JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Andrej Babiš v projevu pro OSN obvinil WHO, že je viníkem celosvětové pandemie Covid-19 kvůli nečinnosti a nerozhodnosti funkcionářů Světové zdravotnické organizace! Jenže, jeho nový ministr zdravotnictví ČR je členem WHO v rámci evropské poradenské očkovací divize ETAGE! Na jedné straně kritika Číňany ovládané WHO, na straně druhé ministr zdravotnictví ČR, který je členem WHO! Když tedy WHO totálně selhala v identifikaci hrozeb, proč Roman Prymula jako člen WHO se stal dokonce ministrem? To je odměna WHO za její práci? (VIDEO)

ČESKO: Premiér ČR Andrej Babiš v pátek zaslal do OSN anglicky mluvený projev k příležitosti výročního zasedání Valného shromáždění OSN, které se kvůli koronaviru letos koná virtuálně a na dálku, kdy státníci posílají své projevy do New Yorku předtočené. Andrej Babiš využil příležitost k tomu, aby podrobil drtivé kritice Světovou zdravotnickou organizaci (WHO), která prý selhala [1] v identifikaci hrozeb Covidu-19 a nevarovala jednotlivé země, selhala v prevenční a epidemiologické rovině. Český premiér proto vyzval k reformě WHO, čímž zopakoval ty samé názory, které na WHO má americký prezident Donald Trump.

Andrej Babiš v anglickém projevu k OSN

Kritika WHO je oprávněná, ale ne kvůli tomu, že by nekonala, ale že přesně splnila určené zadání rozšíření paniky, která pomůže farmaceutickým společnostem vydělat na vakcínách pohádkové zisky. Zatím se o tom nahlas nemluví, ale v Bruselu ve čtvrtek unikla informace, že se chystá povinné očkování zaměstnanců EU, úředníků, asistentů, a kdo odmítne, přijde o zaměstnání. Podobné přístupy přijmou i členské země EU, které nařídí povinná očkování svých státních zaměstnanců, policistů, státních hasičů, vojáků, učitelů, úředníků atd. Kdo se odmítne nechat očkovat, přijde o místo státního zaměstnance. Kritika WHO ze strany Andreje Babiše by nestála za povšimnutí, kdyby… kdyby tím nedošlo k odhalení obrovského chucpe, které je tak macaté, že si to ani nedovedete představit.

Roman Prymula je členem WHO v pozici českého ministra na návrh Andreje Babiše, který kritizuje WHO za neschopnost a viníka virové pandemie… chápete to?

Představte si, že teprve v pondělí do funkce jmenovaný ministr zdravotnictví Roman Prymula, je členem [2] klíčové evropské epidemiologické organizace ETAGE (Evropská technická poradní skupina expertů na imunizaci), která spadá pod Světovou zdravotnickou organizaci jako evropská agentura na sledování problematiky nákaz a opatření s cílem imunizace evropské populace. Roman Prymula je tak členem dozorujícího týmu WHO a má dokonce na webu Světové zdravotnické organizace svůj vlastní pracovní profil jako poradce WHO a člen skupiny ETAGE.

Členský seznam WHO, člen Roman Prymula

Roman Prymula tak jako člen evropské divize WHO podle vlastních slov Andreje Babiše nese zodpovědnost za mohutnou epidemii nákazy v důsledku nečinnosti a selhání WHO jako celku, na což je potřeba prý reagovat reformou Světové zdravotnické organizace. Kdyby Roman Prymula nebyl na jaře šéfem epidemiologů v poradním sboru české vlády, tak by to nikoho nezajímalo. Nebylo by co řešit. Jenže, proboha, Roman Prymula nejen, že se vrátil, on byl na podnět Andreje Babiše v pondělí navržen do funkce ministra zdravotnictví. Chápete to? Žijeme v absurdní komedii?

Pokud veškerou vinu za epidemii nese WHO, proč Andrej Babiš člena WHO jmenoval českým ministrem zdravotnictví?

V pondělí Andrej Babiš navrhuje člena WHO, Romana Prymulu, ministrem zdravotnictví a v pátek ten samý Andrej Babiš kritizuje v projevu pro OSN tu samou WHO, že svojí nečinností a neschopností přivodila současnou světovou virovou krizi. Jenže, po celou tu dobu virové epidemie byl Roman Prymula členem WHO a tvořil s WHO jedno tělo a duši. Celá organizace má své pobočky po celém světě a doporučení jsou nebo nejsou vydávána na základě poznatků a nálezů  divizí WHO, jako je právě ETAGE.

Profesor Roman Prymula, ministr zdravotnictví

Není možné ukazovat na šéfa WHO, Tedrose Adhanoma, že on je zodpovědný za selhání varování a informování. Tedros Adhanom je kariérní aparátčík sovětského střihu, který tlumočí práci podřízených, tedy právě lidí, jako je Roman Prymula, kteří v organizacích a pobočkách WHO, jako je ETAGE, monitorují světovou situaci. Pokud by epidemiologové a imunologové řekli šéfovi WHO, je tady tento moribundus, je potřeba udělat toto a toto, tak šéf WHO by to jenom oznámil a vytroubil na tiskovce do světa jako hotovou věc. Jenže, to se nestalo.

Demografické bombardování USA a přesun know-how do Číny

Šéf WHO totiž žádné informace nedostal, nikdo mu je nedodal. A to nebylo ani v plánu, protože epidemie byla vyrobena úmyslně, podílel se na ní nepřímo i Barack Obama, který v roce 2012 podpořil navázání spolupráce americké referenční národní laboratoře ve Fort Detrick v Marylandu s čínskou národní laboratoří ve Wuhanu. Výzkum lentavirů (HIV, SARS) byl přesunut z Fort Detrick do čínského Wuhanu v rámci globalizace, kterou pomáhal “černý náčelník” (krycí volací znak Baracka Obamy z uniklého deníčku Johna McCaina) v roce 2012 realizovat.

Veškeré americké technologie, know-how, byly od 90. let přesunovány z USA do Číny. Pamatujete na laptopy IBM ThinkPad? Jejich výrobu odkoupila čínská firma Lenovo. Tento výprodej amerických technologií byl součástí plánu mocenské a technologické demise USA. Nejprve globalčiky přesunou technologie do Číny z USA, počítačové technologie, chemické technologie, virové a laboratorní technologie, jako bylo přesunutí výzkumu lentavirů a HIV z Fort Detrick do Wuhanu v roce 2012. Až budou technologie přesunuty, hádejte, co bude následovat?

Tedros Adhanom, šéf WHO

Ano, dojde k zahájení bombardování amerických měst a k anihilaci USA. Nebude to ale bombardování leteckými bombami, bude to bombardování demografickými nálety migrantů, bude to bombardování vagínami rodících žen migrantů, ve skrze nelegálních. Bombardování bude probíhat dnem i nocí, celé USA se budou otřásat, zdegenerované bílé děti budou strhávat pomníky zakladatelů USA, gangy černochů budou terorizovat bílé, aby se omluvili za svoji bílou kůži a nadřazenost.

Americké ulice budou z demografického bombardování hořet, země se bude otřásat, ale to jen díky tomu, že všechny technologie již byly bezpečně odsunuty, a přitom v USA si pořád lidé myslí, že technologie tam přece zůstávají. Jenže, to je omyl. Číňané pod pojmem “přesun technologií” nemyslí rozmontování fabriky a výrobních linek na šroubky a odvezení z USA do Číny, přesunem technologií se myslí nakoupení a přesun mozků, tzn. lidí. Tohle je ten skutečný přesun.

Smrt velmoci s designem v USA, vyrobená ale v Číně

Všechno, co dnes vidíte v Číně, ten rozvoj a rozmach, to je práce západních mozků, lidí, které Čína přilákala svými penězi, aby v Číně žili. Netýká se to jen herních vývojářů a programátorů jako je třeba Lukáš Codr (na YouTube provozující skvělý trip-reportový kanál [3] “Čočík”), kteří žijí a pracují už natrvalo v Číně, ale jedná se o tisíce profesí ze všech odvětví průmyslu, kteří už od 90. let minulého století mění Čínu k západnímu obrazu, minimálně po stránce technologií a architektury.

A to je ten hlavní důvod, proč USA nezadržitelně zaostávají a proč je už možné v roce 2020 zapalovat americké ulice a provádět demografické bombardování celého státního útvaru. Donald Trump vyhlásil tomuto procesu válku, alespoň si to myslí, jenže v USA je již hotovo. Nikdy by nedošlo ke spuštění tohoto bombardování USA, pokud by v USA zůstávalo něco, co má ještě pro globalčiky a jejich nové sídlo v Číně nějakou hodnotu. Ne, nic takového v USA už není. V USA zůstaly jen prázdné schránky, které se tváří jako bohaté americké firmy, ale je to jenom schránka.

Čínský Shenzhen

Všechny americké globální společnosti mají v USA jen svá sídla, své schránky. Veškerá výroba a lidé s chytrými mozky, kteří zajišťují výrobu, jsou v Číně. Došlo to dokonce tak daleko, že na krabičkách telefonů iPhone od společnosti Apple je napsáno “Designed by Apple in California”, ale hned vedle je “Made in China”. Jestli někdo někdy postaví pomník zaniklým USA, měl by na náhrobek vyrýt právě tyto dva nápisy, které vyjadřují naprosto a krutě čínskou cestu přesunu amerického know-how do Číny. Globalizace přivedla USA do bodu, kdy jediným úkolem je likvidace země jako světové mocnosti.

Donald Trump chce zastavit outsourcing, ale lidé s mozky už odešli před dávnými lety

A v tomto ohledu nejvíce práce odvádí Donald Trump, protože americká moc Pax Americana se dlouhé dekády opírala o něco, na co teď USA dojedou. Amerika se opírala o globalizaci a outsourcing s cílem minimalizace nákladů a maximalizace zisku. Všechny chytré mozky odešly od 90. let budovat nová čínská města jako jsou Shenzhen nebo Chengdu, kde ještě před 40 lety byste si připadali jako v zaostalé rozvojové zemi blízkovýchodního střihu. Globalizace přesunula západní mozky do Číny a technologie, ty přišly automaticky s nimi.

Donald Trump buduje 3. Chrám a Velký Izrael… první dvě mírové smlouvy Izraele s Bahrajnem a SAE jsou jeho práce, podvolení arabských zemí Izraeli je realitou.

Donald Trump bude znovu zvolen prezidentem, protože bombardování USA musí pokračovat, není ještě hotovo. A pouze Donald Trump zajistí, že americké ulice budou hořet ještě další 4 roky. Není hotovo ani v budování 3. Chrámu v Jeruzalémě, nejsou dokončeny ani procesy uzavírání smluv s chazarskými Araby, tedy nejen se Spojenými arabskými emiráty a Bahrajnem, ale i s dalšími zeměmi.

Tyto smlouvy jsou nezbytné k vybudování Velkého Izraele, proto mírové smlouvy mezi Izraelem a jmenovanými arabskými zeměmi jsou pouze nástrojem k vybudování Velkého Izraele, zatím pomocí šekelů, obchodu, dluhů, úvěrů, kdy arabské země spolu s úpadkem významu ropy v éře elektromobility postupně zchudnou a budou tedy najednou potřebovat půjčky, úvěry, které dosud nikdy nepotřebovaly. A ty poskytují jen židovské banky.

Dokud nebude dokončeno demografické bombardování USA a podřízení arabských zemích Izraeli pomocí “mírových” smluv, Donald Trump bude muset zůstat u moci, i kdyby to mělo trvat déle než další 4 roky

Pokud by nepřišla éra elektromobility, ropa by se pořád prodávala za astronomické částky a arabské země by si nemusely půjčovat, a tím pádem by nemusely uzavírat s Izraelem mírové a vazalské smlouvy jen krátce poté, co Izrael anektoval Golany a hodlá anektovat i velkou část Západního břehu Jordánu. To je chucpe, panečku. A co k tomu stačí? No přece copatá Greta, kecy o ekologii a zatroubení německých automobilek k šílenému přechodu k autům na baterky.

A v tom okamžiku je organizace OPEC sdružující převážně arabské vývozce ropy v troskách a musí uzavírat potupný mír s Izraelem, aby si arabské země mohly začít půjčovat u světových židovských bank. A to je celé tajemství za těmi mírovými smlouvami, i za celou světovou honbou za ekologií a elektromobily. Všechno kvůli tomu, aby se arabské země ovládající ropu položily ekonomicky a musely si začít půjčovat u židovského světového bankovního kaganátu.

Donald Trump a Benjamin Netanyahu, dekret amerického prezidenta o uznání Golan ze strany USA jako izraelského anektovaného území

Nemůžete se potom divit, že premiér šábes-kotliny nad Mahralem v jeden den jmenuje člena WHO ministrem zdravotnictví a o pět dní později kritizuje WHO za neschopnost. Gójové si toho možná ani nevšimnou, nedojde jim to. Ale není třeba, protože už je do značné míry hotovo. Kdyby nebylo, politici by se nechovali k vlastním občanům jako k onucím.

Nikdy by se nestalo, že v roce 2017 strana zvolená do parlamentu hlasy vlastenců bude o 3 roky později hlasovat v českém parlamentu společně a jednomyslně s TOP 09 pro vznik parlamentní komise proti hybridním hrozbám. Ve společnosti, kde není ještě hotovo, by k tomu nikdy nedošlo. Uvidíme, kdy nařídí povinné vakcinace, kdy začnou lidi zavírat za nenasazenou roušku, kdy začnou bojůvky na ulici mlátit lidi za chybějící roušky jako v dobách Freikorps. V čele zdravotnictví je kádr WHO, pod vedením Číny, a tím je to dané!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Zdroj:https://aeronet.cz/

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář