužíva v blízkosti ruských S-400 v Sýrii žiadne izraelské bojové lietadlá F-35 a americká armáda hľadá spôsoby, ako by mala americká stíhačka F-35 čeliť ruskému systému S-400. Stačí elementárna logika, ak by boli americké F-35 na radaroch naozaj neviditeľné, tak by americkí odborníci žiadne spôsoby ako spraviť F-35 neviditeľnou, nehľadali.

Časť ruských vojenských expertov má veľmi pozitívny vzťah k americkým stíhačkám F-35 i bojovým lodiam Zumwalt. Drahé americké projekty, ktoré nefungujú tak, ako by mali patria k najväčším požieračom financií daňových poplatníkov. Čím dlhšie budú musieť Američania riešiť technické problémy so Zumwaltami a F-35 a čím dlhšie budú musieť do týchto projektov strkať astronomické sumy, tým lepšie pre Rusko.

Video havária japonskej F-35

https://youtu.be/ksOr5aNrNx0

HSP/Iarex/cz24.NEWS

Odeslat komentář