JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Arabská strana ve Švédsku vyzývá Švédy, aby opustili svoji rodnou zemi

ŠVÉDSKO: Arabská strana je už druhou islámskou stranou ve Švédsku. V této straně mohou být členy výhradně Arabové a je nasnadě, že má stejný cíl jako další islámská strana v zemi – zcela demokratickou cestou zavést právo šaría, potažmo islámský chalífát.

Už před časem jsem zde upozornila na vznik Arabské strany ve Švédsku. Ve svém programovém prohlášení  tvrdí, že je stranou Arabů ve Švédsku, jejímž úkolem je chránit “svůj lid”. Nyní jdou ještě o krok dál a naléhají na Švédy, kteří si neváží pokračující arabizace a islamizace ve Švédsku, aby opustili zemi.

Ve svém účtu na Facebooku  strana hovoří ke všem etnickým Švédům, kteří nemají rádi to, co popisují jako “rozmanitost”, či multikulturalismus, aby emigrovali. Chtějí také, aby se vzdali svého švédského občanství. “Nemáte se zde co roztahovat!” píše strana. Strana dále píše, že chce zajistit emigrační projekt pro Švédy, “kteří nemají rádi multikulturalismus”. Cílem je prý podpora “integrace a společenství”. Tedy rozumějte, jde o podporu integrace přizpůsobivých  Švédů mezi muslimy. Integrovat se zde tedy nemají ti, kdo do země přijeli, ale ti, jejichž předkové zemi vybudovali.

Tento krok čelí ostré kritice v komentářích, Švédové jsou konsternovaní z toho, co si Arabové vůči nim dovolují a mnozí je vyzývají, aby naopak odešli právě tito muslimští vetřelci.

Jak dlouho Švédům potrvá, než si uvědomí, že zcela dobrovolně svoji zemi odevzdali muslimským vetřelcům a právu šaría? V současné době už je pozdě něco řešit. Islamizace se dostala do stádia, ze kterého se nelze dostat jinak, než silou. Ale jak to mají Švédové zvládnout silou, když jsou oni sami slabí a bezbranní? Dávno zapomněli na své vikingské předky. Svojí vládou, potažmo EU se nechali odzbrojit a roky nechávali svým dětem vymývat mozky natolik, že nakonec většina Švédů dnes vůbec nechápe, co se s jejich zemí děje.

Podobným směrem jako Švédsko jde i zbytek Evropy. Otázka je, zda i ostatní země se nechají takto bez boje islamizovat. Už nyní je většina evropských zemí promořena muslimy a invaze dalších jejich soukmenovců nekončí.  Tedy jak je vidět, tak islám coby jedna z hlavních zbraní likvidace Evropy a Evropana jako takového je zbraní velmi účinnou. Alespoň Švédové to již okusili naplno….

Slovanka

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář