JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Analýza: Tři druhy koronaviru a falešná, vylhaná epidemie

Skoro to vypadá, že s každým týdnem a možná i častěji, přicházejí media s novou rolí pro koronu. Když bylo zjištěno na skutečných případech, že je to velmi mírná chřipka, o které mnozí ani neví že ji měli, tak museli honem-honem přijít s něčím jiným. A pak svého strašáka Koronu znovu recyklovali, navěsili na ni nové oblečení a divadlo pokračuje dál. Není divu, že je to možné, protože testy na koronu hodnotí něco zcela jiného než virus, takže si mohli vybájit co chtěli. Skrz naskrz věrná media a politikové roznesou do světa cokoliv co je jim předloženo, hlavně když to není pravda.

Koncem května byla korona předložena veřejnosti jak cévní nemoc a pacienti umírali na mozkové a srdeční mrtvice. Pak se jim prsty na nohou zbarvily do červena, prý kvůli špatné cirkulaci krve. Ale kdyby byla špatná cirkulace krve, tak by ty prsty byly spíše bílé, ne? Zřejmě je to jedno, každý důvod je stejně dobrý, dnes nad tím stejně nikdo nepřemýšlí.

Ve Švýcarském Zurichu přišli začátkem června s dalšími příznaky korony: zničené ledviny a i jiné orgány a krevní sraženiny. Ovšem pozor, vedoucí srdečního oddělení v Universitní nemocnici je jistý Frank Ruschitzka – to je ten stejný člověk, jeden ze tří autorů článků, které na bázi lživých a ničím nepodložených informací hanobili hydroxychloroquin jako lék proti koronaviru. Organizace, která tyto články vydala v prestižním lékařském časopise „Lancet“ se jmenuje Surgisphere a nikdo z jejích pěti zaměstnanců kromě majitele Sapana Desai, nemá lékařské vzdělání. O této firmě bylo pojednáváno v mém starším článku s názvem „Nové léky proti koronaviru,“ který byl datován 5. května 2020. V článku nebyl spoluautor Ruschitzka jmenován, ale je možno ho najít v původních informacích ZDE.

Další dějství seriálu o koroně viní tento virus z napadání slinivky břišní, srdce, jater, mozku, ledvin a všech ostatních orgánů jak v těle jsou. Dokonce i mozkové mrtvice, neuralgické potíže a zvětšenou srážlivost krve, bolesti hlavy, ztráty čichu a chuti jí připisují. Je toho celý seznam, jak říká Dr. Sadiya Khan, kardioložka na Northwestern Medicine v Chicagu.

Universita v Pennsylvanii a její imunolog Dr. John Wherry přidává ke shora zmiňovaným vlivům korony ještě další: ohrožení imunního systému ztrátou důležitých T-buněk, což vypadá skoro jako HIV infekce. To je teda ultimativní strašák!

Jedna základní chyba činí všecky tyto zprávy nedůvěryhodné

Během času se pozapomnělo na základní problém a to je diagnoza koronaviru. Jestliže je testování chybné, pak je i diagnoza špatná a všecko co následuje zrovna tak – není-liž pravda? Když základní test na zjištění korona viru vůbec nevyhodnocuje virus sám, ale cosi jiného, co ani lékaři neví co to je a výsledky jsou porovnávány se vzorkem stejně pochybným, pak to zhodnocení na nic není. Pak totiž může být vydáváno za koronavirus cokoliv. Pacient přijde se zánětem slinivky, je to koronavirus. Jiný přijde se srdečními potížemi – koronavirus. Zlomenina nebo autonehoda? Koronavirus, samozřejmě. Papaya ovoce (jako v Keňi) – korona!

A to ještě se přišlo na to, že sama testovací jednotka má na sobě koronavirus, takže když vám tento test udělají, zároveň vám mohou do organizmu naimportovat koronu. Tihle šílenci zkoušejí tu svou epidemii docílit za každou cen.

Některé nemocnice vydělaly obrovské peníze

Některé nemocnice si opravdu pomohly a to proto, že dostávaly vysoké příplatky za každý případ, který byl diagnozován jako COVID infekce. O tom už bylo psáno dříve. Takže když k normální sazbě dostali dalších 20% navíc a ještě mnohem vyšší příplatek za použití ventilátoru, tak to byl jeden COVID případ za druhým. Kdoví kolika lidem těmi ventilátory zkrátili život. Ventilátor totiž není to-se-rozumí léčba; ventilátor je ta poslední možnost před koncem a předepisuje se pouze pacientům, u kterých naprosto všecko selhalo a smrt jim stojí v hlavách postele.

Organizace, které americkým nemocnicím tyto přídavné peníze vyplácely byly Medicare a CARES Foundation. Není známo, kolik do toho dala Medicare (vládní organizace), ale výdaje CARES byly $175 miliard na „boj“ proti koroně a $15 miliard za léčbu COVID pacientů, kteří neměli pojištění. V Anglii se zatím nepodařilo podobné spojení vypátrat, protože tyto informace jsou zabezpečovány celou hromadou neochotných a nepřívětivých úředníků.

Uvědomte si, o co ve skutečnosti jde

Popřemýšlejte a uvědomte si o co jde, když vládní organizace spolu s jakousi nadací pustí tolik peněz jen za tím účelem, aby docílily zkreslené údaje o počtu zasažených touto chřipkou a mohly ji vyhlásit za pandemii – o co tady jde? Proč tak moc potřebují abychom jejich lži uvěřili?

Protesty jako imunizace?

A pak ještě ke všemu prestižní „The Wall Street Journal“ hlásí, že testy na koronavirus z několika měst a států, kde probíhaly protesty proti rasové nespravedlnost nezpůsobily žádný nárůst ve výskytu této nemoci. Takže tady máme rasistické protesty jako spolehlivý lék proti chřipce, není to cosi?

Zatím co očkováním posedlý Bill Gates volá do světa, že jedině jedna celosvětová vláda nás může ochránit přede vším, včetně změny klimatu, ostatní se starají z čeho zaplatí další nájem a nakoupí potraviny, když kvůli nesmyslné karanténě vyschl zdroj příjmů. V rozhovoru se Süddeutsche Zeitung prohlásil Gates: „OSN opravdu zabezpečuje svět, dnes jsme na válku připraveni … máme NATO, vojsko vozidla, cvičené lidi. Ale když přijde na epidemie, kolik lékařů máme, kolik letadel, stanů a jaké vědce? Kdyby existovala celosvětová vláda, byli bychom lépe připraveni.“ Z toho co blábolí není úplně jisté, jestli také chápe jakou hloupost tím říká.

Gates se neomezuje pouze na očkování a na celosvětovou vládu. V současné době propaguje bezhotovostní systém v několika zemích třetího světa. Navzdory kritice, že něco takového bude sloužit pouze globalistům na naši kontrolu, byl bezhotovostní systém již zaveden v Indii.

Jeho skutečné záměry jsou snadno rozpoznatelné podle toho, koho svými miliony podporuje. Bylo zjištěno, že jeho peníze jdou na Coca-Colu, McDonalda, Burger King a Kentucky Fried Chicken. Všecko toto jsou „fast food“ podniky, jejichž jídelníčky, požívané na denní bázi, jsou zdraví nebezpečné.

Další příjemci Gatesových peněz jsou všecky hlavní olejářské společnosti, dále je to firma GEO Group Inc., což je majitel soukromě vlastněných věznic v Americe a vojenská zbrojní firma Dynocorp, kteří se vyznačují přídavnou účastí na prodávání lidí do otroctví a na jiné účely.

Nejen Monsanto (výrobce zdraví nebezpečného Roundupu a jiných jedů) je dalším z příjemců Gatesových milionů, ale také každá firma, zabývající se výrobou léků a očkování, kontrolou zbraní a jejich zabavením, geoengineering (chemtrails a HAARP) a Common Core program na změnu výuční látky ve školách za účelem vytvoření národa plného ještě větších hlupáků.

Koronavirus chřipky jsou celkem tři

Na bázi shora sepsaného a s ohledem na další přídavné informace můžeme usuzovat, že korona chřipky jsou celkem tři, jak uvedeno níže:

  1. Mírná chřipka, která postihuje hlavně ty, kteří se proti chřipce nechávají očkovat a o které hodně nemocných ani neví že ji měli a je proti ní asi 80% nás všech odolných;
  2. Sbírka všech těžkých a velmi nebezpečných nemocí, které postihují srdce, cévy, játra, slinivku a všecky ostatní orgány v těle, včetně nervového systému, zlomenin, autonehod a sebevražed, které sice s koronavirem nemají nic společného, ale kvůli nevhodným testům a podplatitelnému lékařskému personálu jsou za něj vydávány;
  3. Velmi těžká a nebezpečná nemoc, která opět nemá s koronou nic společného, ale je za tuto chřipku vydávána a která je způsobována mikrovlnným zářením 5G sítě.

V Kalifornii právě vyběhla čísla zasažených údajnou koronou o 69% za pouhé dva dny a došlo k rekordnímu počtu pacientů v nemocnicích. Začalo opět hromadné šílenství s rouškami a s jinými opatřeními, ale nikdo nepoukázal na skutečný důvod.

5gcaliforniaCo je ten skutečný důvod? V Kalifornii se náramně spěchá se zavedením 5G sítě. Už v dubnu tohoto roku tam bylo nainstalováno více než 150,000 antén 5G a to hlavně na školy a do obytných částí. Lidé protestují, sbírají podpisy, zatím co oficiální zdroje jako je CDC (Centrum pro kontrolu nemocí) a různí tak zvaní odborníci lživě hlásají, že tato nevyzkoušená a neprověřená technologie „nepředstavuje nějaké podstatné zdravotní riziko.“ Dokonce i prolhaná Americká Rakovinová Společnost se k nim přidala s tvrzením, že nižší kmitočty „nezpůsobují přímou škodu na DNA … ta nízká hladina energie, jakou používají mobily a mobilní antény je mnohem nižší než aby mohla škodit.“

Pravda, to všecko si připravují pro nás, až to jednou zapnou naplno a usmaží nás všecky zaráz během pár minut, přesně podle plánu OSN zvaného „Agenda 21“ a Agenda 2030.“ Proč 2030? Protože do r. 2030 nás chtějí mít všecky pryč a to, co vlastníme ve svých kapsách. Jak může být takové zařízení neškodné?! Jen se podívejte na ty dráty. (viz obrázek)

V přiloženém videu můžete vidět instalaci 5G antény v Los Angeles, 17. června 2020. Pomocí měřicích zařízení je měřena elektromagnetická radiace a toto je komentováno ve videu. „Tady máme vysokou radiaci,“ říká ženský hlas, „to je extrémně nezdravé.“ Mužský hlas: „který strom je umělý?“ Odpověď: „ten, co se nehýbe ve větru.“ Další měření, na dálku odhadem 100 metrů dává stejně vysoké údaje. Ženský hlas říká: „kdokoliv tady pracuje, je uvařen.“ 1:04 na videu. Video ZDE.

Další řečník ve videu mluví v podstatě o tom, co už bylo popsáno shora: falešná, vylhaná epidemie, zbytečné a škodlivé společenské distancování, roušky, povinné očkování, atd.

Jane K.

Odeslat komentář