JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

ARFA: Váš strach je důležitý. Vydržte, ať máme jistotu, jistotu desetinásobku! Buďte doma s plachtou přes ksicht. A pak: 10 milionů pracovních míst v příštích deseti letech. Zelený úděl v plné parádě

SVĚT: “Zůstaňte doma. To podstatné se odehrává stejně mimo vás. Váš strach je důležitý. Vydržte, ať máme jistotu. Jistotu desetinásobku,” říká Ray Dalio, americký investor, který věří v koronavirus.

Jeho firma Bridgewater vsadila více než 15 miliard dolarů na skázu světa – na koronavirus v bizarní sázce. Na to, že se váš život zhroutí. Hypotéka, masové propouštění, peklo samoty, symbolické odpustky vlád…

Opravdu?

Investor Ray Dalio vyhraje jen tehdy, pokud “zůstaneme doma a budeme trpěliví a vše podstatné se bude odehrávat mimo nás.”

Buďme připraveni na odpor

Pro představu: 15 miliard dolarů je rozpočet průměrné středoevropské země – jako je Česká republika – na 15 let.

Budoucnost je tohle:

Je to bezva! Lepší zítřky budou včera bylo dnes a zítra!

Když moucha letí drátěným plotem

Tato obrovská suma (15 miliard USD) znamená, že to není jen o tom, zda nosíme roušky. Roušky jsou “jupí” a “hurá” a “bezva prevence” a že zdravíme všechny zdravé ženy!

Je to o tom, že jsme součástí celku, té pandemické vize, jejíž podstata spočívá ve všeobecné soudržnosti, v zeleném ráji, kdy soudruh líbá soudruha, zkrátka –socialismus.

Marx: Negace negace. Kvantita v kvalitu. Jednota a boj protikladů.

Třetí fáze dialektiky, to je ta, ve které se, doufejme, nyní, jářku, nacházíme.

Jistotu destinásobku nabízel již bájný investor 90. let Viktor Kožený v době kupónové privatizace a pohádkově na tom bohatl – až ho zavřeli.

Mlácení kvůli roušce?

Kdo nenosí roušku, tomu hrozí něco jako veřejný lynč, nebo dokonce postřelení, jak se stalo jednomu muži v tramvaji na Smetanově nábřeží v Praze, který pospíchal.

Nošení roušky sice vypadá jako prevence, ale mnoho lékařů ji nedoporučuje, a to včetně Světové zdravotnické organizace. Kromě šíření paniky (když je rouška, tak je epidemie, že) je rouška nebezpečná především tomu, kdo ji nosí, a může přispět k zesílení onemocnění.

Desetkrát víc a štěstí natošup!

Zaklekli a postřelili…

Pohádal se ženou, která měla roušku a žádala distanc, když přišel rytíř řidič a skončilo to policejní přestřelkou. Teď je, chudák, v nemocnici… Snad přežije.

Není ženy bez rytíře.

Muž, který neměl roušku a dělal potíže….

Nebo ten jiný chudák, kterého zaklekli při zátahu na sídlišti. Obušek, pouta – neměl roušku! Volal o pomoc, marně.

Nebo ten, kterého udala vlastni žena.

A do toho ty sebevraždy

Odeslat komentář